Komentarze do produktu: Gra o Tron: Taniec ze Smokami

Druk na życzenie


Pionier
Ptyx [ dodano: 19.03.2019 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Ciekawy dodatek, wprowadzający nowy układ sił i sprawiający, że walki toczą się od samego startu.
Na minus fakt, że wymaga dokładnie sześciu graczy.
0
Nicponn [ dodano: 09.08.2017 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Bardzo dobry dodatek, "must have" wszystkich wielbicieli planszowej Gry o Tron. :) Polecam!
0
Bard
Radosław Michalak [ dodano: 03.01.2017 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Dodatek stosunkowo drogi i nie jest niezbędny, więc można go polecić tylko fanom podstawowej wersji, którzy są już trochę znudzeni.
Dostajemy tak naprawdę 2 małe rozszerzenia: nowe karty rodu i scenariusz na 6 rund z nowym ustawieniem początkowym.
Scenariusz tylko dla 6 graczy. Można zagrać dla urozmaicenia, ale ja wolę rozwijać sie od podstaw.
Nowe karty rodu można użyć w podstawowej grze i sprawdzają się dobrze. Greyjoy nie ma już tak rewelacyjnej ręki (choć nadal mocną). Dobre wykorzystanie wielu kart wymaga wysiłku (a nie po prostu "siła przeciwnika to 0"). W podstawce też było sporo kart zniechęcających do podjęcia walki (Balon, Doran, Arianne, Saladhor, Plama, Mace). Teraz jest trochę więcej konfrontacji.
1
Poliglota
Maxio1982 [ dodano: 15.12.2016 ]
CENA 4/5 : " Gra o Tron: Taniec ze Smokami " - mogę polecić jedynie grupom wyjątkowo zafascynowanym prozą G.R.R.Martina, którzy jednocześnie regularnie zasiadają nad planszą A Game of Thrones i mają ochotę urozmaicić rozgrywki czymś nowym. Mimo, że mamy tu urozmaicenie i powiew świeżości dla regularnie grających w podstawową grę, to jest wiele minusów , które niestety często odstraszają graczy. Gra to bardziej ciekawostka, niż element który na stałe zagości w rozgrywkach i raczej tylko dla fanów książki. Ponad to gra się tu wyłącznie na sześciu graczy, a Utrudniona dostępność gry jest spowodowana tym , że produkt należy do wersji "druk na żądanie". No i cena ... dla mnie lekko za wysoka jak na to co mamy w środku. Produkt ogólnie dobry, ale poleciłbym go wyłącznie fanom.
0
Rynk [ dodano: 14.09.2016 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Ciekawy dodatek na 6 os. Chociaż czasem ciężko tyle os. znaleźć.
0
Taktyk
Wojciech S. [ dodano: 27.11.2014 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Na 6 graczy pozycja obowiązkowa. Nowe ustawienie początkowe znacznie poprawia dynamiczność rozgrywki. Nikt nie może czuć się bezpiecznie bo każdy jest zewsząd otoczony. Graficznie w porządku. - 1 za wygórowaną cenę.
3
Paweł [ dodano: 31.10.2014 ]
Może i ciężko zebrac 6 osob do grania (jeszcze mi sie nie udało) ale i tak zdecydowałem się na dodatek.

Nowe kardy rodów sa tak ofensywne jak to tylko możliwe. Człowiek zaznajomiony z kartami z podstawki bierze, je do ręki czyta i oczom nie wiezy :)

Planuje składać sobie Decka z kart rodów z podstawowej gry i z dodatku, tak aby jak najwiecej postaci miało akcje opisowe. Wtedy walka jest ciekawsza niż tylko pdliczanie ikon fortyfikacji i mieczy.
1
Bożyszcze
Xjustx [ dodano: 08.05.2014 ]
Nie lubię! Gra zdecydowanie nie dla kobiet! Budzi negatywne emocje.
Ale na pewno zagram jeszcze raz, pozabijam wszystkich!
5
Josh22 [ dodano: 03.05.2014 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Ciekawy dodatek, skierowany wybitnie dla zaawansowanych graczy. Początkowe ustawienie wymusza agresywne działanie już w pierwszej turze, dodatkowo czas gry skrócony do sześciu tur sprawia że agresywne i ryzykowne zagrania są niezbędne. Dodatkowo grę urozmaicają nowe karty rodów których specjalne zdolności znacznie poszerzają repertuar dostępnych strategii, zwłaszcza że najsłabsze postacie otrzymują teraz wiele premii do siły prowadzonej armii.
4
Aruik [ dodano: 16.04.2014 ]
Jeżeli posiadasz Grę o Tron, musisz mieć ten dodatek. Zamienia powolny rozwój wydarzeń w pierwszych trzech turach w prawdziwą burze mieczy i sztorm wzajemnych ataków, skutecznie urozmaicając rozgrywkę. Nowe karty, nowe ustawienie i nowe możliwości!
2
Bart89 [ dodano: 15.04.2014 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Czekałem z upragnieniem na ten dodatek. Po kilkudziesięciu rozgrywkach z przyjaciółmi, znaliśmy się już jak łyse konie, więc postanowiliśmy urozmaicić rozgrywkę.

Po kilku grach z dodatkiem, mam mieszane uczucia. Z jednej strony wprowadza dynamiczniejszy początek. Jednak pierwsza tura zawsze wygląda bardzo podobnie... Potem zaczyna się zabawa. Dużym minusem jest bilans. Lanisterowie od początku są na przegranej pozycji. (wiem, że gra osadza się w realiach z ksiażki, jednak bilans, powinnien być bardziej zrównoważony).

Sam wydruk jest ok. Szału nie ma, ale bardzo też nie mierzi w oczy. Jednak fajnie byłoby dodać instrukcję, ciut większą niż 3 malutkie karteczki. Podobnie z wydrukiem scenariusza.

I szkoda, że Starkowie, zostali Starkami, mimo iż to Boltonowie. ;)

Sama przesyłka błyskawiczna, bez problemowa. I zawsze rozczula mnie mail, z pytaniem czy wszystko ok! :)
Ocena to 4 z małym minusem.

Dla zagorzałych fanów, polecam. :)
7
Darek [ dodano: 13.04.2014 ]
Pewnie z tymi kartami to stary numer Galakty. Tak było z Bitwami Westeros. Podstawka super poziom kart. A dodatkach karty nawet nie na tekturkach. Ale i tak dobrze, że raczyli wydać. Często nie kontynuują spolszczonych serii, bo im się nie opłaca.
0
Poliglota
Lanceloth [ dodano: 13.04.2014 ]
Oceniam produkt na: 1 - nie spełnia moich oczekiwań :-(
Jestem zagorzałym fanem Gry o Tron, ale kupno tego dodatku okazało się wielkim pudłem. Dodatek zawiera zestaw kart dowódców, które wprowadzają wg opisu "bardziej strategiczną rozgrywkę". W rzeczywistości karty nie wprowadzają żadnej nowej jakości. Zamiast niektórych dowódców są inni, są inne opisy i wartości, ale jeśli chodzi o jakość rozgrywki, nie ma tu nic nowego. Być może trochę bardziej trzeba się nakombinować, aby w pełni wykorzystać potencjał kart (ale karty w tym stylu już były np. Sallador Saan, Patchface, Cerseri Lannister, Roose Bolton, Victarion Greyjoy, Loras Tyrell, Doran Martell - teraz tego jest po prostu więcej i bardziej przekombinowane). Nie ma takiej różnicy jakościowej jak pomiędzy dowódcami z pierwszej i drugiej edycji.
Nowe karty tylko pewne odświeżenie dla osób, które (po wielu, wielu rozgrywkach) znudziły się dotychczasową grą. Śmiem twierdzić, że po dwóch-trzech rozgrywkach karty przestaną robić jakiekolwiek wrażenie.
Wszystko powyższe jeszcze bym przecierpiał, ale nie mogę przecierpieć słabej jakości tych kart. To już przegięcie. Karty są znacznie gorszej jakości niż z oryginalnej gry. To jakiś rodzaj tektury, który na moje oko po kilkunastu rozgrywkach będzie nosił wyraźne ślady zużycia. Tektura za 60 zł? Litości.
Natomiast sama dostawa i paczka od Rebela - szybko i bezpiecznie, brak zastrzeżeń.
3
Miejscowy
Jakub Bucior [ dodano: 19.04.2013 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Bardzo ciekawy dodatek i jeszcze ciekawsze początkowe ustawienie wszystkich armi. Śmiało można powiedzieć, że rozgrywka jest ciekawsza od podstawowej szczególnie, dla aktywnych i agresywnych graczy. Niestety druk na życzenie sprawił, iż produkt (w wersji polskiej) jest dość mało dostępny.
2
Jakub [ dodano: 29.03.2013 ]
Poprzez początkowe rozstawienie jednostek gra jest ciekawsza, niż w wersji podstawowej. Każdy ród jest otoczony, co stwarza wiele ciekawych i konfliktowych sytuacji. Jedyny minus, to słaby i odstający od reszty zestaw kart rodu Martellów.
1
ZIOMBAL [ dodano: 23.12.2012 ]
Że jest drogi jak na zestaw kart to wszystkim wiadomo. Nie podoba mi się, że kolory kart i papier na którym wydrukowano różni się od kart z podstawki, utrudni nam to mieszanie kart, a przed premierą mieliśmy nadzieję, że dzięki kartom z dodatku zbalansujemy wedle własne go uznania Lannisterów.
0
Bożyszcze
Bartosz Dąbrowski [ dodano: 18.12.2012 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Scenariusz w dodatku wręcz wymaga od graczy, by od początku przyjąć strategię kolizyjną. Zatem wprowadza pewne przyspieszenie do gry. nowe karty są świetnie dobrane, choć nie opuszcza mnie wrażenie, że ród Starków powinni zastąpić Boltonowie. Byłoby to bardziej w zgodzie z sagą. Ale cóż... Jedyny mankament to dla mnie cena. Zbyt wysoka jak na nowy komplet kart i scenariusz.
1
Dominik W. [ dodano: 14.12.2012 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Produkt pięknie wykonany, z dużą dbałością o szczegóły. Niestety dodatek wprowadza tylko dodatkowe karty bohaterów, a nie żadną inną mechanikę i jako taki jest troszkę za drogi. Niemniej jeśli jesteście fanami GoT'a jest to dla was zakup wprost obowiązkowy.
1
zawias [ dodano: 14.12.2012 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Nowy zestaw kart z bardzo ciekawymi zdolnościami. Na pewno zmienia taktycznie
rozgrywkę + Nowy wariant rozmieszczenia początkowego dla 6 graczy
(w tym wariancie gra trwa tylko 6 tur). Bardzo fajny dodatek natomiast mógłby być
trochę tańszy i szkoda że tylko na 6 graczy. Jedyne co mi się rzuciło to trochę inny odcień bieli
na kartach rodu starków niż w podstawce. Na szczęście kart się nie miesza tylko zastępuje całą
talię więc to nie przeszkadza, ale w innym przypadku by się odróżniały.
2
Piotr Reddig [ dodano: 14.12.2012 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Trochę drogo, ale jak już się kupi, to zabawa przednia. Raczej tylko dla ekip, które fest ograły podstawkę i potrzebują świeżości. Z tym dodatkiem gra zyskuje całkiem nowy wymiar i od samego początku akcja jest wartka i bitwa goni bitwę. Ciekawe nowe karty, nowe rozstawienie dużo zmienia.
1
Karol Siadul [ dodano: 13.12.2012 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Dostawa, opakowanie - szybko i dobrze, w tej kwestii Rebel to klasa sama w sobie. Sam dodatek: raczej dla zagorzałych fanów. Nowi bohaterowie, zamiast tych podstawowych (moim zdaniem - bardzo niezbalansowani) + 1 nowy scenariusz (inne ustawienie początkowe jednostek) to trochę mało, jak za taką ceną. Nowe zestawy bohaterów pasują do nowegoscenariusza, w grze podstawowej raczej ich nie widzę.
2
Korneliusz Tabaka [ dodano: 12.12.2012 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Z jednej strony dodatek wprowadza pewien powiew świeżości, z drugiej szkoda, że nowy scenariusz dostępny jest tylko dla 6 osób. No i cena mogłaby być ciut lepsza, za niecałe 50 kart.
Dla fanów gry, pozycja obowiązkowa.
0
dodaj swój komentarz
© 2003-2019 REBEL.pl
sklep@rebel.pl