Warhammer 40,000 - Tau Empire - Coalition Command

Pudełko z 3 modelami
Podziel się swoją opinią
  Mało wiadomo na temat Etherali Tau, te enigmatyczne jednostki wyrzekają się zaawansowanego ekwipunku kadry Ognia, a mimo to przewodzą im w bitwach i wykazują się taktycznym geniuszem w ogniu walki. Wspierani przez dowódców w ich bojowych pancerzach szerzą słowa Większego Dobra na wielu planetach galaktyki.W pudełku znajdziesz wszystkie elementy do sklejenia Tau Etheral on Hover Drone, Tau Commander in XV85/XV86 battlesuit oraz jego drona w jednej z trzech kombinacji Gun Drone / Shield Drone / Marker Drone.
  Wydawca:
  Games Workshop
  18595
  14995
  -19%

  Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Wysyłka jutro


  Dostawa (Przesyłka kurierska) już od 7 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Opis

  Mało wiadomo na temat Etherali Tau, te enigmatyczne jednostki wyrzekają się zaawansowanego ekwipunku kadry Ognia, a mimo to przewodzą im w bitwach i wykazują się taktycznym geniuszem w ogniu walki. Wspierani przez dowódców w ich bojowych pancerzach szerzą słowa Większego Dobra na wielu planetach galaktyki.

  W pudełku znajdziesz wszystkie elementy do sklejenia Tau Etheral on Hover Drone, Tau Commander in XV85/XV86 battlesuit oraz jego drona w jednej z trzech kombinacji Gun Drone / Shield Drone / Marker Drone.

  Rozgrywka

  Losowość:
  Interakcja:
  Złożoność:

  Podstawowe informacje

  Waga:
  160 g

  Recenzje

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Warhammer 40,000 - Tau Empire - Coalition Command

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie