Wolf Lord Krom

Blister z 1 modelem
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • wydanie angielskie
Zaciekły wojownik żyjący dla dreszczu emocji. W walce robi wszystko by udowodnić wyższość swych braci z zakonu Kosmicznych Wilków nad innymi - Lord Krom to postać budząca grozę. Z radością wita każdą okazję do wyzwania na pojedynek swych rywali, choć każdy wie, że nic nie cieszy go bardziej od rozlewu krwi przeciwników. Jego zajadłe spojrzenie z łatwością wypatruje słabości oponentów jak i sojuszników. Dzierżąc doskonale wyważony topór Wyrmclaw jest doskonałym przykładem ucieleśnienia agresji Kosmicznych Wilków.
Wydawca:
Games Workshop
7995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Zaciekły wojownik żyjący dla dreszczu emocji. W walce robi wszystko by udowodnić wyższość swych braci z zakonu Kosmicznych Wilków nad innymi - Lord Krom to postać budząca grozę.

Z radością wita każdą okazję do wyzwania na pojedynek swych rywali, choć każdy wie, że nic nie cieszy go bardziej od rozlewu krwi przeciwników. Jego zajadłe spojrzenie z łatwością wypatruje słabości oponentów jak i sojuszników. Dzierżąc doskonale wyważony topór Wyrmclaw jest doskonałym przykładem ucieleśnienia agresji Kosmicznych Wilków.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Wolf Lord Krom
Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie