Warhammer Age of Sigmar - Order Battletome - Fyreslayers

Opis i zasady prowadzenia armii krasnoludów
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • wydanie angielskie
Wojownicy Grimnira szykują swe topory do wojny! Przed dymiącymi górami i ryczącymi kuźniami Fyreslayers gotują się na wojnę. Błogosławieni przez wojowniczego boga Grimnira, to potężni duardinowie. Ich ciała pokryte są runami, a w muskularnych ramionach drzemie szaleńcza siła. Wytrwale poszukując złóż magicznego złota zdobyli przerażającą reputację jako najemnicy. Tocząc wojny na całym Śmiertelnym Świecie za złoto, Fyreslayers wycinają w pień całe armie, zamieniają fortece w ruiny i decydują o losach imperiów. W tym 128 stronnicowym podręczniku znajdziecie wszystko czego potrzeba do wprowadzenia tej zaciekłej rasy do waszych bitew.  Bogato opisana historia, wartownie, organizacje i bohaterowie pozwolą wam zrozumieć ten uparty naród i ich misję. Bogato ilustrowana kolekcja modeli i paleta specjalnych oznaczeń różnych twierdz da wam wiele inspiracji do charakteryzacji własnych oddziałów. Oczywiście są tutaj wszystkie zasady specjalne i opis jednostek do wykorzystania w bitwach Ery Sigmara.
Wydawca:
Games Workshop
13500
10995
-19%

store

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Przesyłka kurierska (UPS)) już od 7 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Wojownicy Grimnira szykują swe topory do wojny!

Przed dymiącymi górami i ryczącymi kuźniami Fyreslayers gotują się na wojnę. Błogosławieni przez wojowniczego boga Grimnira, to potężni duardinowie. Ich ciała pokryte są runami, a w muskularnych ramionach drzemie szaleńcza siła. Wytrwale poszukując złóż magicznego złota zdobyli przerażającą reputację jako najemnicy. Tocząc wojny na całym Śmiertelnym Świecie za złoto, Fyreslayers wycinają w pień całe armie, zamieniają fortece w ruiny i decydują o losach imperiów.

W tym 128 stronnicowym podręczniku znajdziecie wszystko czego potrzeba do wprowadzenia tej zaciekłej rasy do waszych bitew.  Bogato opisana historia, wartownie, organizacje i bohaterowie pozwolą wam zrozumieć ten uparty naród i ich misję. Bogato ilustrowana kolekcja modeli i paleta specjalnych oznaczeń różnych twierdz da wam wiele inspiracji do charakteryzacji własnych oddziałów. Oczywiście są tutaj wszystkie zasady specjalne i opis jednostek do wykorzystania w bitwach Ery Sigmara.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie