Komentarze do produktu: Carcassonne: Mosty, Zamki i Bazary (edycja polska)

Ósme rozszerzenie


Kubaf [ dodano: 23.06.2017 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Dobry dodatek, jeden z moich faworytów.
0
Jan_balicki [ dodano: 05.05.2017 ]
Oceniam produkt na: 3 - w porządku, bez rewelacji
Z założenia ciekawy dodatek, jednak sam wraz z grupą znajomych rzadko wykorzystywaliśmy możliwości oferowane przez mosty i zamki, ale to raczej ze względu na preferowane taktyki. Bazary dodają jeszcze więcej losowości i pozwalają uzyskać znaczną przewagę przy odrobinie szczęścia.
0
Maycia [ dodano: 15.04.2016 ]
Przyjemny dodatek do super gry. Stanowczo polecam. Każdy dodatek urozmaica i mocno zmienia rozgrywkę. Dodatek powoduje sporo zamieszania w rozgrywce mocno ją urozmaicając.
0
Informator
Wazka [ dodano: 18.02.2016 ]
Warto nabyć ten dodatek dla zamków, które wzbogacają punktację.
0
Jaco6913 [ dodano: 07.10.2015 ]
Doskonały dodatek do podstawki, który uprzyjemni i odświeży gre na nowo :) Polecam dodatek ze smokiem, przyjemnie jest Smokiem "kosić" innych graczy :D
0
Magister
Matiwan [ dodano: 07.09.2015 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Bardzo ciekawy dodatek, dodaje kolejne kafelki planszy i rozbudowuje rozgrywkę.

Powoduje jednak nagromadzenie reguł, na które trzeba uważać, co utrudnia grę początkującym.
1
Marzyciel
Lopez760 [ dodano: 21.03.2015 ]
Oceniam produkt na: 3 - w porządku, bez rewelacji
Mosty spoko. Zamki też mogą być. Bazary przy grze na dwie osoby według mnie się nie sprawdzają. Nie umie ostatecznie stwierdzić czy dodatek polecić, czy też nie. Nie jest zły jednak szału nie ma pewnej części nie urywa :)
0
Łowca
Scamp [ dodano: 02.02.2015 ]
Dodatek oceniam tak an 3+ nie wprowadził zbytniego powiewu świeżości do gry a nowe zasady też jakoś nie przypadły do gustu naszej paczce grających. Polecam miłośnikom.
0
Msdraziel [ dodano: 05.01.2015 ]
Krótko i w temacie, polecam i wiecej takich dodatków
0
Poszukiwacz
Komix [ dodano: 17.11.2014 ]
Ciekawy dodatek do rewelacyjnej gry chociaż osobiście uważam iż zasady bazarów związane z licytowanie płytek nieco przekombinowane. Zawsze wybieraliśmy prostszy wariant wybierania płytek. Zamki to natomiast bardzo ciekawy pomysł pozwala z małego miasta zebrać sporo punktów. Mosty też dają sporo możliwości. Polecam.
2
Mszczyt [ dodano: 27.10.2014 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Ciekawe urozmaicenie dla miłośników gry. Ubogi w elementy - zaledwie 12 nowych płytek terenu, 12 drewnianych mostków oraz 12 symboli zamków (za ponad 45 zł), jednak jeżeli już Wam się trochę znudziła wersja podstawowa, ten dodatek na pewno znowu ożywi rozgrywkę!
4
Trendsetter
Mickq13 [ dodano: 28.05.2014 ]
Jeden z "najmocniejszych" dodatków, a to dzięki Zamkom, które potrafią "ukraść" sporo punktów potencjalnej przewagi. Mosty pięknie dodały trzeci wymiar dotąd płaskiemu światu Carcassonne.
A Bazary można sobie odpuścić. Serio.
2
Miłośnik
Elessar11 [ dodano: 19.05.2014 ]
Grę zakupiłem w Bardzie. Według mnie bardzo przeciętny dodatek. Gdyby nie nowe kafelki i w miarę znośne mosty, uważałbym go wręcz za beznadziejny. Kafelki z dodatków Carcassonne mają grafikę pomagającą nam oddzielić je od podstawowych kafelków. Osobiście nie gram na zasady z bazarami i zamkami, a sam pomysł nie podoba mi się tak ja te z poprzednich dodatków. Problem jedynie napotkałem z samym opakowaniem - jeśli szykujesz się do zakupu kilku dodatków. Wiedz, że jak na razie wszystkie kafelki, instrukcje i inne bajery z dodatków (oprócz dodatków katapulta i wieża, których nie posiadam) mieszczą mi się w podstawowym pudełku, a pozostałe pudełka ze względu, że za nie zapłaciłem i są bardzo dobrej jakości, zabierają mi jak na razie przestrzeń w szafie.
1
Wilkołak
Witold Jakubowski [ dodano: 31.01.2014 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Całkiem dobre rozwinięcie tej prostej, familijnej gry. Z większą ilością dodatków, robi się z tego bardziej skomplikowana rozgrywka, wymagająca więcej myślenia i planowania.
0
Bożyszcze
Bartosz Dąbrowski [ dodano: 01.12.2013 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Dobrze wykonany dodatek. Sporo wnosi do gry, zwłaszcza udanym pomysłem są mosty. Trzyma klasę samej gry, więc chyba inne komentarze nie są potrzebne ;).
0
Monika Waszkiewicz-Bolanowska [ dodano: 23.11.2012 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Wprowadzona interakcja. Pożądane ale trochę nie z tej bajki.
0
Stanisław Szombara [ dodano: 28.12.2011 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Dodatek wprowadza m.in możliwość licytacji żetonów. Zwiększa to prawdopodobieństwo ukończenia dużych zamków i wprowadza elementy interakcji między graczami. W końcowej fazie rozgrywki dobrze wylicytowany żeton może przechylić szalę zwycięstwa na nasza stronę. Wydaje mi się, że powinien zwiększać dolną granicę wieku graczy o 2 lata :)
1
dodaj swój komentarz
© 2003-2020 REBEL.pl
sklep@rebel.pl