Stormcast Eternals Knights Excelsior Upgrades

27 dodatkowych elementów
Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
Jeden z najpopularniejszych systemów bitewnych ostatnich lat zmienił się nie do poznania. Dokładnie tak samo jak świat, w którym przyjdzie wam toczyć walki. Warhammer Age of Sigmar to nowa – jeszcze lepsza jakość figurek, szybsze zasady i fabuła, która podzieliła świat hobbystyczny. Jednego można być pewnym – emocji podczas rozgrywek w nowego Warhammera na pewno nie zabraknie, a zadbała o to firma Games Workshop.---An awesome multi-part plastic kit that contains the components you need to upgrade a set each of Paladins, Liberators and Prosecutors to represent the Knight Excelsior Warrior Chamber.Included in this kit are:Five Stormcast Kite shields;Three Stormcast Round shields;Eight Stormcast Standard pauldrons;Six Stormcast Paladin pauldrons;Five Stormcast Paladin tilting plates.
Wydawca:
Games Workshop
3300

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Jeden z najpopularniejszych systemów bitewnych ostatnich lat zmienił się nie do poznania. Dokładnie tak samo jak świat, w którym przyjdzie wam toczyć walki. Warhammer Age of Sigmar to nowa – jeszcze lepsza jakość figurek, szybsze zasady i fabuła, która podzieliła świat hobbystyczny. Jednego można być pewnym – emocji podczas rozgrywek w nowego Warhammera na pewno nie zabraknie, a zadbała o to firma Games Workshop.

---

An awesome multi-part plastic kit that contains the components you need to upgrade a set each of Paladins, Liberators and Prosecutors to represent the Knight Excelsior Warrior Chamber.

Included in this kit are:

  • Five Stormcast Kite shields;
  • Three Stormcast Round shields;
  • Eight Stormcast Standard pauldrons;
  • Six Stormcast Paladin pauldrons;
  • Five Stormcast Paladin tilting plates.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
100 g


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie