Sotnia Mołojców

24 foot
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
Mołojcy.Podstawa piechoty zaporoskiej, która uchodziła za jedną z najlepszych w Europie, do czego bez wątpienia przyczyniał się znakomity materiał ludzki, z jakiego się składała. Mołojcy byli, bowiem odważni, bitni, mało wymagający i dobrze posługiwali się różnego rodzaju bronią. Kozacy ci nie zostali umieszczeni w mocno ograniczanym przez RON rejestrze lub zostali z niego usunięci. Uzbrojenie mołojców spoza rejestru było najczęściej słabsze niż u rejestrowych ale często nadrabiali to zapałem, odwagą i indywidualnym wyszkoleniem. Blister zawiera 24 modele piesze.W blisterze znajdują się także nowe wzory modeli mołojców.Modele są nie sklejone i nie pomalowane.
Wydawca:
Wargamer
5995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Mołojcy.
Podstawa piechoty zaporoskiej, która uchodziła za jedną z najlepszych w Europie, do czego bez wątpienia przyczyniał się znakomity materiał ludzki, z jakiego się składała. Mołojcy byli, bowiem odważni, bitni, mało wymagający i dobrze posługiwali się różnego rodzaju bronią. Kozacy ci nie zostali umieszczeni w mocno ograniczanym przez RON rejestrze lub zostali z niego usunięci. Uzbrojenie mołojców spoza rejestru było najczęściej słabsze niż u rejestrowych ale często nadrabiali to zapałem, odwagą i indywidualnym wyszkoleniem. 
Blister zawiera 24 modele piesze.
W blisterze znajdują się także nowe wzory modeli mołojców.
Modele są nie sklejone i nie pomalowane.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Sotnia MołojcówPytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie