Dzieci Bojarskie

  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
Dzieci Bojarskie to formacja średniej jazdy, składająca się ze szlachty rosyjskiej, zwanej "opołczenie" (pospolite ruszenie). Należała do niej uboga część szlachty - stawiająca się na służbę osobiście. Za swe powinności otrzymywali nadania ziemskie lub żołd pieniężny.Najdzielniejszych i najbardziej bitnych z "dzieci bojarskich" formowano w sotnie podjazdowe. Uzbrojenie ich było różne, w zależności od zamożności szlachcica, a instrukcje co do uzbrojenia były dość ogólne, podobnie jak w polskim pospolitym ruszeniu.Zestaw zawiera 9 niepomalowanych i niesklejonych modeli konnych i 3 plastikowe podstawki.
Wydawca:
Wargamer
5000
2500
-50%

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Dzieci Bojarskie to formacja średniej jazdy, składająca się ze szlachty rosyjskiej, zwanej "opołczenie" (pospolite ruszenie). Należała do niej uboga część szlachty - stawiająca się na służbę osobiście. Za swe powinności otrzymywali nadania ziemskie lub żołd pieniężny.

Najdzielniejszych i najbardziej bitnych z "dzieci bojarskich" formowano w sotnie podjazdowe. Uzbrojenie ich było różne, w zależności od zamożności szlachcica, a instrukcje co do uzbrojenia były dość ogólne, podobnie jak w polskim pospolitym ruszeniu.

Zestaw zawiera 9 niepomalowanych i niesklejonych modeli konnych i 3 plastikowe podstawki.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga (kg):
0.36

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Dzieci Bojarskie
Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie