Warhammer Age of Sigmar: Order Battletome - Kharadron Overlords

Zysk przede wszystkim!
Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
Kharadron Overlords są panami niebios! Podręcznik Battletome - Kharadron Overlords przedstawia ich historię, zawiera ponadto 17 kart warscroll i profile bitewne oraz zasady kampanii i gry zrównoważonej. Jest to niezbędne źródło wiedzy dla dowodzenia flotą powietrzną w grze Warhammer Age of Sigmar. Znajdziesz w nim również galerię pomalowanych miniatur, która może posłużyć jako inspiracja.  Age of Sigmar to fantastyczna gra bitewna w świecie Warhammera. W tym ogromnym wszechświecie nie brakuje bohaterów i legendarnych postaci, które walczą ze złymi siłami Chaosu. Korzystając z wysokiej jakości modeli, możesz wcielić się w generała i poprowadzić armię do zwycięstwa!
Wydawca:
Games Workshop
Liczba stron:
96
Rodzaj oprawy:
twarda
164,95

Dostępne 2 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Poczta Polska) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Kharadron Overlords są panami niebios!

Podręcznik Battletome - Kharadron Overlords przedstawia ich historię, zawiera ponadto 17 kart warscroll i profile bitewne oraz zasady kampanii i gry zrównoważonej. Jest to niezbędne źródło wiedzy dla dowodzenia flotą powietrzną w grze Warhammer Age of Sigmar. Znajdziesz w nim również galerię pomalowanych miniatur, która może posłużyć jako inspiracja. 

Age of Sigmar to fantastyczna gra bitewna w świecie Warhammera. W tym ogromnym wszechświecie nie brakuje bohaterów i legendarnych postaci, które walczą ze złymi siłami Chaosu. Korzystając z wysokiej jakości modeli, możesz wcielić się w generała i poprowadzić armię do zwycięstwa!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w twardej oprawie, 96 stron
Waga:
640 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Warhammer Age of Sigmar: Order Battletome - Kharadron Overlords

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie