Terrorgheist

  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • wydanie angielskie
Terrorgheist to olbrzymi model przedstawiający bestię z kości, ścięgien i resztek skóry. Osadzony na kamiennej podstawce będzie pięknie prezentował się w każdej kolekcji, a jego rozpostarte skrzydła przysłonią wiele modeli. Potwór ten skupi wzrok postronnych obserwatorów równie skutecznie jak ogień armii przeciwnika. W pudełku znajdziecie ogrom dodatkowych części. Będziecie mieli do wyboru dwóch jeźdźców - Króla Ghuli i opancerzonego Lorda Wampirów z asortymentem broni. Jeśli skleisz Terrorgheista bez jeźdźca, model Króla Ghuli będzie można osadzić na podstawce pieszych modeli! 85 elementów i ogromna podstawka 130mm z dodaną 25mm podstawką dla modelu pieszego.
Wydawca:
Games Workshop
15999

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Terrorgheist to olbrzymi model przedstawiający bestię z kości, ścięgien i resztek skóry. Osadzony na kamiennej podstawce będzie pięknie prezentował się w każdej kolekcji, a jego rozpostarte skrzydła przysłonią wiele modeli. Potwór ten skupi wzrok postronnych obserwatorów równie skutecznie jak ogień armii przeciwnika.

W pudełku znajdziecie ogrom dodatkowych części. Będziecie mieli do wyboru dwóch jeźdźców - Króla Ghuli i opancerzonego Lorda Wampirów z asortymentem broni. Jeśli skleisz Terrorgheista bez jeźdźca, model Króla Ghuli będzie można osadzić na podstawce pieszych modeli!

85 elementów i ogromna podstawka 130mm z dodaną 25mm podstawką dla modelu pieszego.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Terrorgheist
Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie