Komentarze do produktu: Munchkin Zombie (edycja polska)

Pożera mózg żywcem!


Magdaa2009 [ dodano: 13.11.2016 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Świetna gra dla ludzi lubiących czarny humor. I zombie. Chociaż to drugie to nawet niekoniecznie - dobrze się bawić będą także osoby niezaznajomione z tematyką nieumarłych.
0
Informator
Marcin85 [ dodano: 09.11.2015 ]
"Must have" dla fanów Munchkina :)
0
Informator
Marcin85 [ dodano: 09.11.2015 ]
"Must have" dla fanów Munchkina :)
1
Jahvanny [ dodano: 21.08.2015 ]
Wielkie sprzedaży i obrotu na całym świecie, wiele dodatków, bardzo skomplikowane zasady - wszystko to on nieporównywalny Munchkin. Ale człowiek nie jest w temacie gra może wydawać się monotonne, nudne i długotrwałe - i myślę, że nawet zwolennicy zgadzają. Oprócz tych zasad: dla osób, które nie akceptują żadnych nedogovorёnnostey i niejasności w przepisach rulbuk mogą być śmiertelne.
2
Katharr [ dodano: 16.08.2015 ]
Munchkin ZOMBIE?? Po prostu świetna zabawa, miło spędzony czas i śmiechu aż do bólu brzucha ;) Uwielbiam do niej wracać, Polecam! ;)
0
Lipich [ dodano: 25.05.2015 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Gra jest dla mnie gra genialną, zabawną, powodującą wiele spięć...ale właśnie o to chodzi!!! Po prostu Munchkin... ZOMBI!!!!
3
Wassago [ dodano: 15.03.2015 ]
Największa zaletą tej gry jest humor i bardzo duża negatywna interakcja. Polecam każdemu, gra sprawdza się jednak najlepiej na 4 graczy.
Munchkin Zombie jest jednak dla mnie gorsze od klasycznego fantasy, ze względu na małą ilość kart które sprzyjają szybszej i bardziej zaciętej interakcji między graczami.
1
Tajemniczy Mikołaj
Zack [ dodano: 04.11.2014 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Munchkin dla wszystkich! W tej grze świetnie odnajdują się nie tylko fani RPG czy klimatów zombie/post-apo. Jest to uniwersalna karcianka na każde spotkanie (czy to rodzinne czy ze znajomymi przy piwie, kawie, herbacie) w każdej konfiguracji (kobiety, mężczyźni, dzieci) - wszyscy bawią się przednio!

Gra bardzo integruje towarzystwo (interakcja między graczami jest bardzo częsta i spontaniczna) oraz uodparnia "obrażalskich" (częste podkopywanie dołków pod innymi). Zrównoważony system pozwala wygrać każdemu w ostatniej chwili, więc nie ma ryzyka że ktoś będzie ostatni ;)
7
jelenn [ dodano: 30.08.2014 ]
Munchkin trzyma poziom - dużo negatywnej interakcji, podkładania świń i radosnego zabijania potworów:) Szukający intelektualnych wyzwań powinni omijać go szerokim łukiem, całą reszta będzie często do niego wracać.
1
Doro [ dodano: 22.05.2014 ]
W końcu jakiś relaks po dziesiątkach godzin spędzonych przy "poważnych" RPGach. Piwko, paru kumpli i Munchkin! Każda rozgrywka jest inna, wkopywanie kumpli, ratowanie swojego tyłka, skarby i rozwój! Szczerze polecam tą grę, gdyż wciąga jak żadna inna, a ma bardzo proste zasady.
3
Josh22 [ dodano: 18.05.2014 ]
Typowa gra humorystyczna, będąca znakomitym pastiszem klasycznych heroic fantasy. Niestety zasadniczą wadą która zniechęca do produktu jest bardzo niska jakość kart i niewspółmierna do niej cena produktu.
2
Amadeusz Krzysztof Lecyk [ dodano: 27.02.2014 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Jak każdy inny Muchkin - rewelacja. Polecam każdej ekipie, która lubi sobie nawzajem poprzeszkadzać przy stole. Gra jest kompatybilna z pozostałymi Munchkinami, a po połączeniu z nimi wzbogaca je o nowe karty o unikatowej dla Zombie mechanice.
3
Patryk HAczkiewicz [ dodano: 22.07.2013 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Munchkin Zombie, idealnie sprawdził się jako prezent dla mojego młodszego brata, chociaż ja również gram jak jest okazja. O wiele lepszy niż podstawowy Munchkin. Grę polecam dla miłośników karcianek. :)
3
Maciej Giergiel [ dodano: 09.04.2013 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Munchkin śświetny jak zwykle. W moim odczuciu niektóre karty mocy i stylu są mało użyteczne w porównaniu z takim voodoo czy silnym. Wydaje mi się też, ze klątwy są to silniejsze niż w innych częściach.
4
Andrzej Bartel [ dodano: 22.02.2013 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Zabawna gra dla kilku osób. Wykonanie kart niczego sobie. Tylko szkoda, że nie dodano trochę żetonów do zaznaczania poziomów.
3
Maria Wiśniewska [ dodano: 04.10.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Munchkin to Munchkin - dobra rozrywka dla ludzi z poczuciem humoru. Polska wersja jest zdecydowanie lepsza od oryginalnej, dzięki cudownemu tłumaczeniu kart, chociaż faktycznie mogłoby ich być trochę więcej (czas się rozejrzeć za dodatkiem).
3
Łukasz Jachimowski [ dodano: 26.04.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Kupiłem ostatnio Munchkin Zombie i Cthulhu i muszę powiedzieć, że według mnie Zombie jest o wiele lepsze. Karty są śmieszniejsze: nie ma to jak pineskami przypiąć sobie buty do nóg, żeby nikt nie mógł nam ich odebrać albo używać nogi jako broni jednoręcznej. Jak dla mnie gra na 5 z plusem :)
3
Mistrz Gry
Łukasz Witkowski [ dodano: 29.03.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Polecam, jeśli jeszcze nie graliście w Munchkina to czas najwyższy zacząć :)
3
kuba [ dodano: 13.03.2012 ]
super i zajefajne!
1
Paweł Dudek [ dodano: 12.03.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Cóż mogę powiedzieć jako fan Munchkina... kolejna rewelacyjna wersja dla miłośników tej jakże prostej i radosnej gierki. Polecam wszystkim - choć dla mnie numerem 1 pozostaje Munchkin Cthulhu.
No a Rebel .... masakra! Ponaddźwiękowa wysyłka pocztą polską ... to się gdzie indziej nie zdarza!! :-)
3
Daniel Fruzynski [ dodano: 29.01.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Fajny zestaw kart, wprowadza nową jakość (i sporo świeżych mózgów) do gry. A Rebel jak zwykle na medal :)
3
Jakub Cieciura [ dodano: 19.01.2012 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Kolejna odsłona munchkina i kolejny stały gość na moim stole. Humor jak zwykle jest fajnym urozmaiceniem, ale cały klimat tej gry to dla mnie zabawa z kumplami i ich odwieczne
" Może pomóc??" oraz "Jesteś pewien??"
Dla fanów serii pozycja niemal obowiązkowa, a dla nowych świetna okazja żeby stracić mózg dla tej gry.
5
Rafał Serafin [ dodano: 16.01.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Munchkin i wszystko jasne.
Dużo świetnego humoru i jeszcze więcej interakcji. Co prawda przyzwyczajony do olbrzymiej ilości kart w podstawowej wersji, szybko odczułem, że w wersji z zombi jest ich trochę mało. dlatego już nie mogę się doczekać na dodatki.
3
Łukasz Zieliński [ dodano: 28.12.2011 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Munchkinowe poczucie humoru zdecydowanie trafia w mój gust. Czasem poziom decybeli w trakcie zabawy przekracza wszelkie dopuszczalne poziomy, gdy wszyscy gracze krzyczą i śmieją się jednocześnie:)
3
dodaj swój komentarz
© 2003-2019 REBEL.pl
sklep@rebel.pl