Saga: Era krucjat

Podręcznik wprowadzający możliwość grania 12 frakcjami
1 opinia
  • wydanie polskie
Deus vult! Te słowa rozpalały Europę na początku trzynastego wieku. Serca zarówno możnych, jak i poddanych, wypełniała żarliwa chęć odkupienia swych grzechów poprzez walkę z nieprzyjaciółmi wiary. W 1095 roku władcy zachodniej Europy odpowiadają na wezwanie papieża, przyjmują Krzyż i podróżują do Jerozolimy, aby wyzwolić Święte Miasto z rąk niewiernych. W 1147 roku wezwanie papieża rozbrzmiewa ponownie i kieruje potęgę chrześcijaństwa przeciwko wybrzeżom Bałtyku, gdzie żyją ostatni poganie w Europie. Na Półwyspie Iberyjskim hiszpańscy możni wznawiają próby odzyskania ziem z rąk Maurów, którzy władają nimi od 711 roku. Przez ponad dwa stulecia trwania tych wypraw wojennych całe królestwa i cywilizacje będą rosnąć w potęgę i upadać. Wielcy bohaterowie powiodą swe narody do heroicznych zmagań, których skutki będą odczuwalne przez dziesiątki lat. Saga: Era krucjat jest podręcznikiem dodatkowym do gry Saga, który opisuje wojny za wiarę toczone od wschodu po zachód, od pierwszej krucjaty po najazdy Mongołów. To uniwersum oferuje 12 frakcji z różnych aren zmagań a każda z nich posiada własny wwój bitewny, historię, legendarne oddziały i zasady specjalne. Podręcznik zawiera również oddziały sojuszników, które możesz zwerbować, oraz wariant rozgrywki, który pozwoli Ci stoczyć prawdziwą bitwę za wiarę. Podążaj w ślad za Godfrydem de Bouillon, wstąp w szeregi Zakonu Krzyżackiego, walcz u boku Saladyna albo na czele Bałtów stawiaj opór krzyżowcom. Nie ustawaj w męstwie, aby zwyciężyć i zapewnić sobie życie wieczne w niebiosach! Aby skorzystać z tego suplementu potrzebujesz podręcznika głównego do gry Saga. Książka zawiera 12 zwojów bitewnych, które nie mogą być sprzedawane oddzielnie.
Wydawca:
Wargamer
149,95
115,00
-23%

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Deus vult! Te słowa rozpalały Europę na początku trzynastego wieku. Serca zarówno możnych, jak i poddanych, wypełniała żarliwa chęć odkupienia swych grzechów poprzez walkę z nieprzyjaciółmi wiary.

W 1095 roku władcy zachodniej Europy odpowiadają na wezwanie papieża, przyjmują Krzyż i podróżują do Jerozolimy, aby wyzwolić Święte Miasto z rąk niewiernych. W 1147 roku wezwanie papieża rozbrzmiewa ponownie i kieruje potęgę chrześcijaństwa przeciwko wybrzeżom Bałtyku, gdzie żyją ostatni poganie w Europie.

Na Półwyspie Iberyjskim hiszpańscy możni wznawiają próby odzyskania ziem z rąk Maurów, którzy władają nimi od 711 roku. Przez ponad dwa stulecia trwania tych wypraw wojennych całe królestwa i cywilizacje będą rosnąć w potęgę i upadać. Wielcy bohaterowie powiodą swe narody do heroicznych zmagań, których skutki będą odczuwalne przez dziesiątki lat.

Saga: Era krucjat jest podręcznikiem dodatkowym do gry Saga, który opisuje wojny za wiarę toczone od wschodu po zachód, od pierwszej krucjaty po najazdy Mongołów.

To uniwersum oferuje 12 frakcji z różnych aren zmagań a każda z nich posiada własny wwój bitewny, historię, legendarne oddziały i zasady specjalne. Podręcznik zawiera również oddziały sojuszników, które możesz zwerbować, oraz wariant rozgrywki, który pozwoli Ci stoczyć prawdziwą bitwę za wiarę.

Podążaj w ślad za Godfrydem de Bouillon, wstąp w szeregi Zakonu Krzyżackiego, walcz u boku Saladyna albo na czele Bałtów stawiaj opór krzyżowcom. Nie ustawaj w męstwie, aby zwyciężyć i zapewnić sobie życie wieczne w niebiosach!

Aby skorzystać z tego suplementu potrzebujesz podręcznika głównego do gry Saga. Książka zawiera 12 zwojów bitewnych, które nie mogą być sprzedawane oddzielnie.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w twardej oprawie, 76 stron
  • 12 zwojów bitewnych
Waga:
781 g

Recenzje

4.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Saga: Era krucjatWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie