Dust Tactics: Guai-lo Moloi - Steel Guard Master Sergeant

Starszy Sierżant Guaï-Lo Moloï
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • wydanie angielskie
 • instrukcja polska
Starszy Sierżant Guaï-Lo Moloï jest jednym z najbardziej doświadczonych żołnierzy służących w Gwardii Stalowej. Te ciężko opancerzone jednostki stanowią jedną z najgroźniejszych formacji bojowych ZSS. Nawet bezpośrednie trafienie rzadko eliminuje tych żołnierzy z walki. Jednym z najsłynniejszych żołnierzy tej elitarnej jednostki jest sierżant Guaï-Lo Moloï. Jako trzeci w historii człowiek połączony z pancerzem Stalowej Gwardii (i ostatni żywy z tej trójki) walczył już w niezliczonej ilości bitew. Jego pancerz został specjalnie zmodyfikowany i przezbrojony, dając zamkniętemu w nim żołnierzowi siłę ognia ciężkiego pojazdu. Do figurki dołączana jest karta ze statystykami. Jak wszystkie modele ze świata Dust ta figurka dotrze do ciebie złożona i z nałożonym podkładem. Może ona trafić na pole bitwy od razu po wyjęciu z pudełka. Jest też gotowa do malowania, i nie musisz używać dodatkowych podkładów przed rozpoczęciem pracy.
Wydawca:
WARFACTORY
9995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Starszy Sierżant Guaï-Lo Moloï jest jednym z najbardziej doświadczonych żołnierzy służących w Gwardii Stalowej.

Te ciężko opancerzone jednostki stanowią jedną z najgroźniejszych formacji bojowych ZSS. Nawet bezpośrednie trafienie rzadko eliminuje tych żołnierzy z walki. Jednym z najsłynniejszych żołnierzy tej elitarnej jednostki jest sierżant Guaï-Lo Moloï. Jako trzeci w historii człowiek połączony z pancerzem Stalowej Gwardii (i ostatni żywy z tej trójki) walczył już w niezliczonej ilości bitew. Jego pancerz został specjalnie zmodyfikowany i przezbrojony, dając zamkniętemu w nim żołnierzowi siłę ognia ciężkiego pojazdu.

Do figurki dołączana jest karta ze statystykami.

Jak wszystkie modele ze świata Dust ta figurka dotrze do ciebie złożona i z nałożonym podkładem. Może ona trafić na pole bitwy od razu po wyjęciu z pudełka. Jest też gotowa do malowania, i nie musisz używać dodatkowych podkładów przed rozpoczęciem pracy.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • model gotowy do gry
 • karta charakterystyk

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Dust Tactics: Guai-lo Moloi - Steel Guard Master SergeantPytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie