Podjazd Tatarski

  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
Podjazd Chanatu Krymskiego to doskonały początek przygody z Ogniem i Mieczem. Zestaw zawiera część podjazdu Besz-Basz, jednego z wariantów podjazdu tatarskiego. W zestawie znajduje się Mirza, torhak ordyńców z dzidami, dwa torhaki odyńców, wataha kazindżi i jasyr.Ordyńcy - prawdziwi władcy stepów, od dziecka obyci z koniem i bronią. Mistrzowie podjazdów, rozpoznania i dalekich marszów, pozorowanych ucieczek i działania w zasadzce. Oskrzydlając przeciwnika zasypywali go gradem strzał z łuków refleksyjnych, które były ich podstawową bronią. Część wojowników używała różnego rodzaju broni drzewcowej, której używała z prawdziwie morderczą skutecznością.Kazindżi - Czerń Tatarska - ubodzy ordyńcy z mniej znaczących klanów. Często odziani jedynie w kożuchy czy siermięgi i słabo uzbrojeni. Używali różnego rodzaju uzbrojenia improwizowanego: masłaków, kiścieni, maczug czy oszczepów i rzadko którego stać było na łuk czy szablę.Jasyr - jeńcy oraz wszelkie dobra, które udało się zdobyć przez Tatarów podczas swych licznych podjazdów na terytoriach sąsiadów.W pudełku znajdziemy:Mirze:1x model Mirzy1x model chorążego1x model przybocznego3 modele koni tatarskich1 torhak ordyńców z dzidami:9x modele odryńców9x modele koni tatarskich2 torhaki ordyńców:15x modele ordyńców15x modele koni tatarskichOddział kazindżi:12x modele kazindżi12x modele koni tatarskichJasyr:Zwierzęta i jeńcyPozostałe:13x podstawki 3x4 cm1x podstawka 3x8 cmZestaw buńczukówZestaw kałkanówZestaw metalowych włóczni
Wydawca:
Wargamer
19995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Podjazd Chanatu Krymskiego to doskonały początek przygody z Ogniem i Mieczem. Zestaw zawiera część podjazdu Besz-Basz, jednego z wariantów podjazdu tatarskiego. W zestawie znajduje się Mirza, torhak ordyńców z dzidami, dwa torhaki odyńców, wataha kazindżi i jasyr.

Ordyńcy - prawdziwi władcy stepów, od dziecka obyci z koniem i bronią. Mistrzowie podjazdów, rozpoznania i dalekich marszów, pozorowanych ucieczek i działania w zasadzce. Oskrzydlając przeciwnika zasypywali go gradem strzał z łuków refleksyjnych, które były ich podstawową bronią. Część wojowników używała różnego rodzaju broni drzewcowej, której używała z prawdziwie morderczą skutecznością.

Kazindżi - Czerń Tatarska - ubodzy ordyńcy z mniej znaczących klanów. Często odziani jedynie w kożuchy czy siermięgi i słabo uzbrojeni. Używali różnego rodzaju uzbrojenia improwizowanego: masłaków, kiścieni, maczug czy oszczepów i rzadko którego stać było na łuk czy szablę.

Jasyr - jeńcy oraz wszelkie dobra, które udało się zdobyć przez Tatarów podczas swych licznych podjazdów na terytoriach sąsiadów.

W pudełku znajdziemy:

Mirze:
1x model Mirzy
1x model chorążego
1x model przybocznego
3 modele koni tatarskich
1 torhak ordyńców z dzidami:
9x modele odryńców
9x modele koni tatarskich
2 torhaki ordyńców:
15x modele ordyńców
15x modele koni tatarskich
Oddział kazindżi:
12x modele kazindżi
12x modele koni tatarskich
Jasyr:
Zwierzęta i jeńcy
Pozostałe:
13x podstawki 3x4 cm
1x podstawka 3x8 cm
Zestaw buńczuków
Zestaw kałkanów
Zestaw metalowych włóczni

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga (kg):
0.7

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Podjazd TatarskiPytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie