Neuroshima Tactics: Bohaterowie - Skoper

Blister 2 figurki + akcesoria
8 opinii
  • wydanie polskie
Skoper to specjalista w dziedzinie maszyn i przedwojennych technologii wojskowych. Niewielu wie o Molochu tyle co on. Facet żyje z tropienia zwiadowców blaszaka i wychodzi mu to na tyle dobrze, że ludzie są skłonni zapłacić naprawdę sporo za jego usługi. Dzięki temu Skopera stać na najnowocześniejsze zabawki dostępne w powojennym świecie. Na przykład projektor Holograficzny.Zestaw zawiera dwie figurki Skopera oraz zestaw akcesoriów. Znajdziesz w nim żeton skrzynki, losową kartę lokacji oraz dodatkowe żetony do gry.Neuroshima Tactics to postapokaliptyczna gra bitewna w świecie Neuroshimy stworzona przez autorów takich hitów jak Neuroshima RPG, 51. Stan czy Neuroshima Hex. Stwórz zgraną ekipę w ramach jednej z frakcji, rozpraw się z przeciwnikami i udowodnij, że nie nadaremno przetrwałeś Zagładę. Spustoszone Stany czekają na ciebie!
Wydawca:
Portal Games
4490
999
-78%

Dostępnych 25 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w czwartek


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Skoper to specjalista w dziedzinie maszyn i przedwojennych technologii wojskowych. Niewielu wie o Molochu tyle co on. Facet żyje z tropienia zwiadowców blaszaka i wychodzi mu to na tyle dobrze, że ludzie są skłonni zapłacić naprawdę sporo za jego usługi. Dzięki temu Skopera stać na najnowocześniejsze zabawki dostępne w powojennym świecie. Na przykład projektor Holograficzny.
Zestaw zawiera dwie figurki Skopera oraz zestaw akcesoriów. Znajdziesz w nim żeton skrzynki, losową kartę lokacji oraz dodatkowe żetony do gry.

Neuroshima Tactics to postapokaliptyczna gra bitewna w świecie Neuroshimy stworzona przez autorów takich hitów jak Neuroshima RPG, 51. Stan czy Neuroshima Hex. Stwórz zgraną ekipę w ramach jednej z frakcji, rozpraw się z przeciwnikami i udowodnij, że nie nadaremno przetrwałeś Zagładę. Spustoszone Stany czekają na ciebie!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 2 figurki Skopera
  • 1 karta Lokacji
  • 1 żeton Skrzynki
  • 4 żetony do gry
  • 2 podstawki
Waga:
50 g
Uwaga:
Produkt nie jest zabawką! Opakowanie zawiera małe i ostre przedmioty. Metalowe modele mogą zawierać śladowe ilości ołowiu. Rekomendowany wiek nabywcy: powyżej 14 lat. Modele wymagają sklejenia i pomalowania. Farby, pędzle i kleje nie wchodzą w skład zestawu.

Recenzje

4.13
na podstawie 8 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Neuroshima Tactics: Bohaterowie - SkoperNajbardziej przydatne recenzje

Upierdliwiec

Liczba recenzji: 22

Dobry, solidny produkt

Figurki są bardzo fajne i szczegółowe. Niestety jest mały problem z pakowaniem: drobne elementy (ręce i ustrojstwo na podstawkę) są wrzucone luzem do pudełka i w moim egzemplarzu wpadły między żetony i się trochę powyginały.


Jay

Liczba recenzji: 18

Dobry, solidny produkt

Dobra figurka, ciekawe umiejętności postaci w trakcie rozgrywki.


TheWiking

Liczba recenzji: 51

Dobry, solidny produkt

Dobrze wykonane figurki i modele.

Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 0
Oczekujące na odpowiedź 1

Witam, czy w/w figurki są fabrycznie malowane ?

~ Grzegorz 08.10.2021 09:17

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie