Komentarze do produktu: Czarne Historie 5


L.I.Z.ak
Merkurjusz [ dodano: 20.12.2017 ]
Świetna gra podróżna mogą w nią grać wszyscy nawet kierowca. Zasady banalne. Gra wymaga abstrakcyjnego podejścia i wysilenia szarych komórek. Minusem jest niewielka regrywalność dla właściciela gry. Co wymusza zakup kolejnych części.
1
Nocny Marek
Czajniq [ dodano: 28.09.2016 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Kolejna dawka zagadek. Lepsza niż części 3 i 4, ale trochę bardziej wydumane niż doskonałe dwie pierwsze. Idealny dodatek na imprezy i spotkania.
0
Gwiazda
Nightbomber [ dodano: 15.04.2016 ]
@Maycia
Z gruntu się nie zgadzam;).
Gra wspaniale pasuje na spotkania towarzyskie i co ważne - w różnym gronie. Szczególnie przy dobrym napitku.
Co więcej, wcale nie jest jednorazowa! Pamiętam, że kilka z historii zapamiętałem i WIELOKROTNIE zadawałem w formie zagadek w różnorodnym towarzystwie tak dla fanu. Zawsze wszyscy się dobrze bawili. Oczywiście ci, co chcieli się bawić i dla których alkohol nie był celem samym w sobie.
1
Maycia [ dodano: 14.04.2016 ]
Gra mocno mnie zaciekawiła. Niestety do tej pory nie znaleźliśmy dla niej zastosowania wśród naszych znajomych. Zarówno na imprezę jak na zwykłe spotkanie raczej "za ciężka". Niestety ciężko odgadnąć właściwe hasło a jak już się odgadnie, to drugi raz danej karty raczej nie ma co używać. Gra do jednokrotnego rozegrania.
0
Informator
Wazka [ dodano: 02.12.2015 ]
To nie to samo, co pierwsze edycje, jednak w tym wydaniu zdarza się więcej naprawdę porządnych historyjek, niż w poprzedniej edycji, tak więc chyba zmiany idą znowu w lepszą stronę ;)
0
Josh22 [ dodano: 18.05.2014 ]
Typowa gra towarzyska. Ciekawa na początku, dopóki gracze nie poznają wszystkich kart, wtedy niestety trzeba zainwestować w nowy zestaw.
0
Bard
Radziol88 [ dodano: 14.04.2014 ]
Twórcy coraz bardziej kombinują, żeby stworzyć nowe historie i to się czuje.
Pojawia się coraz więcej dziwactw lub wręcz błędów logicznych.
Zadawać powinni tylko starzy wyjadacze, wtedy da się w locie poprawić te niedociągnięcia i wciąż można się cieszyć kolejną porcją historii.
Ode mnie 4/5
1
Boardmaster
Dariusz Wodarz [ dodano: 25.02.2014 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Przy jednej z wymian dostałem część 2 Czarnych Historii. Tak się spodobały znajomym (także tym nie grającym/planszofobom), że kilku z nich poprosiło o swoje egzemplarze. Kupiłem różne, żeby można się było zamieniać jak coś :)
0
Przemysław Staroń [ dodano: 18.07.2013 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Cóż. Pierwsze dwie części Czarnych Historii kładły na łopatki, kolejne dwie - już dużo mniej. Mam wrażenie, że piąta część jest lepsza niż trzecia i czwarta, choć wciąż pojawia się poczucie, że zagadki są już wymyślane na siłę.
Ale jestem tak wielkim fanem samej idei zebrania zagadek i wysiłku włożonego w poszukanie/wymyślenie kolejnych, że stawiam 5 :)
3
dodaj swój komentarz
© 2003-2019 REBEL.pl
sklep@rebel.pl