Księstwo Siedmiogrodu - Podjazd Bojowy

Podziel się swoją opinią
  W skład podjazdu wchodzi elita armii siedmiogrodzkiej czyli jazda nadworna. Kopijnicy są w stanie poradzić sobie w szarży z każdym przeciwnikiem, jazda lekka idealnie nadaje się do pościgu i oskrzydlenia. Hajducy, działając jako dragonia, mogą błyskawicznie zająć i utrzymywać kluczowe elementy terenu jak wioski czy wzgórza. Dzięki unikalnym zasadom oddziały wchodzące w skład podjazdu bojowego są w stanie toczyć walę z każdym przeciwnikiem.Zestaw zawiera 39 konnych, 12 spieszonych, plastikowych podstawek i zestaw sztandarów.
  Wydawca:
  Wargamer
  199,95

  Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.  Opis

  W skład podjazdu wchodzi elita armii siedmiogrodzkiej czyli jazda nadworna. Kopijnicy są w stanie poradzić sobie w szarży z każdym przeciwnikiem, jazda lekka idealnie nadaje się do pościgu i oskrzydlenia. Hajducy, działając jako dragonia, mogą błyskawicznie zająć i utrzymywać kluczowe elementy terenu jak wioski czy wzgórza. Dzięki unikalnym zasadom oddziały wchodzące w skład podjazdu bojowego są w stanie toczyć walę z każdym przeciwnikiem.

  Zestaw zawiera 39 konnych, 12 spieszonych, plastikowych podstawek i zestaw sztandarów.

  Rozgrywka

  Losowość:
  Interakcja:
  Złożoność:

  Podstawowe informacje

  Waga:
  100 g

  Recenzje

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Księstwo Siedmiogrodu - Podjazd Bojowy

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie

  Klienci, którzy kupili Księstwo Siedmiogrodu - Podjazd Bojowy, kupili również: