Magmadroth

Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
Magmadrothy to potężne, płomienne jaszczury. W ich żyłach płynie gorąca lawa, a z ich paszczy wydobywa się żywy ogień, którym potrafią pluć na przeciwników. Te dzikie bestie wykorzystywane są jako wierzchowce przez najpotężniejszych bohaterów Fyreslayersów. Auric Runefather, Auric Runemaster lub Auric Runeson mogą ujeżdżać te przerażające kreatury i zwiększać jej skuteczność własnymi, legendarnymi umięjętnościami w boju!Pudło pozwala skleić tego ogromnego stwora oraz dowolnego bohatera by zasiadał na jego grzbiecie. Dodatkowa podstawka na model pieszy przyda się do sklejenia drugiego modelu z pozostałych części!
Wydawca:
Games Workshop
29995

Dostępne 2 sztuki w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w dniu 09.12.2021


Dostawa (Przesyłka kurierska UPS) już od 0 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Magmadrothy to potężne, płomienne jaszczury. W ich żyłach płynie gorąca lawa, a z ich paszczy wydobywa się żywy ogień, którym potrafią pluć na przeciwników. Te dzikie bestie wykorzystywane są jako wierzchowce przez najpotężniejszych bohaterów Fyreslayersów. Auric Runefather, Auric Runemaster lub Auric Runeson mogą ujeżdżać te przerażające kreatury i zwiększać jej skuteczność własnymi, legendarnymi umięjętnościami w boju!

Pudło pozwala skleić tego ogromnego stwora oraz dowolnego bohatera by zasiadał na jego grzbiecie. Dodatkowa podstawka na model pieszy przyda się do sklejenia drugiego modelu z pozostałych części!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
460 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Magmadroth

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie