Pakiet Star Wars: X-Wing - Sojusz Rebelii

Wystaw do walki statki frakcji Sojusz Rebelii
Podziel się swoją opinią
 • wydanie polskie
Uwaga! Ze względu na nietypowe gabaryty tego produktu - nie jesteśmy w stanie wysłać go Paczkomatem. Prosimy o wybór innego środka transportu!Pakiet Star Wars: X-Wing - Sojusz Rebelii to zestaw idealny dla każdego, kto chce rozpocząć walkę o przywrócenie Republiki.Pakiet Star Wars: X-Wing - Sojusz Rebelii zawiera:Star Wars: X-Wing - Sokół Millennium (druga edycja)2x Star Wars: X-Wing - B-wing A/SF-01 (druga edycja)Star Wars: X-Wing - Duch (druga edycja)Star Wars: X-Wing - X-wing T-65 (druga edycja)Star Wars: X-Wing - Zestaw konwertujący - Sojusz Rebeliantów (druga edycja)Sokół MillenniumStatek, który Lando Calrissian przegrał na rzecz Hana Solo, z czasem stał się legendą, a Han i Chewbacca przez lata przemytniczej działalności wprowadzili w Sokole Millennium kilka wyjątkowych ulepszeń. Teraz nieokrzesani szmuglerzy postanowili stanąć ramię w ramię z bohaterami Rebelii i wykorzystać swoje talenty do walki z Galaktycznym Imperium.W tym zestawie znajduje się wszystko, co niezbędne, aby dodać do gry 1 statek Zmodyfikowany lekki frachtowiec YT-1300.B-wing A/SF-01Ze względu na nowatorski system żyrostabilizacji pilotowanie B-winga A/SF-01 to niebezpieczne i trudne zadanie. Jednak piloci, którzy opanowali tę sztukę, mogą wykorzystać w walce imponujące uzbrojenie i niszczycielską siłę tych maszyn, umacniając reputację B-winga jako najważniejszej jednostki szturmowej Sojuszu Rebelii.W tym zestawie znajduje się wszystko, co niezbędne, aby dodać do gry 1 statek B-wing A/SF-01.DuchWytrzymały lekki frachtowiec VCX-100 i zwrotny prom klasy Sheathipede mogą walczyć wspólnie jako zadokowana para albo rozdzielić się, aby atakować z różnych stron naraz. Z takimi bohaterami w kokpicie jak Hera Syndulla, Kanan Jarrus czy Ezra Bridger statki te mogą stać się najmocniejszymi atutami Rebelii.W tym zestawie znajduje się wszystko, co niezbędne, aby dodać do gry Lekki frachtowiec VCX-100 i Prom klasy Sheathipede.X-wing T-65Gdy inżynierowie Incom Corporation przeszli na stronę Sojuszu Rebeliantów, przynieśli ze sobą plany myśliwca X-wing T-65.Astromech dla statków kosmicznych tego typu potrafi doskonale zrównoważyć siłę ognia, osłon i zwrotność, dzięki czemu to jeden z najbardziej wszechstronnych i skutecznych myśliwców gwiezdnych w galaktyce.W tym zestawie znajduje się wszystko, co niezbędne, aby dodać do gry 1 statek X-wing T-65.Zestaw konwertujący - Sojusz RebeliantówZablokuj stabilizatory w pozycji do ataku i zabierz eskadrę w przyszłość gry Star Wars: X-Wing z zestawem konwertującym Sojuszu Rebeliantów.Star Wars: X-Wing - Sojusz Rebeliantów - Zestaw konwertujący zawiera elementy do ulepszenia kolekcji rebelianckich statków kosmicznych do drugiej edycji. Obejmuje karty pilotów, karty rozwinięć i żetony statków.
63975
29999
-53%

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Uwaga! Ze względu na nietypowe gabaryty tego produktu - nie jesteśmy w stanie wysłać go Paczkomatem. Prosimy o wybór innego środka transportu!

Pakiet Star Wars: X-Wing - Sojusz Rebelii to zestaw idealny dla każdego, kto chce rozpocząć walkę o przywrócenie Republiki.

Pakiet Star Wars: X-Wing - Sojusz Rebelii zawiera:

 • Star Wars: X-Wing - Sokół Millennium (druga edycja)
 • 2x Star Wars: X-Wing - B-wing A/SF-01 (druga edycja)
 • Star Wars: X-Wing - Duch (druga edycja)
 • Star Wars: X-Wing - X-wing T-65 (druga edycja)
 • Star Wars: X-Wing - Zestaw konwertujący - Sojusz Rebeliantów (druga edycja)

Sokół Millennium

Statek, który Lando Calrissian przegrał na rzecz Hana Solo, z czasem stał się legendą, a Han i Chewbacca przez lata przemytniczej działalności wprowadzili w Sokole Millennium kilka wyjątkowych ulepszeń. Teraz nieokrzesani szmuglerzy postanowili stanąć ramię w ramię z bohaterami Rebelii i wykorzystać swoje talenty do walki z Galaktycznym Imperium.

W tym zestawie znajduje się wszystko, co niezbędne, aby dodać do gry 1 statek Zmodyfikowany lekki frachtowiec YT-1300.

B-wing A/SF-01

Ze względu na nowatorski system żyrostabilizacji pilotowanie B-winga A/SF-01 to niebezpieczne i trudne zadanie. Jednak piloci, którzy opanowali tę sztukę, mogą wykorzystać w walce imponujące uzbrojenie i niszczycielską siłę tych maszyn, umacniając reputację B-winga jako najważniejszej jednostki szturmowej Sojuszu Rebelii.

W tym zestawie znajduje się wszystko, co niezbędne, aby dodać do gry 1 statek B-wing A/SF-01.

Duch

Wytrzymały lekki frachtowiec VCX-100 i zwrotny prom klasy Sheathipede mogą walczyć wspólnie jako zadokowana para albo rozdzielić się, aby atakować z różnych stron naraz. Z takimi bohaterami w kokpicie jak Hera Syndulla, Kanan Jarrus czy Ezra Bridger statki te mogą stać się najmocniejszymi atutami Rebelii.

W tym zestawie znajduje się wszystko, co niezbędne, aby dodać do gry Lekki frachtowiec VCX-100 i Prom klasy Sheathipede.

X-wing T-65

Gdy inżynierowie Incom Corporation przeszli na stronę Sojuszu Rebeliantów, przynieśli ze sobą plany myśliwca X-wing T-65.

Astromech dla statków kosmicznych tego typu potrafi doskonale zrównoważyć siłę ognia, osłon i zwrotność, dzięki czemu to jeden z najbardziej wszechstronnych i skutecznych myśliwców gwiezdnych w galaktyce.

W tym zestawie znajduje się wszystko, co niezbędne, aby dodać do gry 1 statek X-wing T-65.

Zestaw konwertujący - Sojusz Rebeliantów

Zablokuj stabilizatory w pozycji do ataku i zabierz eskadrę w przyszłość gry Star Wars: X-Wing z zestawem konwertującym Sojuszu Rebeliantów.

Star Wars: X-Wing - Sojusz Rebeliantów - Zestaw konwertujący zawiera elementy do ulepszenia kolekcji rebelianckich statków kosmicznych do drugiej edycji. Obejmuje karty pilotów, karty rozwinięć i żetony statków.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 1x Star Wars: X-Wing - Sokół Millennium
 • 2x Star Wars: X-Wing - B-wing A/SF-01
 • 1x Star Wars: X-Wing - Duch
 • 1x Star Wars: X-Wing - X-wing T-65
 • 1x Star Wars: X-Wing - Zestaw konwertujący - Sojusz Rebeliantów

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Pakiet Star Wars: X-Wing - Sojusz Rebelii

Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 2
Z odpowiedzią 2
Oczekujące na odpowiedź 0

Czy statki są z drugiej edycji ? Czy pakiet konwertujący zużywa się na statki z pakietu ?

~ Rajmund 19.08.2020 11:37

Tak, to są statki z drugiej edycji. Zestaw przenosi statki rebelii z pierwszej edycji do drugiej.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Yine 19.08.2020 14:06

(odpowiedź na pytanie 2) Wszystkie statki z pakietu zawierają swoje niezbędne karty, żetony, podstawki. Zestaw konwertujący ma karty, których można użyć z tymi statkami, ale nie jest on dla nich niezbędny.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Janoczek 20.08.2020 15:57

Czy ten pakiet zawiera podstawkę czy trzeba ją dokupić ??

~ Haress 18.08.2020 11:27

Pakiet zawiera to co w opisie. Podstawkę masz osobno - teraz w promce też. ;)

Czy odpowiedź była przydatna? 1

~ Yine 18.08.2020 15:17

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie