Malignants - Start Collecting

9 modeli
Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
Start Collecting to seria zestawów umożliwiających zbieranie nowych armii w uniwersum Ery Sigmara. Każde pudełko zawiera modele, które na pewno znajdą zastosowanie w waszych rozpiskach -  dowódcę, oddział podstawowy i oddział dodatkowy.Zestaw Malignants zawiera:5 modeli Hexwraiths - przybyłych na żniwa śmierci. Ta kawaleria będzie koszmarem Twego przeciwnika.3 Spirit Hosts - trudno zabić coś, czego nie można zranić. Rzuć je na dowolny oddział wroga i obserwuj jego bezradność.1 Mortis Engine - Wysysaj dusze z pobliskich oddziałów przeciwnika i lecz swoje nieumarłe hordy.
Wydawca:
Games Workshop
24995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Start Collecting to seria zestawów umożliwiających zbieranie nowych armii w uniwersum Ery Sigmara. Każde pudełko zawiera modele, które na pewno znajdą zastosowanie w waszych rozpiskach -  dowódcę, oddział podstawowy i oddział dodatkowy.

Zestaw Malignants zawiera:

  • 5 modeli Hexwraiths - przybyłych na żniwa śmierci. Ta kawaleria będzie koszmarem Twego przeciwnika.
  • 3 Spirit Hosts - trudno zabić coś, czego nie można zranić. Rzuć je na dowolny oddział wroga i obserwuj jego bezradność.
  • 1 Mortis Engine - Wysysaj dusze z pobliskich oddziałów przeciwnika i lecz swoje nieumarłe hordy.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
640 g


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie