Warhammer Quest: Silver Tower

Klasyk z gatunku dungeon-crawl powraca!
3 opinie
  • wydanie angielskie
Legenda Srebrnej Wieży krąży przez wszystkie Światy Śmiertelników. Opowieści o bohaterach dobra i zła, połączonych przez przeznaczenie, walczących z niewyobrażalnymi koszmarami, których sam widok potrafi doprowadzić do szaleństwa i obłędu w wiecznie zmieniającym się wymiarze czarnoksiężnika Tzeentcha. To historie o niezwykłej odwadze, bohaterstwie, zdradzie i ciosach w plecy. To powieści o wspaniałej pracy zespołowej, jak i druzgocących porażkach spowodowanych chciwością i pragnieniem sławy.Niektórzy ze śmiałków sprowadzonych do Srebrnej Wieży szukają błogosławieństwa Czarnoksiężnika, inni chcą jedynie poznać jego imię, dzięki czemu będą w stanie zniszczyć go raz na zawsze. Wszyscy jednak muszą zmierzyć się z okrutnymi i przerażającymi potworami, przedziwnymi labiryntami pełnymi pułapek i zagadek nim staną przed obliczem tego plugawego sługi Tzeentcha. Najwięksi bohaterowie rosną w siłę wraz z pokonywaniem kolejnych przeszkód i zadań, ale i oni mogą paść ofiarą pokręconych machinacji magii Czarnoksiężnika. Jednak możliwa do zdobycia sława, bogactwa i wolność pcha bohaterów naprzód. Za każdym sukcesem i historią zakończoną chwałą, kryje się opowieść porażki, szaleństwa i rozpaczy...Warhammer Quest: Silver Tower to zapierająca dech w piersiach gra planszowa dla 2-4 graczy, osadzona w wiecznie zmieniającym się labiryncie podłego Czarnoksiężnika Tzeentcha. Współpracuj z przyjaciółmi by rozpracować tajmenice Srebrnej Wieży lub zbierz chwałę tylko dla siebie. Zebrane doświadczenie i skarby przez bohaterów przechodzi do kolejnych przygód!13 dwustronnych plansz oznacza, że żadna przygoda nie będzie taka sama. Tylko jeden rzut kostką dzieli was od epickiej przygody i opowieści o heroicznych czynach!
Wydawca:
Games Workshop
42995
38995
-9%

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Legenda Srebrnej Wieży krąży przez wszystkie Światy Śmiertelników. Opowieści o bohaterach dobra i zła, połączonych przez przeznaczenie, walczących z niewyobrażalnymi koszmarami, których sam widok potrafi doprowadzić do szaleństwa i obłędu w wiecznie zmieniającym się wymiarze czarnoksiężnika Tzeentcha. To historie o niezwykłej odwadze, bohaterstwie, zdradzie i ciosach w plecy. To powieści o wspaniałej pracy zespołowej, jak i druzgocących porażkach spowodowanych chciwością i pragnieniem sławy.

Niektórzy ze śmiałków sprowadzonych do Srebrnej Wieży szukają błogosławieństwa Czarnoksiężnika, inni chcą jedynie poznać jego imię, dzięki czemu będą w stanie zniszczyć go raz na zawsze. Wszyscy jednak muszą zmierzyć się z okrutnymi i przerażającymi potworami, przedziwnymi labiryntami pełnymi pułapek i zagadek nim staną przed obliczem tego plugawego sługi Tzeentcha. Najwięksi bohaterowie rosną w siłę wraz z pokonywaniem kolejnych przeszkód i zadań, ale i oni mogą paść ofiarą pokręconych machinacji magii Czarnoksiężnika. Jednak możliwa do zdobycia sława, bogactwa i wolność pcha bohaterów naprzód. Za każdym sukcesem i historią zakończoną chwałą, kryje się opowieść porażki, szaleństwa i rozpaczy...


Warhammer Quest: Silver Tower to zapierająca dech w piersiach gra planszowa dla 2-4 graczy, osadzona w wiecznie zmieniającym się labiryncie podłego Czarnoksiężnika Tzeentcha. Współpracuj z przyjaciółmi by rozpracować tajmenice Srebrnej Wieży lub zbierz chwałę tylko dla siebie. Zebrane doświadczenie i skarby przez bohaterów przechodzi do kolejnych przygód!

13 dwustronnych plansz oznacza, że żadna przygoda nie będzie taka sama. Tylko jeden rzut kostką dzieli was od epickiej przygody i opowieści o heroicznych czynach!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • Instrukcja
  • Księga przygód
  • 13 dwustronnych kafli planszy
  • 36 kart umiejętności i skarbów
  • 40 kart eksploracji
  • 6 kart postaci
  • Kostki i żetony
  • 51 wspaniałych figurek
Waga:
2,14 kg

Dodatki i akcesoria


Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie