Komentarze do produktu: Battlestar Galactica - Pegasus (edycja polska)


Bard
Radosław Michalak [ dodano: 16.01.2019 ]
Dodatek urozmaica rozgrywkę, ale nic więcej.
Na plus:
+karty zdrady
+plansza Pegasusa
+egzekucje
Na minus:
-Liderzy działają dopiero w wersji ze Świtu
-scenariusz Nowej Caprici
0
JediPrzemo [ dodano: 07.03.2016 ]
Dodatek, bez którego nie wyobrażam sobie już gry w BSG. W teorii wprowadza najmniej, ale dzięki temu gra nabiera świeżości dzieki nowym kryzysom oraz Pegasusowi. No i te piękne Basestary
1
Łowca
Vigo [ dodano: 27.11.2015 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Nie sposób nie polecić tego dodatku fanom serii chociaż w mojej subiektywnej ocenie wypada on nieco gorzej niż Exodus i Świt. O szczegółach wiele już napisano we wcześniejszych komentarzach i nie sposób się nie zgodzić z faktami. Nowe postacie, karty no i rzecz jasna sam tytułowy Pegasus jeszcze wzbogacają kultowe już BSG.
0
SebasTTan [ dodano: 15.09.2015 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Obowiązkowy dodatek dla każdego fana. Zresztą każdy dodatek tej gry jest obowiązkowy.
0
Ralph1980 [ dodano: 17.10.2014 ]
Jeśli ktoś gra w podstawkę i ma za sobą rozgrywkę z Exodusem to raczej błędem byłoby nie spróbować gry z Pegasusem lecącym obok. Ze znajomymi mamy to samo zdanie, że plansza Pegasusa jest bardzo ciekawym dodatkiem i jest zawsze obecna w naszych sesjach. Caprica...cóż...podobnie jak Mgławica Jońska w Exodusie jest urozmaiceniem jakby ktoś stwierdził że znudził się (ale jak to? ;P) "zwykłą" droga do celu. Raz na jakiś czas można w nią zagrać. Karty zdrady może nie wnoszą bardzo dużo do rozgrywki ale dają cylonom dodatkowy oręż w ręku. Widziałem negatywne opinie ale moim skromnym zdaniem warto dać mu szansę (Pegasus, nowe postacie, zdrady, nowe umiejetności, karty kryzysów etc).
2
Miejscowy
Aivin [ dodano: 25.06.2014 ]
Oceniam produkt na: 3 - w porządku, bez rewelacji
Obowiązkowy dodatek dla fanów moim zdaniem najlepszej gry kooperacyjnej z ukrytym agentem. Niestety dodatek ten nie wnosi za wiele do gry.
Po zakupie Świtu dodatek jeszcze traci , gdyż karty zdrady Pegasusa musimy uznać za 'niewypał' - otrzymujemy zupełnie nowe karty.
Sam kupiłem dodatek głównie dla plastikowych basestarów ale trzeba przyznać, że oprócz tego znajdziemy w pudełku kilka ciekawych propozycji - szrama (zachęca do gry bez Cylońskiej floty), sporo nowych ciekawych postaci, pakiet kryzysów i kart umiejętności.
Motyw Caprici mnie nie przekonuje, ale jako ze jestem fanem serialu to mnie jego obecność w grze wcale nie dziwi i musiał się pojawić. Czy można było go zrobić lepiej? Obawiam się że nie. Osobiście nie polecam tego wariantu rozgrywki.
Dodatek dodaje też możliwość gry w 7 osób. Niby fajnie, zwłaszcza że w grze nie ma czegoś takiego jak długie oczekiwanie na swoją kolej. Gra jest raczej żywa cały czas. Ciężej raczej zebrać się w tyle osób - ale to może nie dla każdego problem :)

Zestawiając dodatki BSG to dla mnie na 1 miejscu jest Exodus, potem Świt i na końcu Pegasus i gdyby nie plastikowe basestary dodatku bym nie polecał.
2
Josh22 [ dodano: 17.05.2014 ]
Najbardziej nierówny z dodatków do BSG, rozwiązujący wiele problemów wersji podstawowej. Niestety wyraźnie cierpi z powodu wad produktów licencyjnuych, pośpiechu i konieczności umieszczenia niektórych elementów w celu zachowania zgodności z serialem. Niewątpliwa zaletą jest tytułowy Pegasus który przede wszystkim pozwala ludziom skutecznie walczyć z Cylonami nawet pomimo utraty pilota. Kolejną opcją wzbogacająca rozgrywkę są karty zdrady które zwiększają możliwości agentów i ujawnionych Cylonów, niestety są trochę nieprzemyślane i przekombinowanie. Pod tym względem o wiele lepiej sprawdza się zestaw ze Świtu. Nowe karty umiejętności również mają bardzo nierówną użyteczność jeśli nie korzysta się z ostatniego dodatku. Nowe postacie i Przywódcy Cylonów również nabierają uroku dopiero na zasadach Świtu. Największą wadą jest jednak Nowa Caprica, która sprawia że końcowy etap rozgrywki jest dość monotonny, przynajmniej do ucieczki i ostatecznej bitwy. Mimo powyższych wad warto zakupić ten dodatek ze względu na ciekawe nowe rozwiązania i kryzysy, chociaż nabiera kolorów dopiero w połączeniu z innymi.
8
Marcin Strzyżewski [ dodano: 11.09.2013 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Byłem bardzo przyjemnie zaskoczony szybkością realizacji zamówienia. Wieczorem zapłacone, następnego dnia wysłane, pojutrze przyjechało. Natomiast sam Pegasus bardzo urozmaica i nieco komplikuje rozgrywkę, ale tego właśnie się spodziewałem.
1
Przemysław Błaszczyk [ dodano: 02.09.2013 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Dodatek który sprawia ,że gra w moja ulubioną grę staje się jeszcze zabawniejsza. Pozdrawiam
Rebel jak zawsze błyskawiczna dostawa.
Pozdrawiam
0
dodaj swój komentarz
© 2003-2020 REBEL.pl
sklep@rebel.pl