Warhammer: Warcry - Shattered Stormvault

Przerażające miejsce walk
1 opinia
  • wydanie angielskie
Warhammer: Warcry to całkowicie nowa gra skirmiszowa opierająca się na potyczkach w fantastycznym świecie Mortal Realms. Bandy wojowników Chaosu toczą niuestanną walkę, aby zyskać przychylność Bogów Chaosu.Warhammer: Warcry charakteryzuje się zupełnie nowym zestawem zasad, przepięknymi, nigdy wcześniej nie ukazywanymi modelami, szybką, dynamiczną rozgrywką oraz niskim progiem wejścia.Dużą zaletą tego systemu jest jego kompatybilność z modelami Age of Sigmar - w gre Warhammer: Warcry można używać wielu już istniejących zestawów.Warhammer: Warcry - Shattered Stormvault to wspaniałe tło dla wielkich walk rozgrywających się na Twoim stole! Zestaw ten zawiera klimatyczną planszę do gry, tereny do walki i dodatkowe plany bitewne.
Wydawca:
Games Workshop
274,95
239,95
-13%

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Warhammer: Warcry to całkowicie nowa gra skirmiszowa opierająca się na potyczkach w fantastycznym świecie Mortal Realms. Bandy wojowników Chaosu toczą niuestanną walkę, aby zyskać przychylność Bogów Chaosu.

Warhammer: Warcry charakteryzuje się zupełnie nowym zestawem zasad, przepięknymi, nigdy wcześniej nie ukazywanymi modelami, szybką, dynamiczną rozgrywką oraz niskim progiem wejścia.

Dużą zaletą tego systemu jest jego kompatybilność z modelami Age of Sigmar - w gre Warhammer: Warcry można używać wielu już istniejących zestawów.

Warhammer: Warcry - Shattered Stormvault to wspaniałe tło dla wielkich walk rozgrywających się na Twoim stole! Zestaw ten zawiera klimatyczną planszę do gry, tereny do walki i dodatkowe plany bitewne.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • plastikowe elementy makiety do samodzielnego złożenia i pomalowania
  • plansza do gry
  • plany bitwy
Waga:
400 g

Recenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Warhammer: Warcry - Shattered StormvaultWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie