Neuroshima Tactics: Bohaterowie - Zabójca

Blister 1 figurka + akcesoria
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star_border
  (9)
 • wydanie polskie
Bohater to facet z jajami na miejscu, laska z charakterem jak Góry Skaliste. Za kimś takim pójdą legiony. Bohaterowie to rdzeń ekipy - to oni zbierają do kupy patałachów i zmieniają w zgraną grupę do zadań specjalnych. Kim jest bohater? Do diabła - ty nim jesteś! Zabójca. Działający w ukryciu, specjalista od mokrej roboty. Sprzątnie cel i zanim wróg połapie się o co chodzi, ma już na muszce kolejnego przeciwnika. Śmiertelnie niebezpieczny, trudny do namierzenia, perfekcyjny strzelec. Za każdego przeciwnika, którego sprzątnie zabójca dostajesz dodatkową nagrodę. Zabójca. Płatny zabójca. Zestaw zawiera 1 figurkę Zabójcy oraz zestaw akcesoriów. Znajdziesz w nim żeton skrzynki, losową kartę lokacji oraz dodatkowe żetony do gry. Neuroshima Tactics to postapokaliptyczna gra bitewna w świecie Neuroshimy stworzona przez autorów takich hitów jak Neuroshima RPG, 51. Stan czy Neuroshima Hex. Stwórz zgraną ekipę w ramach jednej z frakcji, rozpraw się z przeciwnikami i udowodnij, że nie nadaremno przetrwałeś Zagładę. Spustoszone Stany czekają na ciebie!
Wydawca:
Portal Games
2490
500
-80%

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Bohater to facet z jajami na miejscu, laska z charakterem jak Góry Skaliste. Za kimś takim pójdą legiony. Bohaterowie to rdzeń ekipy - to oni zbierają do kupy patałachów i zmieniają w zgraną grupę do zadań specjalnych. Kim jest bohater? Do diabła - ty nim jesteś! Zabójca. Działający w ukryciu, specjalista od mokrej roboty. Sprzątnie cel i zanim wróg połapie się o co chodzi, ma już na muszce kolejnego przeciwnika. Śmiertelnie niebezpieczny, trudny do namierzenia, perfekcyjny strzelec. Za każdego przeciwnika, którego sprzątnie zabójca dostajesz dodatkową nagrodę. Zabójca. Płatny zabójca. Zestaw zawiera 1 figurkę Zabójcy oraz zestaw akcesoriów. Znajdziesz w nim żeton skrzynki, losową kartę lokacji oraz dodatkowe żetony do gry. Neuroshima Tactics to postapokaliptyczna gra bitewna w świecie Neuroshimy stworzona przez autorów takich hitów jak Neuroshima RPG, 51. Stan czy Neuroshima Hex. Stwórz zgraną ekipę w ramach jednej z frakcji, rozpraw się z przeciwnikami i udowodnij, że nie nadaremno przetrwałeś Zagładę. Spustoszone Stany czekają na ciebie!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 1 figurka Zabójcy (bohater)
 • 1 karta Lokacji
 • 1 żeton Skrzynki
 • 4 żetony do gry
 • 1 podstawka
Uwaga:
Produkt nie jest zabawką! Opakowanie zawiera małe i ostre przedmioty. Metalowe modele mogą zawierać śladowe ilości ołowiu. Rekomendowany wiek nabywcy: powyżej 14 lat. Modele wymagają sklejenia i pomalowania. Farby, pędzle i kleje nie wchodzą w skład zestawu.

4.33
na podstawie 9 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Neuroshima Tactics: Bohaterowie - Zabójca


Najbardziej przydatne recenzje

Kamil

Liczba recenzji: 10

Na początku nie byłem do niego przekonany. Jednak po zakupieniu np drugiego pistoletu i granatu dymnego muszę powiedzieć że facet daje rade ; D Dodatkowe 40 pkt za trupa to bardzo fajna sprawa. Moim zdaniem ta cecha przydaje się zawszę a już szczególnie gdy zostaje odpalona ostatnia tura gry .


Piotrek

Liczba recenzji: 17

W porządku, bez rewelacji

Wyobrażałem ją sobie inaczej, niemniej za te pieniądze nie żałuje :)


GreTrok

Liczba recenzji: 96

Ładna figurka i odlew bohater przydatny

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie