Warhammer 40,000: Kill Team - Annual 2023 - Season of the Gallowdark

Wejdź do świata pełnego tajemnic
Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
Statek kosmiczny Gallowdark o wielkości księżyca staje się areną walki między armiami zabójców Stormcast Eternals i wampirami Soulblight z Crimson Court. Walka toczy się w labiryncie korytarzy i maszyn, gdzie drużyny walczą o skarby, broń i tajemnice. Kill Team - Annual 2023 - Season of the Gallowdark zawiera zasady całego cyklu Gallowdark w jednym miejscu, w tym misje i strefy walki umożliwiające wyprawę w głąb wnętrza wraka kosmicznego. Książka zawiera opisy 10 zespołów zabójców, zasady dla terenów i misji, które rozgrywają się w klaustrofobicznych wnętrzach wraka oraz kampanię Gallowdark Expedition. Aby móc w pełni skorzystać z zawartości podręcznika, konieczne jest posiadanie egzemplarza: Warhammer 40,000: Kill Team - Core Book.
Wydawca:
Games Workshop
Liczba stron:
296
Rodzaj oprawy:
miękka
163,95

Dostępnych 5 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Poczta Polska) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Statek kosmiczny Gallowdark o wielkości księżyca staje się areną walki między armiami zabójców Stormcast Eternals i wampirami Soulblight z Crimson Court. Walka toczy się w labiryncie korytarzy i maszyn, gdzie drużyny walczą o skarby, broń i tajemnice.

Kill Team - Annual 2023 - Season of the Gallowdark zawiera zasady całego cyklu Gallowdark w jednym miejscu, w tym misje i strefy walki umożliwiające wyprawę w głąb wnętrza wraka kosmicznego. Książka zawiera opisy 10 zespołów zabójców, zasady dla terenów i misji, które rozgrywają się w klaustrofobicznych wnętrzach wraka oraz kampanię Gallowdark Expedition.

Aby móc w pełni skorzystać z zawartości podręcznika, konieczne jest posiadanie egzemplarza: Warhammer 40,000: Kill Team - Core Book.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w miękkiej oprawie, 296 stron
Waga:
1,244 kg

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Warhammer 40,000: Kill Team - Annual 2023 - Season of the Gallowdark

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie