Ingrid Rangvaldottir and Mirror Golems

Metalowe figurki z uniwersum Wolsunga
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (1)
Inventors Club – stowarzyszenie skupiające największe umysły naukowe świata, niecnie określane mianem szalonych naukowców.Igrid Rangvaldottir w wieku siedemnastu lat zdobyła tytuł inżyniera na Politechnice w Heimburgu, rok później została magistrem thaumologii na Uniwersytecie Montefalco a przed ukończeniem dwudziestego roku życia doktoryzowała się na Uniwersytecie Feirne. Jej praca na temat niekonwencjonalnych sposobów wykorzystania energii słonecznej odbiła się szerokim echem. Obecnie doktor Rangvaldottir prowadzi zajęcia na Uniwersytecie w Lyonesse, publikuje w najważniejszych pismach naukowych i zbiera materiały do habilitacji.Biorąc pod uwagę dorobek naukowy i temperament Ingrid, nikt nie odważa się komentować jej zamiłowania do wysokich, sznurowanych butów, odważnie dekoltowanych gorsetów i krzykliwej biżuterii.Figurka bohatera w skali 28 mm.
Wydawca:
Micro Art Studio
6995

store

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Inventors Club – stowarzyszenie skupiające największe umysły naukowe świata, niecnie określane mianem szalonych naukowców.

Igrid Rangvaldottir w wieku siedemnastu lat zdobyła tytuł inżyniera na Politechnice w Heimburgu, rok później została magistrem thaumologii na Uniwersytecie Montefalco a przed ukończeniem dwudziestego roku życia doktoryzowała się na Uniwersytecie Feirne. Jej praca na temat niekonwencjonalnych sposobów wykorzystania energii słonecznej odbiła się szerokim echem. Obecnie doktor Rangvaldottir prowadzi zajęcia na Uniwersytecie w Lyonesse, publikuje w najważniejszych pismach naukowych i zbiera materiały do habilitacji.
Biorąc pod uwagę dorobek naukowy i temperament Ingrid, nikt nie odważa się komentować jej zamiłowania do wysokich, sznurowanych butów, odważnie dekoltowanych gorsetów i krzykliwej biżuterii.

Figurka bohatera w skali 28 mm.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • niepomalowane wieloczęściowe modele
Uwaga:
Produkt nie jest zabawką! Opakowanie zawiera małe i ostre przedmioty. Metalowe modele mogą zawierać śladowe ilości ołowiu. Rekomendowany wiek nabywcy: powyżej 14 lat. Modele wymagają sklejenia i pomalowania. Farby, pędzle i kleje nie wchodzą w skład zestawu.

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Ingrid Rangvaldottir and Mirror Golems
Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie