Ingrid Rangvaldottir and Mirror Golems

Metalowe figurki z uniwersum Wolsunga
1 opinia
  Inventors Club – stowarzyszenie skupiające największe umysły naukowe świata, niecnie określane mianem szalonych naukowców.Igrid Rangvaldottir w wieku siedemnastu lat zdobyła tytuł inżyniera na Politechnice w Heimburgu, rok później została magistrem thaumologii na Uniwersytecie Montefalco a przed ukończeniem dwudziestego roku życia doktoryzowała się na Uniwersytecie Feirne. Jej praca na temat niekonwencjonalnych sposobów wykorzystania energii słonecznej odbiła się szerokim echem. Obecnie doktor Rangvaldottir prowadzi zajęcia na Uniwersytecie w Lyonesse, publikuje w najważniejszych pismach naukowych i zbiera materiały do habilitacji.Biorąc pod uwagę dorobek naukowy i temperament Ingrid, nikt nie odważa się komentować jej zamiłowania do wysokich, sznurowanych butów, odważnie dekoltowanych gorsetów i krzykliwej biżuterii.Figurka bohatera w skali 28 mm.
  Wydawca:
  Micro Art Studio
  6995
  3495
  -50%

  Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

  w CH Metropolia

  Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.  Opis

  Inventors Club – stowarzyszenie skupiające największe umysły naukowe świata, niecnie określane mianem szalonych naukowców.

  Igrid Rangvaldottir w wieku siedemnastu lat zdobyła tytuł inżyniera na Politechnice w Heimburgu, rok później została magistrem thaumologii na Uniwersytecie Montefalco a przed ukończeniem dwudziestego roku życia doktoryzowała się na Uniwersytecie Feirne. Jej praca na temat niekonwencjonalnych sposobów wykorzystania energii słonecznej odbiła się szerokim echem. Obecnie doktor Rangvaldottir prowadzi zajęcia na Uniwersytecie w Lyonesse, publikuje w najważniejszych pismach naukowych i zbiera materiały do habilitacji.
  Biorąc pod uwagę dorobek naukowy i temperament Ingrid, nikt nie odważa się komentować jej zamiłowania do wysokich, sznurowanych butów, odważnie dekoltowanych gorsetów i krzykliwej biżuterii.

  Figurka bohatera w skali 28 mm.

  Rozgrywka

  Losowość:
  Interakcja:
  Złożoność:

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • niepomalowane wieloczęściowe modele
  Uwaga:
  Produkt nie jest zabawką! Opakowanie zawiera małe i ostre przedmioty. Metalowe modele mogą zawierać śladowe ilości ołowiu. Rekomendowany wiek nabywcy: powyżej 14 lat. Modele wymagają sklejenia i pomalowania. Farby, pędzle i kleje nie wchodzą w skład zestawu.

  Recenzje

  5.00
  na podstawie 1 oceny

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Ingrid Rangvaldottir and Mirror Golems

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie