X-Wing: Gra Figurkowa - Myśliwiec TIE

17 opinii
  • wydanie polskie
Szybki i zwrotny TIE/ln, opracowany przez Sienar Fleet Systems, był podstawowym gwiezdnym myśliwcem Imperium podczas galaktycznej wojny domowej.Niniejszy zestaw zawiera wszystkie elementy niezbędne aby dodać do gry 1 Myśliwiec TIE.Figurka dostępna w zestawie jest złożona i pomalowana.
Autor:
Jay Little
Wydawca:
Galakta
5995
2995
-50%

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Szybki i zwrotny TIE/ln, opracowany przez Sienar Fleet Systems, był podstawowym gwiezdnym myśliwcem Imperium podczas galaktycznej wojny domowej.
Niniejszy zestaw zawiera wszystkie elementy niezbędne aby dodać do gry 1 Myśliwiec TIE.
Figurka dostępna w zestawie jest złożona i pomalowana.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 8 kart
  • 19 żetonów
  • 1 wskaźnik manewrów
  • 1 pomalowany statek z podstawką i kolumnami

Zestaw konwertującyChcesz zagrać na nowych zasadach - sprawdź zestaw konwertujący dla statków Imperium!

Imperium Galaktyczne - Zestaw konwertujący zawiera karty pilotów, ulepszeń i żetony, potrzebne aby zaktualizować statki Imperium do II edycji.


Recenzje

4.82
na podstawie 17 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń X-Wing: Gra Figurkowa - Myśliwiec TIENajbardziej przydatne recenzje

CMDR_Blue_R

Liczba recenzji: 456

Jak dla mnie ideał :)

Jako fan serii komputerowej gry X-Wing, bałem się, że przeniesienie maszyn na plansze, spowoduje, że będą znacząco odbiegały od kanonu. Tak się jednak nie stało.
TIE Fighter tego samego typu co w podstawce może wydawać się złym zakupem (2 maszyny za 100zł, gdy podstawka kosztuje 130 oferując 3 maszyny), ale dodatkowi piloci (+ci z podstawki) pozwalają na zastosowanie całkowicie nowych strategii.


Josh22

Liczba recenzji: 158

Jak dla mnie ideał :)

TIE-Fighter jaki jest każdy widzi. Podstawowy statek każdej imperialnej eskadry, którego nigdy nie jest zbyt wiele na stole. Teoretycznie nie różni się niczym od wersji z zestawu podstawowego, jednak dostępni w dodatku unikalni piloci, zwłaszcza Howlrunner, należą do najbardziej przydatnych i najczęściej używanych w grze.


Ernest Kiedrowicz

Liczba recenzji: 61

Jak dla mnie ideał :)

Kolejny wspaniały dodatek. Sam statek w boju może nie zachwyca ale przy dobraniu odpowiednich kart pilotów i taktyki, może być zabójczo skuteczny. Dodatkowe kart - super, tak samo wykonanie modelu

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie