Star Wars: Legion - Dice Pack

Wszystko czego potrzebujesz zawsze pod ręką
Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
General Solo, is your strike team assembled?- General Madine, Star Wars: The Empire Strikes BackW każdej rundzie w Star Wars: Legion przejmujesz dowodzenie nad Sojuszem Rebeliantów lub Imperium Galaktycznym, by sprawdzić swoje umiejętności taktyczne, osiągnąć obrane cele i zdobyć przewagę nad przeciwnikiem.Niezależnie od tego, czy planujesz następny ruch, czy określasz, który cel ma być priorytetem na każdym etapie bitwy, na pewno nie chcesz tracić czasu na poszukiwania potrzebnych kości.Możesz dowodzić oddziałem szturmowców strzelających ze swoich karabinów, albo schować się za ciężką osłoną Luke'a Skywalkera, ale bez względu na swoją sytuację, te kości będą idealne do przeprowadzenia Cię bez szwanku przez zgiełk bitwy.Wyposaż swoją grę Star Wars: Legion w wygodne narzędzie - dodatkowe kości! Zestaw Star Wars: Legion - Dice Pack zawiera 15 kości, takich samych jak w podstawowym zestawie gry.
Wydawca:
Fantasy Flight Games
5995

store

Dostępne powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa 0 zł (trwa promocja).


General Solo, is your strike team assembled?

- General Madine, Star Wars: The Empire Strikes Back

W każdej rundzie w Star Wars: Legion przejmujesz dowodzenie nad Sojuszem Rebeliantów lub Imperium Galaktycznym, by sprawdzić swoje umiejętności taktyczne, osiągnąć obrane cele i zdobyć przewagę nad przeciwnikiem.

Niezależnie od tego, czy planujesz następny ruch, czy określasz, który cel ma być priorytetem na każdym etapie bitwy, na pewno nie chcesz tracić czasu na poszukiwania potrzebnych kości.

Możesz dowodzić oddziałem szturmowców strzelających ze swoich karabinów, albo schować się za ciężką osłoną Luke'a Skywalkera, ale bez względu na swoją sytuację, te kości będą idealne do przeprowadzenia Cię bez szwanku przez zgiełk bitwy.

Wyposaż swoją grę Star Wars: Legion w wygodne narzędzie - dodatkowe kości! Zestaw Star Wars: Legion - Dice Pack zawiera 15 kości, takich samych jak w podstawowym zestawie gry.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 15 kostek
Waga (kg):
0.2

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Star Wars: Legion - Dice Pack

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie