Komentarze do produktu: Fasolki: Rozszerzenie

Jeszcze więcej fasolek!


Agata90 [ dodano: 12.12.2016 ]
W tym rozszerzeniu znajdziemy 4 mini dodatki urozmaicające grę w Fasolki, polecam jeśli komuś znudziły się Fasolki solo. Najbardziej przypadł nam do gustu moduł Fasolufka :)
0
Krogulec [ dodano: 28.04.2016 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Ciekawe rozszerzenie do śmiesznej gry. Polecam do gry z dziećmi.
0
Maycia [ dodano: 12.04.2016 ]
Bardzo fajna rodzinna gra. Dobra do gry z dziećmi jak i ze znajomymi. Prosta gra pozwalająca na ciekawą interakcję. Do końca gry nie wiadomo kto jest zwycięzcą. Gorąco polecam.
1
Maycia [ dodano: 12.04.2016 ]
Dodatek daje kilka fajnych możliwości zmiany rozgrywki. Ciekawe urozmaicenie do prostej i przyjemnej gry.
0
Miłośnik
Idlina [ dodano: 17.11.2015 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Bardzo urozmaica rozgrywkę! Jednak gra straciła trochę na uroku z paniami, dziećmi i w grze we dwójkę. Ciężej się wymieniać, mniej interakcji. Mimo to, polecam!
0
Nocny Marek
Polu [ dodano: 25.02.2015 ]
Super dodatek. Osobiście zarówno ja i moi znajomi zmienili zasady rozgrywki i wrzucamy wszystkie fasolki do starych bez odrzucania niektórych starych.

Pomysł z płciami wg mnie jest nietrafiony ale to jest moja opinia.
0
Satyr i Nimfa [ dodano: 24.02.2015 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Uwielbiamy Fasolki, więc zakup dodatku był koniecznością.
Moduł dla 2 graczy jest świetnym rozwiązanie. Nam zawsze brakowało tej opcji, a teraz możemy się cieszyć Fasolkami już w dwójkę. Gra się wygodnie, szybko, ale i taktycznie, trzeba myśleć i planować i to się nam podoba.
Rozszerzenie gry do 7 graczy to równie świetny pomysł, bo sporo naszych znajomych polubiło tę grę i teraz możemy grać wszyscy razem.
Co do Fasolkopająka mamy pewne wątpliwości. Nie zmienia się w rozgrywce prawie nic, dużo więcej punktów na nim zgarnąć nie można, więc nasuwa się pytanie "Po co to komu"? Dlatego trochę czasem przymykamy oko na instrukcję, by nie łączyć rozszerzeń i dokładamy go do innych opcji. Wtedy jeszcze ma to dla nas jakiś sens, gdy trzeba przewidywać więcej modyfikacji.
A rozszerzenie o Panie Fasolki i Dzieciaki... Genialne! Zwiększa to losowość gry i kombinowanie, bo przecież nie można powiedzieć wprost, czy chcemy się wymienić za Pana, Panią czy fasolowe Dziecko. Teraz łatwiej komuś przeszkodzić i pokrzyżować plany, chociaż z drugiej strony nam też może ktoś nieźle namieszać.
Podsumowując warto zaopatrzyć się w rozszerzenie, zwłaszcza gdy macie poczucie, że Fasolki nie budzą już tych emocji co kiedyś.
3
Moniamow [ dodano: 01.01.2015 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Nasza ulubiona Fasolka to Pani Golas. Kto jej nie widział ten wiele stracił. Niezła jest też Pani Piroman stylizowana nieco na Marylin Monroe. Z dzieci cudowny jest Grubas w koszulce z napisem "Ulubieniec mamusi". Dowcipna grafika powoduje, że gra staje się jeszcze przyjemniejsza. Bonus - Dziecko Piroman przypomina jednego z pingwinów z Madagaskaru! Gra jest i losowa i strategiczna ale przed wszystkim niesłychanie zabawna. No to kto się ze mną zamieni? Dam 5 biznesmenów za jednego Hipisa? To nie jest zła propozycja! Przemyślcie to!
0
Miejscowy
Paola13 [ dodano: 02.12.2014 ]
Po "przejedzeniu" się fasolkami - świetne urozmaicenie. Jednak kiedy wraca się po dłuższej przerwie do fasolek - korzystamy tylko z podstawki
0
Marzyciel
Paatryk [ dodano: 03.09.2014 ]
Dodatek wprowadza trochę świeżości do podstawowej wersji. Warto kupić
1
Pionier
Bobaz [ dodano: 31.08.2014 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Niesamowity dodatek bardzo uprzyjemniajacy i urozmaicajacy rozgrywkę w Fasolki. Choć pomysł fasolek-mam i fasolek-dzieci wydaje się irracjonalny, to mechanicznie działa wyśmienicie zwiększając negocjacyjny element Fasolek.
Fasolkopająk osobiście nie podpasował, i rzadko korzystam z tego wariantu.
3
Kamil_Gidzinski [ dodano: 29.08.2014 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
jeszcze więcej fasolek, jeszcze więcej humoru, jeszcze więcej kart, jeszcze więcej opcji. Masz już fasolki? W takim razie rozszerzenie musisz mieć również :)
0
Radzik [ dodano: 27.08.2014 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Solidne rozszerzenie. Przede wszystkim w pudełeczku znajdziemy kilka mniejszych dodatków. Mamy fasolko-pająka, fasolówkę oraz możliwość gry w jeszcze większym gronie. Dla fanów polecam.
0
der [ dodano: 26.07.2014 ]
grałam tylko w podstawową wersję mam nadzieję że z tym dodatkiem gra będzie jeszcze ciekawsza
0
Miejscowy
Marek [ dodano: 21.06.2014 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Zakupiłem w ramach prezentu - najpierw fasolki później dodatek - osobom obdarowanym się podobał dla mnie nadal gra jest przeciętna (może dlatego że mnie nie porywa a ciągle ląduję na stole). Radziłbym pograć przed zakupem.
Zalety:
-szybka rozgrywka
-brak szczególnych wymagań
-proste zasady
-ładne wydanie nawet dla dzieci
Wady
-instrukcja jest jedną z najgorzej napisanych i niezrozumiałych jakie miałem (polecam obejrzeć jakiś filmik z rozgrywki) nieprzyjemność spotkać - jak na 1 kartkę a4 to naprawdę szacun za tak skopanie instrukcji (dotyczy to też podstawki)
-podstawka razem z dodatkiem to koszt około 80 złotych można kupić coś lepszego
1
Pionier
Kabason [ dodano: 13.05.2014 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Fajny dodatek. najlepszą jego stroną jest fakt że rozszerza gre aż do 7 osób więc nadaje się idealniena różne nawet rodzinne przyjęcia nie mówiąc już o wypadach ze znajomymi
1
Miejscowy
Marek [ dodano: 10.05.2014 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Jeżeli chodzi o możliwości rozszerzenie rzeczywiście jest ciekawym wyborem - wprowadza możliwość gry na kilka różnych wariantów, gra zwiększa swoją regrywalność, jest stosunkowo dobrze wykonana - ale niektóre warianty są nigdy nie używane i sprawiają wrażenie na siłę doczepionych. Jest to fajny pomysł dla ludzi którzy lubią fasolki ale już im się znudziły i chcą wprowadzić coś nowego do tej gry. Jeżeli natomiast chcesz od razu kupić fasolki i rozszerzenie najpierw przetestuj. Ja tego nie zrobiłem zasugerowałem się znajomym i jakoś mi ta gra super nie podpasowała.
3
Bożyszcze
Xjustx [ dodano: 08.05.2014 ]
Kupiłam aby grać w więcej osób. Bo w fasolki każdy chce grać :)
3
Bard
Radziol88 [ dodano: 15.04.2014 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Dobry modułowy dodatek.
Przydaje się możliwość grania w 6-7 osób, ale należy pamiętać, że to już coś zupełnie innego. Pojawiają się 2 gatunki jeszcze liczniejsze od kowbojów i przez większość gry to te parę najliczniejszych się pojawia i zawsze więcej niż 1 gracz je hoduje.
Ciekawy wariant z kobietami i dziećmi, który niestety nie gościł często na stole.
Nie korzystałem z pająka, a gra na 2 osoby zapowiada się na nudną i dodaną na siłę.
0
Maciej Giszter [ dodano: 17.03.2014 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Możliwość blefoweania i mieszania szyków w handlu fasolkami, dzięki temu gra się jeszcze ciekawiej :)
0
Arkadiusz Hiler [ dodano: 17.08.2013 ]
Oceniam produkt na: 3 - w porządku, bez rewelacji
Spodziewałem się po rozszerzeniu czegoś więcej... Sam w sumie nie wiem czemu.

Wariant na 2 graczy ogranicza to co w grze lubię najbardziej - interakcje poprzez handel. Gra sprawia wrażenie pasjansa multiplayer.

Dodatkowe rodzaje fasolek na 5+ graczy to najciekawsza część tego dodatku, rzadko jednak zdarza mi się ich używać.

Fasolufka wprowadzająca kobiety i dzieci fasolki wprowadza dodatkowy element niepewności, jednak gra w podstawowym wariancie bardziej mi pasuje. Po ten dodatek sięgam dopiero po kilku partiach podstawki.

Fasolkopająk w ogóle mi nie przypadł do gustu.
0
Joanna Nagel-Rumak [ dodano: 06.12.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Rozszerzenie zakupiłam od razu z wersją podstawową z góry wiedząc, bardzo wciągająca gra pozwalająca spędzić czas wspólnie z dziećmi. Polecam.
0
Pionier
Kajetan Piątkowski [ dodano: 19.09.2012 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Ciekawe warianty rozgrywki. Gra, nie stając się wiele trudniejsza, daje więcej możliwości. Wzrosła nawet interakcja między graczami. Polecam fanom fasolek! :)
0
Tomasz Stęsik [ dodano: 05.07.2012 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Bardzo przydatny dodatek, zwłaszcza jeśli chcemy grać w większym gronie (na tym mi najbardziej zależało). Cena rozsądna, wykonanie kart też na wysokim poziomie. Dla fanów Fasolek pozycja obowiązkowa.
0
Anna Pietrusińska [ dodano: 26.06.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Wczoraj przyszła paczka :).
Rozegraliśmy 3 partie, wszystko byłoby na 6, ale nie wygrałam ani razu...
a teraz serio:
fajny dodatek, karty dzieci i małżonek robią wrażenie :)
Graliśmy z dodatkowymi kartami "mężów" , za fasolufke weźmiemy się jak wersja podstawowa się przeje :)
polecam dla fanów fasolek
2
Marcin [ dodano: 10.06.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Dodatek ze wszech miar gody polecenie chociażby tylko za to, że daje możliwość grania już w dwie osoby (choć jak wiadomo nie jest to to samo co przy co najmniej 6 osobach).
Polecam.
0
Magda [ dodano: 21.05.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Wreszcie Fasolki nie czekają na półce na spotkanie w większym gronie. Dzięki Rozszerzeniu możemy grać w dwie osoby. Może rozgrywka jest ciut mniej emocjonująca niż w większej grupie, ale i tak jest ciekawa i zdecydowanie godna polecenia.
0
Monika Wilkońska [ dodano: 01.05.2012 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Fasolki rozszerzenie
Gra mi się podoba. Grę "Fasolki" dostałem w zeszłym roku na święta, a "Fasolki rozszerzenie" mój brat dostał na urodziny. Gra jest oparta na podobnych zasadach zawiera, co podstawowa wersja, ale są 4 nowe warianty gry. Zawiera też wariant dwuosobowy,którego wcześniej nie było. Są nowe gatunki fasolek: rolnik, biznesmen, fasolkopająk, imprezowicz i łasuch. Do fasolek z pierwszej części teraz mamy dodane śmieszne karty pań (fasolówki) i dzieci. Gra jest ciekawa, polecam ją mieć, mi się spodobała.
Szymek "Wilku"
0
Mistrz Gry
Łukasz Witkowski [ dodano: 29.03.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Jeszcze więcej zabawy z Fasolkami :) Polecam również tym którzy chcą wprowadzić do gry wariant 2 osobowy.
0
Paweł Kowallek [ dodano: 26.01.2012 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Dodatek do Bohnanzy. Obowiązkowy więcej fasolek więcej możliwość, więcej handlowania, więcej gry. Polecam
0
Krystian Żochowski [ dodano: 30.11.2011 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Po pierwsze Rebel spisał się jak zwykle - na piątkę.

Co do samej gry, to powiedziałbym, że warta zakupu, ale tylko dla samego rozszerzenia talii kart o kilka nowych rodzajów fasolek, oraz dla trybu gry z paniami i dziećmi. Pozostałe dwa moduły mnie nie przekonały.
0
ania [ dodano: 29.10.2011 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Dzięki rozszerzeniu możliwe jest granie w różnych opcjach. Uatrakcyjnia grę, zmusza do większego wysilku umysłowego. Polecam .
0
Bogumiła Kochańska [ dodano: 28.09.2011 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
4 różne rozszerzenia w jednym pudełku. Rozgrywka staje się dużo ciekawsza i mniej przewidująca.
Obrazki pań i dzieci na kartach - świetne.
0
B. [ dodano: 26.08.2011 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Fantastyczna gra.. Sama posiadam i podstawę i rozszerzenie, teraz zakupiłam rozszerzenie w prezencie dla znajomych, którym wcześniej już sprezentowałam podstawę :) Wiem, że sprawi im wieeeele frajdy!

Rebel na szóstkę z plusem - poprosiłam o zapakowanie jako prezentu i dołączenie karteczki z życzeniami, co też się stało - bez problemu, bez żadnych dodatkowych opłat (jak to czasem bywa w innych sklepach) - jednym słowem FANTASTYCZNA obsługa... Dziękuję :)
0
Gabriela Marciniak [ dodano: 25.07.2011 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Rozszerzenie podstawowej wersji daje dużo możliwości. Więcej frajdy, śmiechu i zabawy. Polecam!
1
Patryk Pietrakowski [ dodano: 13.07.2011 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Niestety dodatek trochę gorszy od podstawowej wersji gry. Z 4 dodatków zamieszczonych w pudełku właściwie korzystam tylko z 2 : dodający nowe gatunki fasolek, a także "żony i dzieci", reszta mnie nie przekonała. Jednak w tej cenie jest to dalej bardzo łakomy kąsek, a dla fanów podstawowej wersji gry pozycja obowiązkowa.
0
Tomasz K. [ dodano: 04.05.2011 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Fajny dodatek... Czy też raczej dodatki... Najlepsze w zestawie jest chyba to, że dochodzi możliwość gry w liczniejszej grupie... Pozostałe "ulepszenia" są w większości udziwnieniami i nie grałem w nie za dużo... Może gdybym miał więcej czasu na testowanie, to dałbym lepszą ocenę... Kto to wie?
0
Paweł Jurewicz [ dodano: 21.04.2011 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Kupując ten dodatek, kupuje się kilka niemal zupełnie nowych gier. Dla fanów fasolek pozycja obowiązkowa. No i wreszcie można zagrać we dwójkę!
0
Strateg
piton [ dodano: 18.04.2011 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Rozszerzenie daje grze kopa :) Wprowadza ciekawe opcje do gry i zdecydowanie urozmaica rozgrywkę. Dla fanów Fasolek pozycja obowiązkowa, naprawdę warto mieć.
0
Viola [ dodano: 27.03.2011 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Świetne urozmaicenie tradycyjnych fasolek :) Szczerze polecam :)
0
KarolinaK [ dodano: 16.03.2011 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Bardzo ciekawe rozszerzenie, dla osób, które już świetnie znają zasady podstawki umożliwia ciekawe rozgrywki z zaskakującymi wynikami, bardzo udane rozszerzenie, polecam
0
Krzysztof Miśko [ dodano: 02.03.2011 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Co tu dużo mówić dobry dodatek do wyśmienitej party games. Więc czego chcieć więcej
0
Radosław Stawowy [ dodano: 06.02.2011 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Ciekawe rozszerzenie, które bardzo wzbogaca podstawową wersję Fasolek. Powiew świeżości. Nowe karty, zasady, grafiki z typowym fasolkowym humorem. Dla fanów gry zakup obowiązkowy, dla reszty do przemyślenia. Ogólnie tak jak komentarz przy ocenie. Dobry, solidny produkt.
0
Karol Piechowski [ dodano: 26.12.2010 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Bardzo fajny dodatek, szczególnie nowe gatunki fasolek, dzięki którym można nie tylko pograć w 7 osób, ale i 4 gra się ciekawiej. Ogólna ocena dodatku "tylko" 4, ponieważ Fasolufka średnio przypadła nam do gustu - panie i dzieci fasolki potrafią sporo namieszać, a to nie wszystkim może się podobać.
0
Michał [ dodano: 14.12.2010 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Ledwo przyszło a już kilka partyjek rozegranych. Po prostu pozycja obowiązkowa dla faloskowych maniaków. Troszkę czasu zajmuje przygotowanie talii do rozgrywki ale warto.
0
Rafał Serafin [ dodano: 09.12.2010 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Bardzo udane rozszeżenie podstawowej gry. Szczególnie Fasolufka przypadła do gustu.
0
Gabriela Marciniak [ dodano: 08.12.2010 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Mam spore grono znajomych i wszyscy uwielbiamy fasolki. Teraz możemy zagrać w 7 osób, więc zabawa będzie zdecydowanie lepsza. Ogólnie gra jest super, dodatek ją wzbogaca.
0
Bard
Radosław Michalak [ dodano: 25.11.2010 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Jeśli masz Fasolki - pozycja obowiązkowa.
Jeśli nie masz - to na co jeszcze czekasz?! (kup od razu z dodatkiem ;))

"Nowe gatunki fasolek" dla 7 graczy - super. Nie tylko wprowadza nowe gatunki fasolek używane przy 6-7 graczach, ale też proponuje jaki układ kart wybrać dla poszczególnej liczby graczy (3, 4-5, 6-7) i określa parę dodatkowych reguł w każdym wariancie (np. 3 graczy kończy po drugiej, nie trzeciej talii).

"Fasolufka" - pojawienie się pań-fasolek i dzieci-fasolek z różnymi fasolometrami i paroma dodatkowymi zasadami bardzo urozmaica grę. Niestety tylko dla 3-5 graczy (nie da się łączyć z nowymi gatunkami).

"Fasolkopająk" - 6 kart, które zastępują Ogrodnika i mają specjalne zasady. Nic specjalnego, ale można użyć.

"Pojedynek" dla 2 graczy - bez rewelacji, ale jak ktoś chce grać w 2 osoby (bo nie ma więcej?), to będzie zainteresowany.
0
Tester
Artur Lemański [ dodano: 22.11.2010 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Dodatek nieco komplikuje zasady więc trzeba uważać. Chociaż osobiście uważam, że niektóre dodatki są ot tak, żeby były. Na plus na pewno to, że dzięki dodatkowi można grać w grupie do 7 osób.
1
Dorota Chojnowska [ dodano: 15.11.2010 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Jestem fanką Fasolek. Dodatek mnie nie rozczarował. Gorąco polecam
1
dodaj swój komentarz
© 2003-2019 REBEL.pl
sklep@rebel.pl