Neuroshima Tactics: Mutanci Borgo - Mesmeryta

Blister 1 figurka + akcesoria
12 opinii
  • wydanie polskie
Mesmeryta to koleś specjalnego przeznaczenia. Jego zadaniem jest podejść na tyle blisko wroga, aby mógł zakłócać zmysły szumem mentalnym, przywalić niewidzialną ścianą ognia, wywołać paraliżujący ból, tak aby pozostałe jednostki, mogły bezpiecznie rozprawić się z pozbawionym możliwości reakcji przeciwnikiem. Zestaw zawiera 1 figurkę Mesmeryty oraz zestaw akcesoriów. Znajdziesz w nim żeton skrzynki, losową kartę lokacji oraz dodatkowe żetony do gry. Neuroshima Tacticsto postapokaliptyczna gra bitewna w świecie Neuroshimy stworzona przez autorów takich hitów jak Neuroshima RPG, 51. Stan czy Neuroshima Hex. Stwórz zgraną ekipę w ramach jednej z frakcji, rozpraw się z przeciwnikami i udowodnij, że nie nadaremno przetrwałeś Zagładę. Spustoszone Stany czekają na ciebie!
Wydawca:
Portal Games
2490
500
-80%

Dostępne 23 sztuki w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Mesmeryta to koleś specjalnego przeznaczenia. Jego zadaniem jest podejść na tyle blisko wroga, aby mógł zakłócać zmysły szumem mentalnym, przywalić niewidzialną ścianą ognia, wywołać paraliżujący ból, tak aby pozostałe jednostki, mogły bezpiecznie rozprawić się z pozbawionym możliwości reakcji przeciwnikiem.

 

Zestaw zawiera 1 figurkę Mesmeryty oraz zestaw akcesoriów. Znajdziesz w nim żeton skrzynki, losową kartę lokacji oraz dodatkowe żetony do gry.

 

Neuroshima Tacticsto postapokaliptyczna gra bitewna w świecie Neuroshimy stworzona przez autorów takich hitów jak Neuroshima RPG, 51. Stan czy Neuroshima Hex. Stwórz zgraną ekipę w ramach jednej z frakcji, rozpraw się z przeciwnikami i udowodnij, że nie nadaremno przetrwałeś Zagładę. Spustoszone Stany czekają na ciebie!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
50 g
Uwaga:
Produkt nie jest zabawką! Opakowanie zawiera małe i ostre przedmioty. Metalowe modele mogą zawierać śladowe ilości ołowiu. Rekomendowany wiek nabywcy: powyżej 14 lat. Modele wymagają sklejenia i pomalowania. Farby, pędzle i kleje nie wchodzą w skład zestawu.

Recenzje

4.33
na podstawie 12 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Neuroshima Tactics: Mutanci Borgo - MesmerytaNajbardziej przydatne recenzje

Łukasz

Liczba recenzji: 32

Dobry, solidny produkt

Kolejny nowy odlew Portalu. Figurka wykonana porządnie, bez większych nadlewów. Mniejsza niż standardowe modele, ale taki właśnie jest urok Mesmeryty :) Jeden z ciekawszych modeli.


Bienko

Liczba recenzji: 158

Dobry, solidny produkt

Sympatyczny, dobrze wykonany model.


Aleksandra

Liczba recenzji: 2

Jak dla mnie ideał :)

Tak właśnie mają wyglądac mutanci! :) Dobrze odlana figurka, bez nadlewek, czy przesunięć. Ma klimat i ciekawe zasady (IMO zmieniają taktykę grania Borgo).

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również