Flesh-Eater Courts - Start Collecting

14 modeli
Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
Start Collecting to seria zestawów umożliwiających zbieranie nowych armii w uniwersum Ery Sigmara. Każde pudełko zawiera modele, które na pewno znajdą zastosowanie w waszych rozpiskach -  dowódcę, oddział podstawowy i oddział dodatkowy.---Zestaw Flesh-Eater Courts zawiera:Terrorgheista, trzy Crypt Horrory, dziesięciu Crypt Ghouli,Flesh-eater Courts Warscroll Battalion---Jeden z najpopularniejszych systemów bitewnych ostatnich lat zmienił się nie do poznania. Dokładnie tak samo jak świat, w którym przyjdzie wam toczyć walki.Warhammer Age of Sigmar to nowa - jeszcze lepsza jakość figurek, szybsze zasady i fabuła, która podzieliła świat hobbystyczny.Jednego można być pewnym - emocji podczas rozgrywek w nowego Warhammera na pewno nie zabraknie - zadbała o to firma Games Workshop.
Wydawca:
Games Workshop
24995

Dostępne 2 sztuki w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w dniu 09.12.2021


Dostawa (Przesyłka kurierska UPS) już od 0 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Start Collecting to seria zestawów umożliwiających zbieranie nowych armii w uniwersum Ery Sigmara. Każde pudełko zawiera modele, które na pewno znajdą zastosowanie w waszych rozpiskach -  dowódcę, oddział podstawowy i oddział dodatkowy.


---

Zestaw Flesh-Eater Courts zawiera:

  • Terrorgheista, 
  • trzy Crypt Horrory, 
  • dziesięciu Crypt Ghouli,
  • Flesh-eater Courts Warscroll Battalion

---

Jeden z najpopularniejszych systemów bitewnych ostatnich lat zmienił się nie do poznania. Dokładnie tak samo jak świat, w którym przyjdzie wam toczyć walki.

Warhammer Age of Sigmar to nowa - jeszcze lepsza jakość figurek, szybsze zasady i fabuła, która podzieliła świat hobbystyczny.

Jednego można być pewnym - emocji podczas rozgrywek w nowego Warhammera na pewno nie zabraknie - zadbała o to firma Games Workshop.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 3 crypt horrors
  • 10 crypt ghouls
  • 1 terrorgheist
Waga:
590 g

Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie