Terrorgheist

Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
Terrorgheist to olbrzymi model przedstawiający bestię z kości, ścięgien i resztek skóry. Osadzony na kamiennej podstawce będzie pięknie prezentował się w każdej kolekcji, a jego rozpostarte skrzydła przysłonią wiele modeli. Potwór ten skupi wzrok postronnych obserwatorów równie skutecznie jak ogień armii przeciwnika.W pudełku znajdziecie ogrom dodatkowych części. Będziecie mieli do wyboru dwóch jeźdźców - Króla Ghuli i opancerzonego Lorda Wampirów z asortymentem broni. Jeśli skleisz Terrorgheista bez jeźdźca, model Króla Ghuli będzie można osadzić na podstawce pieszych modeli!85 elementów i ogromna podstawka 130mm z dodaną 25mm podstawką dla modelu pieszego.
Wydawca:
Games Workshop
15999

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Terrorgheist to olbrzymi model przedstawiający bestię z kości, ścięgien i resztek skóry. Osadzony na kamiennej podstawce będzie pięknie prezentował się w każdej kolekcji, a jego rozpostarte skrzydła przysłonią wiele modeli. Potwór ten skupi wzrok postronnych obserwatorów równie skutecznie jak ogień armii przeciwnika.

W pudełku znajdziecie ogrom dodatkowych części. Będziecie mieli do wyboru dwóch jeźdźców - Króla Ghuli i opancerzonego Lorda Wampirów z asortymentem broni. Jeśli skleisz Terrorgheista bez jeźdźca, model Króla Ghuli będzie można osadzić na podstawce pieszych modeli!

85 elementów i ogromna podstawka 130mm z dodaną 25mm podstawką dla modelu pieszego.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
390 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Terrorgheist

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie