The Horus Heresy: Space Marine Heroes

Zestaw 2 figurek
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • wydanie angielskie
Militarna potęga Kosmicznych Marines nie wymaga komentarza. Ich lojalność i nieludzkie wręcz poświęcenie w obronie ludzkości sprawiły, że znani są w całej galaktyce. Mimo tego w ich szeregach można znaleźć jednostki, które wyróżniają się jeszcze większymi osiągnięciami, taktycznym zmysłem i wojennym kunsztem. Bohaterowie Ci są ucieleśnieniem woli Imperatora - oto Ci, którzy dowodzą. Pudełko zawiera zestaw bohaterów Kosmicznych Marines: Space Marine Praetor oraz Space Marine Chaplain. To doskonały początek armii lub dodatek do istniejącej już kolekcji!
Wydawca:
Games Workshop
12995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Militarna potęga Kosmicznych Marines nie wymaga komentarza. Ich lojalność i nieludzkie wręcz poświęcenie w obronie ludzkości sprawiły, że znani są w całej galaktyce. Mimo tego w ich szeregach można znaleźć jednostki, które wyróżniają się jeszcze większymi osiągnięciami, taktycznym zmysłem i wojennym kunsztem. Bohaterowie Ci są ucieleśnieniem woli Imperatora - oto Ci, którzy dowodzą.

Pudełko zawiera zestaw bohaterów Kosmicznych Marines: Space Marine Praetor oraz Space Marine Chaplain. To doskonały początek armii lub dodatek do istniejącej już kolekcji!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • dwa modele

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń The Horus Heresy: Space Marine Heroes
Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie