Tree-Revenants

5 modeli w pudełku.
1 opinia
  • wydanie angielskie
Bezlitosne, szybkie i pełne gracji, Tree-Revenants mają kilka obowiązków na polanach sylvaneth. Patrole, obrona, podbój i miażdżenie. Ogromne bandy tych złowieszczych duchów tworzą trzon armii polany. Wszystko co robią, jest wspomnieniem Obrońców z antycznych czasów - duchy chcą podtrzymać pamięć o tych istotach, a swym działaniem wzmocnić ich dokonania. Zestaw ten pozwoli wam na sklejenie pięciu modeli. Możecie wyposażyć je w zaklęte ostrza o ksztąłcie mieczy, toporów i sierpów. Znajdziecie tu części na dodanie muzyka, sztandarowego i dowódcy oddziału. Modele wkleja się na podstawki o średnicy 32mm, które oczywiście znajdziecie w tym zestawie. Alternatywnie można skleić te modele jako Spite-Revenants!
Wydawca:
Games Workshop
149,95
129,95
-13%

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Bezlitosne, szybkie i pełne gracji, Tree-Revenants mają kilka obowiązków na polanach sylvaneth. Patrole, obrona, podbój i miażdżenie. Ogromne bandy tych złowieszczych duchów tworzą trzon armii polany. Wszystko co robią, jest wspomnieniem Obrońców z antycznych czasów - duchy chcą podtrzymać pamięć o tych istotach, a swym działaniem wzmocnić ich dokonania.

Zestaw ten pozwoli wam na sklejenie pięciu modeli. Możecie wyposażyć je w zaklęte ostrza o ksztąłcie mieczy, toporów i sierpów. Znajdziecie tu części na dodanie muzyka, sztandarowego i dowódcy oddziału. Modele wkleja się na podstawki o średnicy 32mm, które oczywiście znajdziecie w tym zestawie.

Alternatywnie można skleić te modele jako Spite-Revenants!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
350 g

Recenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Tree-RevenantsWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie