Saga: Księga Bitew

Kolekcja scenariuszy i zasad dodatkowych
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Historia i legendy są pełne niesamowitych opowieści o epickich bitwach, w których przeciwnicy ścierają się na ziemi przesiąkniętej krwią. Wiele z tych walk było toczonych tylko po to, aby odeprzeć wroga. Jednak często to myśl o zajęciu mostu, złupieniu konwoju, zajęciu wzgórza czy zabiciu wrogiego wodza tak samo mogła zmotywować wojowników do rzucenia się w wir walki. Dzięki podręcznikowi Saga: Księga Bitew będziecie mogli wprowadzić do Sagi nowy wymiar. Jest to kolekcja scenariuszy i zasad dodatkowych, które można wykorzystywać we wszystkich naszych Uniwersach. Ten podręcznik jest podzielony na pięć rozdziałów: Potyczki dają Wam system tworzenia scenariuszy o prawie nieskończonej liczbie możliwych kombinacji. Bitwy to 10 scenariuszy, które pozwolą Wam wypróbować Wasze drużyny w nowych sytuacjach taktycznych. Legendy to 4 scenariusze narracyjne, pełne zwrotów akcji i niespodzianek, które zapiszą się w pamięci graczy. Wielkie bitwy to scenariusze dla wielu graczy, pozwalające na wspólna grę 3 lub 4 osób, w zespołach lub z każdym graczem broniącym własnych interesów. Na koniec Sagi dają Wam do dyspozycji system punktów doświadczenia dla Waszych Wodzów, dzięki któremu będą się mogli rozwijać z gry na grę. Nowe zasady przedstawione w tym podręczniku stanowią narzędzia do tworzenia własnych scenariuszy i kampanii Napisz własną Sagę w Księdze Bitew!
Wydawca:
Wargamer
69,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Historia i legendy są pełne niesamowitych opowieści o epickich bitwach, w których przeciwnicy ścierają się na ziemi przesiąkniętej krwią.

Wiele z tych walk było toczonych tylko po to, aby odeprzeć wroga. Jednak często to myśl o zajęciu mostu, złupieniu konwoju, zajęciu wzgórza czy zabiciu wrogiego wodza tak samo mogła zmotywować wojowników do rzucenia się w wir walki.

Dzięki podręcznikowi Saga: Księga Bitew będziecie mogli wprowadzić do Sagi nowy wymiar. Jest to kolekcja scenariuszy i zasad dodatkowych, które można wykorzystywać we wszystkich naszych Uniwersach.

Ten podręcznik jest podzielony na pięć rozdziałów:

  • Potyczki dają Wam system tworzenia scenariuszy o prawie nieskończonej liczbie możliwych kombinacji.
  • Bitwy to 10 scenariuszy, które pozwolą Wam wypróbować Wasze drużyny w nowych sytuacjach taktycznych.
  • Legendy to 4 scenariusze narracyjne, pełne zwrotów akcji i niespodzianek, które zapiszą się w pamięci graczy.
  • Wielkie bitwy to scenariusze dla wielu graczy, pozwalające na wspólna grę 3 lub 4 osób, w zespołach lub z każdym graczem broniącym własnych interesów.
  • Na koniec Sagi dają Wam do dyspozycji system punktów doświadczenia dla Waszych Wodzów, dzięki któremu będą się mogli rozwijać z gry na grę.

Nowe zasady przedstawione w tym podręczniku stanowią narzędzia do tworzenia własnych scenariuszy i kampanii

Napisz własną Sagę w Księdze Bitew!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w miękkiej oprawie
Waga:
261 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Saga: Księga Bitew

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie