Lost Patrol

1 opinia
  • 2 osoby
  • od 12 lat
  • ok. 30 minut
  • wydanie angielskie
Moraz III - planeta pokryta śmiercionośną dżunglą, pełną przerażających bestii i potworów. Czając się w gęstwinie czekają na dogodną chwilę by zaatakować każdego śmiałka, który pojawi się na ich terytoriach. Nawet roślinność stanowi zagrożenie, rosnąc i wykręcając się w taki sposób, by uwięzić swą zdobycz.Statek transportowy zawierający istotne dane wywiadowcze rozbił się na tej wrogiej planecie. Wraz ze swym oddziałem Zwiadowców Kosmicznych Marines ruszasz na miejsce awaryjnego lądowania statku. Czy uda Ci się zdobyć dane, uruchomić statek i odlecieć z całym oddziałem?Lost Patrol to dwuosobowa gra planszowa. Jeden z graczy przejmuje dowodzenie nad dzielnym oddziałem Zwiadowców Kosmicznych Marines, a drugi kieruje rojem przerażających Genokradów! Ta dynamiczna gra zmusi was do desperackich taktyk by przeżyć. To walka o przetrwanie - zabij lub giń!Wewnątrz pudełka znajdziecie 5 figurek Zwiadowców, 12 Genokradów, 6 gniazd, 30 kafli terenu, 3 kostki oraz instrukcję. Jakość modeli Games-Workshop jak zwykle zachwyca!
Autor:
Jake Thornton
Wydawca:
Games Workshop
14995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Moraz III - planeta pokryta śmiercionośną dżunglą, pełną przerażających bestii i potworów. Czając się w gęstwinie czekają na dogodną chwilę by zaatakować każdego śmiałka, który pojawi się na ich terytoriach. Nawet roślinność stanowi zagrożenie, rosnąc i wykręcając się w taki sposób, by uwięzić swą zdobycz.

Statek transportowy zawierający istotne dane wywiadowcze rozbił się na tej wrogiej planecie. Wraz ze swym oddziałem Zwiadowców Kosmicznych Marines ruszasz na miejsce awaryjnego lądowania statku. Czy uda Ci się zdobyć dane, uruchomić statek i odlecieć z całym oddziałem?

Lost Patrol to dwuosobowa gra planszowa. Jeden z graczy przejmuje dowodzenie nad dzielnym oddziałem Zwiadowców Kosmicznych Marines, a drugi kieruje rojem przerażających Genokradów! Ta dynamiczna gra zmusi was do desperackich taktyk by przeżyć. To walka o przetrwanie - zabij lub giń!

Wewnątrz pudełka znajdziecie 5 figurek Zwiadowców, 12 Genokradów, 6 gniazd, 30 kafli terenu, 3 kostki oraz instrukcję. Jakość modeli Games-Workshop jak zwykle zachwyca!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 5 modeli Space Marine Scouts
  • 12 modeli Genestealers
  • 6 znaczników plagi
  • 30 kafli terenu
  • 3 kostki sześciościenne
  • Instrukcja
Waga:
1,2 kg


Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie