Eldar Warp Spiders

Zestaw 5 figurek
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (2)
Eldar Warp Spiders to uosobienie pojęcia agresywnej obrony.  W ich plecakach mieści się kompaktowy generator osnowy, dzięki któremu mogą znikać i pojawiać się w innym miejscu w mgnieniu oka. Daje to ogromne możliwości do tworzenia zasadzek i otaczania wrogich jednostek swoimi ciężko-zbrojnymi  Eldarami. Ich broń jest równie niezwykła jak napęd na plecach. Lufy wyciskają gęstą chmurę ostrych jak brzytwa drutu. Napięcie drutu w połączeniu z magnetycznym polem broni tworzy drgania, dzięki którym drut przecina ciało i kości z niezwykłą łatwością. Warhammer 40000 to drugi co do popularności system bitewny w Polsce (po Warhammerze Fantasy Battle). Podczas gry obejmujemy dowodzenie nad armią, której zadanie jest wypełnienie misji. Świat przedstawiany w tym systemie to mroczne, gotyckie science-fiction fantasy. System jest autorstwa firmy Games Workshop.
Wydawca:
Games Workshop
9995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Eldar Warp Spiders to uosobienie pojęcia agresywnej obrony.  W ich plecakach mieści się kompaktowy generator osnowy, dzięki któremu mogą znikać i pojawiać się w innym miejscu w mgnieniu oka. Daje to ogromne możliwości do tworzenia zasadzek i otaczania wrogich jednostek swoimi ciężko-zbrojnymi  Eldarami. Ich broń jest równie niezwykła jak napęd na plecach. Lufy wyciskają gęstą chmurę ostrych jak brzytwa drutu. Napięcie drutu w połączeniu z magnetycznym polem broni tworzy drgania, dzięki którym drut przecina ciało i kości z niezwykłą łatwością.

Warhammer 40000 to drugi co do popularności system bitewny w Polsce (po Warhammerze Fantasy Battle). Podczas gry obejmujemy dowodzenie nad armią, której zadanie jest wypełnienie misji. Świat przedstawiany w tym systemie to mroczne, gotyckie science-fiction fantasy. System jest autorstwa firmy Games Workshop.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

4.50
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Eldar Warp Spiders
Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie