Warhammer Age of Sigmar - Magewrath Throne

1 niesklejony i niepomalowany model
Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
Wzniesiony w antycznych czasach przez szalonych, lecz potężnych magów Magewrath Throne jest obecnie bardzo poszukiwanym skupiskiem mocy. Na szczycie wzgórza czaszek znajduje się tron - ten kto na nim zasiada otrzymuje dostęp do niszczycielskiej magii zdolnej zmiażdżyć jego wrogów.Szczegółowe zasady dotyczące działania Magewrath Throne znajdują się na 7 stronie Warscrolls Compendium - Scenery - darmowego podręcznika udostępnionego przez Games Workshop.
Wydawca:
Games Workshop
4495

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Wzniesiony w antycznych czasach przez szalonych, lecz potężnych magów Magewrath Throne jest obecnie bardzo poszukiwanym skupiskiem mocy. Na szczycie wzgórza czaszek znajduje się tron - ten kto na nim zasiada otrzymuje dostęp do niszczycielskiej magii zdolnej zmiażdżyć jego wrogów.

Szczegółowe zasady dotyczące działania Magewrath Throne znajdują się na 7 stronie Warscrolls Compendium - Scenery - darmowego podręcznika udostępnionego przez Games Workshop.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 1 niesklejony i niepomalowany model
Waga:
120 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Warhammer Age of Sigmar - Magewrath ThroneWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie