Seraphon Terradon Riders

Podniebni zwiadowcy!
1 opinia
  • wydanie angielskie
Krążąc nad polem bitwy niczym sępy, Jeźdźcy Terradonów opierają się na swej niezywkłej celności by razić wrogów z powietrza swym śmiercionośnym orężem. To nie ich jedyna rola, gdyż doskonale spisują się w roli zwiadowców, przekazujac informacje o ruchach przeciwnika. Mało jest stworzeń dorównującym prędkością Terradonom i gdy przychodzi wezwanie do ataku, ich reakcja jest kwestią sekund.Elementy w pudełku pozwolą Ci skleić 3 modele dojeżdżające Terradony lub Ripperdactyle w tym dowodzącego. Dwie opcje uzbrojenia dla Jeźdźców  i wiele dodatków jak pióra i kamienie, dzięki którym Twoje modele wyglądać będą wyjątkowo. Oczywiście dodano 3 podstawki o średnicy 50mm z plastikowymi podporami dla modeli latających. Ciekawy dodatkiem jest jedna postawka 25mm dla modelu nadętej ropuchy!
Wydawca:
Games Workshop
15995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Krążąc nad polem bitwy niczym sępy, Jeźdźcy Terradonów opierają się na swej niezywkłej celności by razić wrogów z powietrza swym śmiercionośnym orężem. To nie ich jedyna rola, gdyż doskonale spisują się w roli zwiadowców, przekazujac informacje o ruchach przeciwnika. Mało jest stworzeń dorównującym prędkością Terradonom i gdy przychodzi wezwanie do ataku, ich reakcja jest kwestią sekund.

Elementy w pudełku pozwolą Ci skleić 3 modele dojeżdżające Terradony lub Ripperdactyle w tym dowodzącego. Dwie opcje uzbrojenia dla Jeźdźców  i wiele dodatków jak pióra i kamienie, dzięki którym Twoje modele wyglądać będą wyjątkowo. Oczywiście dodano 3 podstawki o średnicy 50mm z plastikowymi podporami dla modeli latających. Ciekawy dodatkiem jest jedna postawka 25mm dla modelu nadętej ropuchy!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
500 g

Recenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Seraphon Terradon RidersWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie