Warhammer 40,000 - Tau Empire - Coalition Command

Pudełko z 3 modelami
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
Mało wiadomo na temat Etherali Tau, te enigmatyczne jednostki wyrzekają się zaawansowanego ekwipunku kadry Ognia, a mimo to przewodzą im w bitwach i wykazują się taktycznym geniuszem w ogniu walki. Wspierani przez dowódców w ich bojowych pancerzach szerzą słowa Większego Dobra na wielu planetach galaktyki. W pudełku znajdziesz wszystkie elementy do sklejenia Tau Etheral on Hover Drone, Tau Commander in XV85/XV86 battlesuit oraz jego drona w jednej z trzech kombinacji Gun Drone / Shield Drone / Marker Drone.
Wydawca:
Games Workshop
18700

store

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Przesyłka kurierska (UPS)) już od 7 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Mało wiadomo na temat Etherali Tau, te enigmatyczne jednostki wyrzekają się zaawansowanego ekwipunku kadry Ognia, a mimo to przewodzą im w bitwach i wykazują się taktycznym geniuszem w ogniu walki. Wspierani przez dowódców w ich bojowych pancerzach szerzą słowa Większego Dobra na wielu planetach galaktyki.

W pudełku znajdziesz wszystkie elementy do sklejenia Tau Etheral on Hover Drone, Tau Commander in XV85/XV86 battlesuit oraz jego drona w jednej z trzech kombinacji Gun Drone / Shield Drone / Marker Drone.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Warhammer 40,000 - Tau Empire - Coalition CommandPytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie