Ogniem i Mieczem - podręcznik

6 opinii
  Podręcznik do gry Ogniem i Mieczem liczy 400 kolorowych stron formatu A4.Książka ma twardą oprawę, jest szyta oraz wydrukowana na specjalnymspulchnianym papierze. Wszystkie arkusze są wydrukowane w kolorze. Mamy nadzieję, że to pozwoli Wam cieszyć się nią jaknajdłużej i to w warunkach intensywnego (jak wierzymy) użytkowania. Podręcznik zawiera:Bogato ilustrowane zasady gry z licznymi diagramami i przykładami.Poradnik malarski i modelarski o przygotowaniu modeli do gry.Scenariusze do rozgrywania potyczek oraz zasady do rozgrywania dużych bitew.Opowiadania wprowadzające w klimat gry.Liczne ilustracje wiodących polskich grafików.Zdjęcia grup rekonstrukcji historycznej z Polski i z zagranicy.Pierwszy suplement do gry Ogniem i Mieczem - „Rzeczpospolita w płomieniach: Wojskowość Rzeczypospolitej i jej sąsiadów w latach 1648 - 1676” zawierający opisy historyczne, statystyki jednostek oraz struktury armii następujących walczących stron: Rzeczpospolita Obojga Narodów, Królestwo Szwecji, Kozaczyzna Zaporoska, Imperium Osmańskie, Chanat Krymski, Carstwo Rosyjskie.
  15900

  Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

  w CH Metropolia

  Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.  Opis

  Podręcznik do gry Ogniem i Mieczem liczy 400 kolorowych stron formatu A4.Książka ma twardą oprawę, jest szyta oraz wydrukowana na specjalnymspulchnianym papierze. Wszystkie arkusze są wydrukowane w kolorze. Mamy nadzieję, że to pozwoli Wam cieszyć się nią jaknajdłużej i to w warunkach intensywnego (jak wierzymy) użytkowania. Podręcznik zawiera:
  • Bogato ilustrowane zasady gry z licznymi diagramami i przykładami.
  • Poradnik malarski i modelarski o przygotowaniu modeli do gry.
  • Scenariusze do rozgrywania potyczek oraz zasady do rozgrywania dużych bitew.
  • Opowiadania wprowadzające w klimat gry.
  • Liczne ilustracje wiodących polskich grafików.
  • Zdjęcia grup rekonstrukcji historycznej z Polski i z zagranicy.
  • Pierwszy suplement do gry Ogniem i Mieczem - „Rzeczpospolita w płomieniach: Wojskowość Rzeczypospolitej i jej sąsiadów w latach 1648 - 1676” zawierający opisy historyczne, statystyki jednostek oraz struktury armii następujących walczących stron: Rzeczpospolita Obojga Narodów, Królestwo Szwecji, Kozaczyzna Zaporoska, Imperium Osmańskie, Chanat Krymski, Carstwo Rosyjskie.

  Rozgrywka

  Losowość:
  Interakcja:
  Złożoność:

  Recenzje

  4.50
  na podstawie 6 ocen

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Ogniem i Mieczem - podręcznik

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie