Podjazd Tatarski

Podziel się swoją opinią
  Podjazd Chanatu Krymskiego to doskonały początek przygody z Ogniem i Mieczem. Zestaw zawiera część podjazdu Besz-Basz, jednego z wariantów podjazdu tatarskiego. W zestawie znajduje się Mirza, torhak ordyńców z dzidami, dwa torhaki odyńców, wataha kazindżi i jasyr.Ordyńcy - prawdziwi władcy stepów, od dziecka obyci z koniem i bronią. Mistrzowie podjazdów, rozpoznania i dalekich marszów, pozorowanych ucieczek i działania w zasadzce. Oskrzydlając przeciwnika zasypywali go gradem strzał z łuków refleksyjnych, które były ich podstawową bronią. Część wojowników używała różnego rodzaju broni drzewcowej, której używała z prawdziwie morderczą skutecznością.Kazindżi - Czerń Tatarska - ubodzy ordyńcy z mniej znaczących klanów. Często odziani jedynie w kożuchy czy siermięgi i słabo uzbrojeni. Używali różnego rodzaju uzbrojenia improwizowanego: masłaków, kiścieni, maczug czy oszczepów i rzadko którego stać było na łuk czy szablę.Jasyr - jeńcy oraz wszelkie dobra, które udało się zdobyć przez Tatarów podczas swych licznych podjazdów na terytoriach sąsiadów.W pudełku znajdziemy:Mirze:1x model Mirzy1x model chorążego1x model przybocznego3 modele koni tatarskich1 torhak ordyńców z dzidami:9x modele odryńców9x modele koni tatarskich2 torhaki ordyńców:15x modele ordyńców15x modele koni tatarskichOddział kazindżi:12x modele kazindżi12x modele koni tatarskichJasyr:Zwierzęta i jeńcyPozostałe:13x podstawki 3x4 cm1x podstawka 3x8 cmZestaw buńczukówZestaw kałkanówZestaw metalowych włóczni
  Wydawca:
  Wargamer
  20995

  Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

  w CH Metropolia

  Wyślemy w ciągu miesiąca


  Dostawa (Przesyłka kurierska UPS) już od 0 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Opis

  Podjazd Chanatu Krymskiego to doskonały początek przygody z Ogniem i Mieczem. Zestaw zawiera część podjazdu Besz-Basz, jednego z wariantów podjazdu tatarskiego. W zestawie znajduje się Mirza, torhak ordyńców z dzidami, dwa torhaki odyńców, wataha kazindżi i jasyr.

  Ordyńcy - prawdziwi władcy stepów, od dziecka obyci z koniem i bronią. Mistrzowie podjazdów, rozpoznania i dalekich marszów, pozorowanych ucieczek i działania w zasadzce. Oskrzydlając przeciwnika zasypywali go gradem strzał z łuków refleksyjnych, które były ich podstawową bronią. Część wojowników używała różnego rodzaju broni drzewcowej, której używała z prawdziwie morderczą skutecznością.

  Kazindżi - Czerń Tatarska - ubodzy ordyńcy z mniej znaczących klanów. Często odziani jedynie w kożuchy czy siermięgi i słabo uzbrojeni. Używali różnego rodzaju uzbrojenia improwizowanego: masłaków, kiścieni, maczug czy oszczepów i rzadko którego stać było na łuk czy szablę.

  Jasyr - jeńcy oraz wszelkie dobra, które udało się zdobyć przez Tatarów podczas swych licznych podjazdów na terytoriach sąsiadów.

  W pudełku znajdziemy:

  Mirze:
  1x model Mirzy
  1x model chorążego
  1x model przybocznego
  3 modele koni tatarskich
  1 torhak ordyńców z dzidami:
  9x modele odryńców
  9x modele koni tatarskich
  2 torhaki ordyńców:
  15x modele ordyńców
  15x modele koni tatarskich
  Oddział kazindżi:
  12x modele kazindżi
  12x modele koni tatarskich
  Jasyr:
  Zwierzęta i jeńcy
  Pozostałe:
  13x podstawki 3x4 cm
  1x podstawka 3x8 cm
  Zestaw buńczuków
  Zestaw kałkanów
  Zestaw metalowych włóczni

  Rozgrywka

  Losowość:
  Interakcja:
  Złożoność:

  Podstawowe informacje

  Waga:
  700 g

  Recenzje

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Podjazd Tatarski

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie