Komentarze do produktu: Chaos w Starym Świecie: Rogaty Szczur

Nadciąga Rogaty Szczur!


Skryba
Neoptolemos [ dodano: 14.01.2019 ]
Grałem w "gołą" podstawkę już z 8 razy i 2 razy ze Szczurem i szczerze mówiąc, nie rozumiem opinii, że dodatek jest niezbędny. Owszem, dodatkowe bóstwo to zawsze większa regrywalność, ale gra na 5 osób zaczyna się w mojej opinii za bardzo dłużyć, więc nie jest to dla mnie zaleta - nie planuję więcej partii w piątkę. Oczywiście fajnym odświeżeniem są nowe zestawy kart dla każdego bóstwa, ale nie wiem jak często musiałbym grać, żeby to faktycznie mocno odczuć. Gdyby dodatek był dostępny w takiej cenie jak tutaj, to bym pewnie kupił, ale to jest maks.
0
zmijek [ dodano: 06.03.2018 ]
Jedyny dodatek do gry Chaos w Starym Świecie, szkoda, że już niemożliwy do zakupu w sklepach :/ Nowe karty chaosu, nowa frakcja, nowe taktyki. Czy można chcieć więcej? :D
0
lysypk [ dodano: 22.01.2017 ]
fajnie, że dodaje 5 gracza, jednak nowe zestawy kart nie przypadły mi do gustu
0
Poszukiwacz
Pandzior [ dodano: 19.12.2016 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Jeśli czegoś brakowało w Chaosie w Starym Świecie, to dzięki temu dodatkowi już nie będzie. Świetny dodatek, dodatkowa armia, piąta potęga Chaosu - Skaveni, nowe karty itd itp. Najlepiej kupić od razu z podstawką :)
Gorąco polecam każdemu kto chociaż raz w życiu chciał zniszczyć świat :)
2
Magister
Reifield/Bogey [ dodano: 17.11.2016 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Piąta, bardzo mocna frakcja, która wprowadza powiew świeżości (nowe zasady, nowe karty) do trochę skostniałej wersji podstawowej.
Wszystko jest bardzo ładnie wydane i chociaż przez dłuższy czas nie można było tego dorwać, opłacało się czekać.
Dla fanów Chaosu - pozycja absolutnie obowiązkowa.
Rozgrywka ulega specyficznej zmianie, a pięć osób przy stole to już trochę tłok, więc trzeba jeszcze bardziej uważać na ruchy przeciwnika.
Szczur jest po prostu okay.
3
Rodencik [ dodano: 06.11.2016 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Świetny dodatek ,który wprowadzę nową stronę konfliktu - Rasę Skavenów czyli szczuroludzi. Dodano także po nowym pakiecie kart dla starych nacji i szkoda ,że Rogaty Szczur jako jedyny musi zadowolić się tylko jedną talią.
1
Maycia [ dodano: 13.04.2016 ]
Świetny dodatek do bardzo fajnej strategicznej gry. Mocno urozmaica rozgrywkę wprowadzając kolejną potęgę do gry. Polecam
0
Człowiek o wielu twarzach
Czincz [ dodano: 09.01.2016 ]
Najlepszy dodatek ;)

Chcecie grać w piątkę to jedyna opcja szczurki są specyficzne w graniu i moim zdaniem utrudniają grę zmieniającemu ścieżki ale mimo to polecam dodatek.
3
Magister
Matiwan [ dodano: 12.12.2015 ]
Bardzo dobry dodatek. Nowa frakcja gra zupełnie inaczej niż poprzednie. Co więcej, jest naprawdę niebezpieczna i trzeba szczury szybko kontrować. Nowe karty rozgrywki zmieniają jej przebieg, pozwalając pozostałym graczom na bardziej wyrównaną grę. Na pierwszy rzut oka Khorn nie został osłabiony, ale przy liczeniu punktów widać coś zupełnie innego. Polecam!
0
Invader [ dodano: 19.11.2015 ]
Dodatek, który stworzył tytuł na nowo.Zupełnie zmienia grę, wprowadza masę nowych elementów. To nie tylko możliwość gry w 5 osób, ale również urozmaicenie partii przez dodanie nowych ulepszeń,kart akcji oraz wydarzeń. Absolutny niezbędnik dla graczy w Chaosa.
1
Schatan [ dodano: 18.11.2014 ]
Świetny dodatek, doskonale urozmaicający podstawową wersję. Serwuje pakiet nowych kart Chaosu, Ulepszeń dla każdego boga oraz kart Starego Świata przez co posiadacze podstawki mają wrażenie jakby grali w nową grę. Szczerze przyznam się, że obawiałem się wprowadzenia piątego Boga, ale twórcom gry wyszło to perfekcyjnie. Zwiększono balans bogów (używając nowej talii Morslieb'a) przez co np. Nurgle, którym osobiście nie rzucałem wielu kart Chaosu zupełnie zmienia swoje oblicze. :) Oprócz tego kultyści Rogatego Szczura różnią się wyglądem od klasycznych. Są to pięknie i szczegółowo wykonane szczury, które niosą sztandar swojego boga! Osobiście cały dodatek umieściłem w pudełku wersji podstawowej i jak zabieram podstawkę, to w razie w. mam przy sobie dodatek. Poza tym w pięć osób gra się ciekawiej. Na planszy wiele się dzieje. Moim zdaniem dodatek ten jest niezbędny. :)
3
Daimonabne89 [ dodano: 22.09.2014 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Wcześniej jak graliśmy w 3-4 osoby w podstawkę było dobrze. Teraz z Rogatym szczurem jest lepiej. Sama rozgrywka znacznie przyśpieszyła. Bardzo mnie cieszy fakt że dodatek trzyma poziom podstawki. Możliwość grania w 5 osób, nowe karty chaosu i starego świata. Śmiało mogę stwierdzić że jest to obowiązkowy dodatek. Naprawdę warto.
3
Demiurg [ dodano: 08.09.2014 ]
Świetny dodatek za równie dobrą cenę. Figurki przedstawiające skavenów są dużo ładniejsze niż te z podstawki, a nowi kultyści nie mają już tych opadających anten. Możliwość grania w 5 osób jest świetna, natomiast jest to również niezły dodatek dla grup czterosobowych, w których nikt nie chce być Khornem (granie "czołgiem" nie każdemu się podoba :D).
Jedyny minus to fakt, że Rogaty Szczur jest jedynym dodatkiem - a chciałoby się kupić ich więcej :)
0
Daimonabne89 [ dodano: 07.09.2014 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Możliwość grania w pięć osób, nowe bóstwo, figurki, karty. Więcej możliwości. Gra nabiera dynamiki i z pewnością jest ciekawiej. Pozycja obowiązkowa
2
Poliglota
Dellas [ dodano: 04.09.2014 ]
Jest to jeden z najlepszych dodatków do gry planszowej jaki w miałem okazję grać. Świetnie wkomponowuje do gry kolejne, piąte Bóstwo Rogatego Szczura. Co ciekawe nowa frakcja posiada całkiem odrębny styl gry niż pozostałe cztery. Otóż nie same jednostki Szczura stanowią wartość spustoszenia obszaru, przez co trzeba bardzo uważać, aby szczurza horda nie zalała w ostatniej chwili obszaru i punktowała.
Ponadto dodatek wymienia karty chaosu dla wszystkich frakcji z podstawki, balansując grę w kontekście pojawienia się Rogatego Szczura jak i osłabiając np. Korne'a który w podstawowej wersji był zbyt przepakowany.
Oczywiście kolejna zaleta tego dodatku to możliwość gry na pięciu.

Osobiście uważam ,że ten dodatek jest niezbędny dla wszystkich, którym przypadł do gustu Chaos w Starym Świecie.
2
Pionier
Bobaz [ dodano: 31.08.2014 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Dwie ważne sprawy:
1. Wprowadza 5 gracza, na równych szansach, ale nieco innych zasadach.
2. Nowe karty ulepszeń i mocy balansują rozgrywkę, nawet bez 5 gracza.
Podsumowując - obowiązkowy zakup dla fanów Chaosu.
Wyśmienicie się sprawdza jako gra 4 i 5 osobowa, nie można już narzekać na niezbalansowanie rozgrywki. Nie, Khorne nie wygrywa każdej gry - gracze muszą nauczyć się pilnować siebie na wzajem. Wszyscy - inaczej niepilnowany może odskoczyć :).
3
Niewpisze [ dodano: 30.08.2014 ]
Fajnie urozmaica rozgrywke.
2
Paweł [ dodano: 15.05.2014 ]
czy mozna grać lub przerobić/nagiąć zasady żeby dało sie grać we 2?
0
Pionier
Mario [ dodano: 07.05.2014 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Dodaje piątego gracza oraz poprawia i tak już świetną wersję podstawową! Must have, dla posiadaczy podstawki.
2
Isuel [ dodano: 25.04.2014 ]
Obowiązkowy dodatek dla posiadaczy podstawki. Przede wszystkim wykonaniem nie odbiega od niej graficznie, a wprowadza interesująca, piątą stronę konfliktu, dzięki której starcia na mapie stają się znacznie bardziej wyważone. Szczurki są przebiegłe, małe, a przede wszystkim niesamowicie liczne, więc ich zwalczanie każdego przyprawi o koszmary, jeśli tylko zdecyduje się stanąć do walki z potęgą Skavenów.

Nowe karty starego świata są lepiej przemyślane od podstawowych, chociaż nie lubię dodatków, które zamiast poszerzać opcje zmuszają mnie do wymiany jednego elementu na drugi. I to w zasadzie jedyny minus.

Bez szczurków walka o zgładzenie Starego Świata byłaby znacznie nudniejsza.
6
Aruik [ dodano: 16.04.2014 ]
Obowiązkowy dodatek do Chaosu w Starym Świecie - jeszcze więcej tego najlepszego jak: dobry balans, niespodziewane zwroty akcji, nienawiść do grających Khornem i pożoga w Starym Świecie. I piąty gracz oczywiście. Polecam serdecznie! Po jednej partii nie chce się wracać do starych kart!
3
michbone [ dodano: 07.02.2014 ]
Swietny dodatek. Nie tylko dodaje nowa rase, ale takze wprowadza dodatkowe warianty rozgrywki ktore calkowicie zmieniaja strategie starych ras. No i wprowadza mozliwsoc grania w 5tke. Dodatek wart swojej ceny w 100%
2
Nocny Marek
Oskar [ dodano: 07.11.2013 ]
Nowy bog, oraz nowy wariant gry, ktory KOMPLETNIE zmienia dotychczasowy uklad sil, pozostawiajac cala przyjemnosc z dotychczasowej rozgrywki.
Zdecydowanie 5/5
0
Maciej Chorzępa [ dodano: 21.06.2013 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
RogatY ciekawie urozmaica oraz daje nowe możliwość w ChaosiE. Możliwość gry w 5 osób sprawia że trzeba bardziej kombinować, co mnie osobiście się podoba :) Wykonanie super, zarówno kart jak i figurek. Rebel - po prostu pełen profesjonalizm ;)
0
Wilkołak
Deinoforo [ dodano: 29.08.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Szczur jest genialny ;] Moja ulubiona potęga. Przez to, że szczur nie kładzie znaczników zepsucia, różni się od wszystkich i wzbogaca rozgrywkę o nowe rozwiązania taktyczne.

Podobnie jak w podstawce ładne grafiki i świetne figurki.

No i oczywiście dochodzi możliwość grania w 5 osób :D

Szkoda braku konsekwencji w tłumaczeniu. Karty ulepszeń to karty rozwoju itp.

Rebel jak zawsze na 6! ;)
4
JAY [ dodano: 01.07.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Szczur jest jeszcze bardziej różnorodny jako "rasa" niż inni bogowie z podstawki. Nie wprowadza wielu zmian jednak możliwość gry w 5 osób jest warta troszkę zawyżonej ceny.
0
Marcin [ dodano: 10.06.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Jeśli rozgrywka w 4 osoby wydawała się Tobie mało emocjonująca polecam dodatek, który wprowadza do Starego Świata nową postać - Rogatego Szczura.
Rozgrywka jest jeszcze bardziej emocjonująca przez wprowadzenie dodatowych zasad.
Polecam.
0
Rafał Serafin [ dodano: 13.04.2012 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Dla dodatku nie dobrze jest że ukazał się równocześnie z grą podstawową. Wszystko od razu połączyłem. Dlatego nie wiem czy lepiej się gra z dodatkiem czy bez. Szkoda tylko znacznej części kart, które leżą nie używane bo w instrukcji wyraźnie zakazano mieszać te z podstawki i te z dodatku. Nie wiem dlaczego
1
Piotr "Bełta" [ dodano: 26.03.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Dodatek wprowadzający nowa potęgę do gry. Zaletą jego jest odmienny sposób grania i zdobywania przewagi (od Bogów chaosu) w grze . Ponadto wprowadza nowe karty starego świata utrudniające rozgrywkę. Jedynym minusem jest zakaz łączenia kart chaosu i ulepszeń z podstawki i dodatku, ale każdy może sam sobie zmieniać zasady. Jakość przesyłki jak zawsze dobra.
0
Łukasz Matuszewski [ dodano: 17.03.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
MUST HAVE dla wszystkich, którzy mają podstawową grę i znają ją na wylot. Rogaty Szczur nie dość, że dodaje kolejnego gracza, to jeszcze aktualizuję i urozmaica w znaczący sposób rozgrywkę. Polecam!
1
dodaj swój komentarz
© 2003-2019 REBEL.pl
sklep@rebel.pl