Star Wars: Legion - T-47 Airspeeder Unit Expansion

Roznieś w pył jednostki Imperium
1 opinia
  • 2 osoby
  • od 14 lat
  • 60 - 120 minut
  • wydanie angielskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Star Wars: Legion - Core Set.
Star Wars: Legion - Core Set
Are the speeders ready?- Han Solo, Star Wars: The Empire Strikes BackKiedy Sojusz Rebelii pierwszy raz wylądował na Hoth, ta ukazała się jako zimna i nieprzyjazna planeta - nie sprzyjająca jakimkolwiek żywym istotom, a co dopiero tworzeniu tajnej bazy pełnej oddziałów walczących przeciwko Imperium.Rebelia przetrwała adaptując swoją strategię, taktykę i wyposażenie aby lepiej radzić sobie z nieobłaskawioną planetą. Istotną częścią przetrwania było majstrowanie przy śmigaczach, które pozwalało zapomnieć o morderczym zimnie Hoth. Wkrótce i Ty będziesz mógł wyposażyć swoich Rebeliantów w takie same śmigacze! Możesz walczyć z Imperium na zamarzniętych pustkowiach Hoth, czy na powierzchni jakiejkolwiek planety, w tysiącach miejsc tworzących galaktykę. Bez względu na to, gdzie jesteś, odrobina wyższości w powietrzu będzie zawsze dobrym pomysłemZestaw Star Wars: Legion - T-47 Airspeeder Unit Expansion to jedna figurka T-47 Airspeeder wraz z kartami jednostki i ulepszeń, których potrzebujesz aby T-47 Airspeeder odegrał kluczową rolę w nadchodzących bitwach o wolność.
Wydawca:
Fantasy Flight Games
11995

Dostępne powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w czwartek


Dostawa (Przesyłka kurierska UPS) już od 7 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Are the speeders ready?

- Han Solo, Star Wars: The Empire Strikes Back

Kiedy Sojusz Rebelii pierwszy raz wylądował na Hoth, ta ukazała się jako zimna i nieprzyjazna planeta - nie sprzyjająca jakimkolwiek żywym istotom, a co dopiero tworzeniu tajnej bazy pełnej oddziałów walczących przeciwko Imperium.

Rebelia przetrwała adaptując swoją strategię, taktykę i wyposażenie aby lepiej radzić sobie z nieobłaskawioną planetą. Istotną częścią przetrwania było majstrowanie przy śmigaczach, które pozwalało zapomnieć o morderczym zimnie Hoth. Wkrótce i Ty będziesz mógł wyposażyć swoich Rebeliantów w takie same śmigacze!

 

T-47 Airspeeder

Możesz walczyć z Imperium na zamarzniętych pustkowiach Hoth, czy na powierzchni jakiejkolwiek planety, w tysiącach miejsc tworzących galaktykę. Bez względu na to, gdzie jesteś, odrobina wyższości w powietrzu będzie zawsze dobrym pomysłem


Zestaw Star Wars: Legion - T-47 Airspeeder Unit Expansion to jedna figurka T-47 Airspeeder wraz z kartami jednostki i ulepszeń, których potrzebujesz aby T-47 Airspeeder odegrał kluczową rolę w nadchodzących bitwach o wolność.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 1 niepomalowana figurka
  • karty
  • znaczniki
  • instrukcja
Waga (kg):
0.35

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Star Wars: Legion - T-47 Airspeeder Unit Expansion

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie