Verminlord Corruptor

Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
Przerażające ucieleśnienie zarazy, Verminlord Corruptor istnieje tylko po to by plądrować i roznosić zepsucie. Ich potężne sylwetki z łatwością rozrywają przeciwników na strzępy o ile nie zginą wcześniej od plugawych zaklęć lub nie wykręci ich straszliwa choroba od najmniejszego draśnięcia ich skażonych sierpów. Mają absolutną kontrolę nad rojem swych podwładnych, którzy wykonają każde ich polecenie.Tylko głupcy dobrowolnie stają im na drodze, gdyż walka z tymi podstępnymi i chytrymi stworzeniami jest wołaniem o ropiejącą i gnijącą śmierć...Ten wspaniały model może być sklejony w kilku wariantach. Corruptor, Warpseer, Deceiver, Warbringer czy Verminking - części do każdego z nich znajdziesz w tym jednym pudełku. Łącznie 61 elementów i owalna podstawka 120x90mm to zawartość tego wspaniałego produktu!
Wydawca:
Games Workshop
25995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Przerażające ucieleśnienie zarazy, Verminlord Corruptor istnieje tylko po to by plądrować i roznosić zepsucie. Ich potężne sylwetki z łatwością rozrywają przeciwników na strzępy o ile nie zginą wcześniej od plugawych zaklęć lub nie wykręci ich straszliwa choroba od najmniejszego draśnięcia ich skażonych sierpów. Mają absolutną kontrolę nad rojem swych podwładnych, którzy wykonają każde ich polecenie.

Tylko głupcy dobrowolnie stają im na drodze, gdyż walka z tymi podstępnymi i chytrymi stworzeniami jest wołaniem o ropiejącą i gnijącą śmierć...

Ten wspaniały model może być sklejony w kilku wariantach. Corruptor, Warpseer, Deceiver, Warbringer czy Verminking - części do każdego z nich znajdziesz w tym jednym pudełku. Łącznie 61 elementów i owalna podstawka 120x90mm to zawartość tego wspaniałego produktu!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
380 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Verminlord Corruptor

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie