Late Roman Cataphracts

Rzymska kawaleria na Twoim stole!
Podziel się swoją opinią
  Zestaw Late Roman Cataphracts przedstawia rzymską ciężką kawalerię w pancerzach kolczych i łuskowych z IV-VI wieku. Istnieje wiele różnych opcji głowy i ramion z włóczniami, oszczepami i mieczami, a także sztandarami i bronią muzyków. Mamy też kilka peleryn, dzięki którym figurki dowódców wyróżnią się na tle żołnierzy. Dostępne są dwa rozmiary tarcz: duża owalna S1 i mniejsza owalna S2, ponieważ źródła historyczne wydają się przedstawiać dwa rozmiary używane przez ciężką kawalerię późnego Rzymu. Wszechstronność, którą staramy się budować we wszystkich zestawach Victrix, oznacza, że możesz użyć wszystkich głów z poprzedniej piechoty późnego Rzymu, co daje jeszcze większą różnorodność, a także możesz z łatwością używać tych modeli jako kawalerii Romano British i Goth, po prostu dodając odpowiednią głowę, tarczę lub peleryny. Możesz użyć nowych arkuszy transferowych kawalerii lub użyć poprzednich transferów późnorzymskich, bizantyjskich, gockich i romańsko-brytyjskich na większych owalnych tarczach.
  Wydawca:
  Victrix
  129,95

  Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Wysyłka jutro


  Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Opis

  Zestaw Late Roman Cataphracts przedstawia rzymską ciężką kawalerię w pancerzach kolczych i łuskowych z IV-VI wieku.

  Istnieje wiele różnych opcji głowy i ramion z włóczniami, oszczepami i mieczami, a także sztandarami i bronią muzyków. Mamy też kilka peleryn, dzięki którym figurki dowódców wyróżnią się na tle żołnierzy.

  Dostępne są dwa rozmiary tarcz: duża owalna S1 i mniejsza owalna S2, ponieważ źródła historyczne wydają się przedstawiać dwa rozmiary używane przez ciężką kawalerię późnego Rzymu.

  Wszechstronność, którą staramy się budować we wszystkich zestawach Victrix, oznacza, że możesz użyć wszystkich głów z poprzedniej piechoty późnego Rzymu, co daje jeszcze większą różnorodność, a także możesz z łatwością używać tych modeli jako kawalerii Romano British i Goth, po prostu dodając odpowiednią głowę, tarczę lub peleryny.

  Możesz użyć nowych arkuszy transferowych kawalerii lub użyć poprzednich transferów późnorzymskich, bizantyjskich, gockich i romańsko-brytyjskich na większych owalnych tarczach.

  Rozgrywka

  Losowość:
  Interakcja:
  Złożoność:

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • 12 figurek jeźdzców
  • 12 figurek koni
  Waga:
  300 g

  Recenzje

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Late Roman Cataphracts

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie