Ogniem i mieczem: Zgrupowanie

Podręcznik do prowadzenia starć na niespotykaną dotąd skalę!
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Zgrupowanie to zupełnie nowy poziom rozgrywek w „Ogniem i Mieczem”, który powstał przez przez połączenie najlepszych elementów z poziomów Podjazd i Dywizja, a następnie rozwinięcie ich nowymi zasadami.Zgrupowanie pozwala na starcie znacznie większymi siłami, niż ma to miejsce podczas potyczek podjazdowych. Umożliwia też poprowadzenie do boju jednostek, które do tej pory były dostępne tylko na poziomie Dywizja, jak silahdarowie, szwedzcy pikinierzy, siedmiogrodzka piechota nadworna czy też średnia artyleria.Mimo zwiększenia liczebności armii, dzięki wprowadzeniu Poziomu Motywacji, rozgrywka na tym poziomie jest bardzo dynamiczna i umożliwia szybkie rozstrzygnięcie starcia, co czyni ze Zgrupowania idealny format turniejowy.Gracze otrzymują do wyboru 33 Zgrupowania. Wśród nich znajdują się zarówno te, które składają się ze stosunkowo nielicznych, ale doborowych oddziałów, jak i takie, które swej szansy upatrują w przewadze liczebnej. Oferują one również całkowicie inne możliwości taktyczne - od niezwykle ofensywnych, składających się wyłącznie z jazdy, po zdecydowanie defensywne, które swą siłę opierają na ogniu artylerii i szeregów piechoty.Podręcznik liczy sobie 144 strony format A4 w twardej oprawie.
Wydawca:
Wargamer
11995
4790
-60%

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w czwartek


Darmowa dostawa od 49 zł (do Dnia Dziecka)


Opis

Zgrupowanie to zupełnie nowy poziom rozgrywek w „Ogniem i Mieczem”, który powstał przez przez połączenie najlepszych elementów z poziomów Podjazd i Dywizja, a następnie rozwinięcie ich nowymi zasadami.

Zgrupowanie pozwala na starcie znacznie większymi siłami, niż ma to miejsce podczas potyczek podjazdowych. Umożliwia też poprowadzenie do boju jednostek, które do tej pory były dostępne tylko na poziomie Dywizja, jak silahdarowie, szwedzcy pikinierzy, siedmiogrodzka piechota nadworna czy też średnia artyleria.

Mimo zwiększenia liczebności armii, dzięki wprowadzeniu Poziomu Motywacji, rozgrywka na tym poziomie jest bardzo dynamiczna i umożliwia szybkie rozstrzygnięcie starcia, co czyni ze Zgrupowania idealny format turniejowy.

Gracze otrzymują do wyboru 33 Zgrupowania. Wśród nich znajdują się zarówno te, które składają się ze stosunkowo nielicznych, ale doborowych oddziałów, jak i takie, które swej szansy upatrują w przewadze liczebnej. Oferują one również całkowicie inne możliwości taktyczne - od niezwykle ofensywnych, składających się wyłącznie z jazdy, po zdecydowanie defensywne, które swą siłę opierają na ogniu artylerii i szeregów piechoty.

Podręcznik liczy sobie 144 strony format A4 w twardej oprawie.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w formacie A4, 144 strony
Waga:
813 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Ogniem i mieczem: Zgrupowanie

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie