Komentarze do produktu: X-Wing: Gra Figurkowa - Sokół Millenium


Michał [ dodano: 14.08.2018 ]
Model dobrze wykonany, starannie. Teraz będę budował Sokoła z De Agostini. Jestem ,,zbieraczem", a statki kosmiczne to mój konik.
0
Weteran
jedi_alan [ dodano: 16.01.2018 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Jak dotąd każdy model jest idealny. Ten również. Sokół zawsze był moim ulubionym statkiem.
0
KupujeGry [ dodano: 30.10.2016 ]
Można kupić tylko dla samego modelu...
0
Kapral
Picaus [ dodano: 25.09.2016 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Ciężko mi ten statek obiektywnie ocenić. Uważam go za typowy "must have" w X - wingowej kolekcji. Pięknie wykonany, przyciąga wzrok, po prostu cacko.
Jednak jego specyficzna mechanika (działko 360) potrafi popsuć cały urok gry. Pilotujący Sokoła nie musi zastanawiać się nad skomplikowanymi manewrami czy zagraniami przechytrzającymi przeciwnika. Po prostu lata i strzela. Ot cała filozofia.
Statek będzie dobrym rozwiązanie dla osoby zaczynającej przygodę z X - wingiem, jednak dla bardziej doświadczonych graczy będzie tylko elementem psującym zabawę.
Wykonanie - 5+; mechanika - 3 => stąd końcowa ocena 4.
1
Pionier
KDz [ dodano: 15.02.2016 ]
Sokół MIllenium! - nic dodać, nic ująć.
0
Pionier
Piotruś Pan [ dodano: 24.01.2016 ]
Ogromnym minusem jest koszt punktowy tego modelu jednak każdy fan SW powinien mieć go w swojej kolekcji ;) Kudłaty pilot tańszy niż Han Solo ignoruje obrażenia krytyczne. Sam statek ma slot na dwóch dodatkowych załogantów. Jeżeli wybierzemy Hana na pilota a dorzucimy Luka i Chebacce jako załogę dostaniemy statek o ogromnej sile ognia ale przy 100 punktach trudno będzie wstawić drugi dobry statek. Mimo wszystko to mój ulubiony model i nawet jeżeli nie będę wygrywał to często będzie zasilał mój pierwszy skład ;)
0
Tarur [ dodano: 20.01.2016 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Bardzo dobrze wykonany model, ideałem jest to, że jest pomalowany. Fajnie uzupełnia kolekcję.
0
Poliglota
Rastula [ dodano: 03.09.2015 ]
Kto by nie chciał takiego sokoła :)?

Ale ani gra, ani koniec końców stosunek ceny do jakości modeli nie skłoniła mnie do zakupu...choć ciągle ze sobą walczę...w końcu to Gwiezdne Wojny...Kto by nie chciał takiego sokoła :)?
6
Jackpoe [ dodano: 30.04.2015 ]
Prawdziwy czołg :) Sprawdza się w wielu taktykach. Można na nim skupiać siłę ataku przeciwnika lub też flankować. Zakup konieczny w X-Wingu :)
0
Bożyszcze
Kanty57 [ dodano: 28.01.2015 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Zaiste, śliczny model. Ma nawet ruchomą antenę:) Aż żal trzymać go w pudełku....

"Sokół" jest rdzeniem niejednej rebelianckiej strategii. Możliwość ostrzału w 360-stopniowym obszarze dookoła siebie, multum rozszerzeń i zaiste nieziemska wytrzymałość - czego chcieć więcej?

Oczywiście statek ma wady - wymaga kosmicznej ilości punktów do wystawienia (za potęgę się płaci) i ma tendencję do skupiania na sobie ognia całej floty przeciwnika, ale zanim zostanie zniszczony, z imperialistów też zostaną już tylko zgliszcza.
3
Miejscowy
Slawekauo [ dodano: 07.08.2014 ]
Jeden z moich ulubionych okrętów. Wytrzymałość i strzelanie w każdym kierunku z broni podstawowej robią z tego okrętu centrum mojej floty. Czasami jest niszczony, ale zawsze zdobywa przy tym masę czasu dla pozostałych okrętów. Razem z E-wingiem stanowi rdzeń moich rebeliantów.
4
Kakulus1 [ dodano: 22.05.2014 ]
Pozycja obowiązkowa dla każdego fana Gwiezdnych Wojen. Super pomysł i wykonanie. No i nareszcie nie muszę malować tych wszystkich figurek, żeby to jakoś na stole wyglądało ;-) z prepaintów to jedne z lepszych, które kojarzę...
0
Josh22 [ dodano: 03.05.2014 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Kultowy i pięknie wykonany model. Bardzo potężny statek, najwytrzymalszy z dostępnych poza formatem epickim, uzbrojony w potężną wieżyczkę dającą 360-stopniowe pole ostrzału. Ciekawe zdolności pilotów i załogi pozwalają wystawić go zarówno w roli typowo szturmowej jak i koordynacyjnej, zwłaszcza przy dużych grach. Dodatkowe karty modyfikacji, zwłaszcza dopalacze bardzo przydają się także pozostałym jednostką. Jedyna zasadniczą wadą jest wysoki koszt punktowy (ok. 60 pkt. przy umiarkowanym folgowaniu sobie z rozwinięciami:)).
6
Nocny Marek
Kornel K. [ dodano: 29.04.2014 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Najszybsza kupa złomu w galaktyce! Model jest znakomity, wręcz kolekcjonerskiej jakości. Co do zastosowania w grze, jest świetnym zakupem dla początkującego rebelianta. Dorzucamy do podstawki i ekstra X-Wing'a i mamy "Han Shot First" czyli świetną 100 punktową listę dla początkujących, która jednocześnie jest w stanie spokojnie radzić sobie na turniejach.
4
Pionier
Filip Pitera [ dodano: 23.12.2013 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Chyba najlepiej wykonany model ze wszystkich obecnie dostępnych zestawów dodatkowych. Bogactwo szczegółów, ruchome elementy, precyzja wykonania, a nadto gama obowiązkowych kart dla gracza rebelii czynią ten dodatek pozycją obowiązkową dla każdego kto rozpoczyna swoją przygodę z X-wingiem.
5
Gwiazda
Andrzej Sieradzki [ dodano: 23.10.2013 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Ładny, klimatyczny, jednak...nie bardzo pasuje do - zdecydowanie manewrowego w założeniu -charakteru gry. Po prostu lata i strzela dookoła. Naprawdę nie wymaga włożenia wysiłku w planowanie manewrów. Ale oczywiście model kultowy, "must have".
0
Sebastian Wiśniewski [ dodano: 09.09.2013 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Pięknie wykonany model. Sokoła Milenium po prostu trzeba mieć. W grze jest niezłym twardzielem.
2
Pionier
Mario [ dodano: 17.07.2013 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Figurka super, z dodatkiem dwa nowe rodzaje rozwinięć: Modyfikacja oraz Tytuł, każdy statek może sobie kupić po jednej z nich. Więc stateczki coraz bardzie rozbudowane będą latać :)
4
Maciej Czerwonka [ dodano: 12.07.2013 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Przepiękny model, a dodatkowe karty z zestawu wprowadzają drobne modyfikacje zasad (tytuły i ulepszenia do statków), co dodaje więcej możliwości podczas przygotowywania eskadr. Jeśli chodzi o walory bojowe - to jak na razie w grach ze znajomymi YT-1300 nie miał większego szczęścia. Co prawda uzbrojony w obrotowe wieżyczki potrafi razić statki wroga nawet pozostające poza jego polem widzenia (nie zasięgiem), to jednak bardzo słaba zwrotność sprawia że bez sensownego wsparcia jest w miarę łatwym celem dla cięższych myśliwców imperialnych. Drobnym mankamentem jest to, że przynajmniej dwie postaci (Han Solo i Luke Skywalker) posiadają zdolności, które nie są wystarczająco jasno wyjaśnione na ich kartach (mieliśmy różnice zdań podczas pierwszej gry). Na BGG można znaleźć wyjaśnienie w jaki sposób używać tych zdolności.

Polecam rozszerzenie wszystkim szukającym urozmaiceń, bo jednak YT-1300 gra się zupełnie inaczej niż wszystkim co do tej pory testowaliśmy. No i oczywiście fanom sagi GW, bo figurka jest prześliczna.
2
Marcin Mielecki [ dodano: 10.06.2013 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Ładny, duży, starannie wykonany model do bardzo udanej i szybkiej gry jaką jest X-Wing. YT-1300 wnosi dużo urozmaicenia do gry. Jedynym mankamentem jest cena tych dodatkowych modeli. Widać że tu producent nastawił się na maksymalizację zysków przez sprzedaż dodatków, ale w sumie i tak wychodzi taniej niż za figurki Games Workshop'u.
0
Radek Kornatko [ dodano: 01.06.2013 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Najszybsza kupa złomu w Galaktyce sprawdza się też bardzo dobrze na polu walki. Model warty swojej ceny.
5
Łukasz Zieliński [ dodano: 16.05.2013 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Świetny model, pięknie wygląda na półce. Oczywiście zapewnia też nowe możliwości taktyczne, warto mieć go w swojej eskadrze.
1
Paweł Górski [ dodano: 16.05.2013 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Bardzo fajna figurka. Mały radar na statku jest ruchomy. Dużo dodatkowych kart i żetonów.
1
Bartosz Ulatowski [ dodano: 12.03.2013 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Piękny model. W porównaniu do X-wing jest wręcz olbrzymi. Do tego bardzo szczegółowo wykonany. Nie załuję zakupu.
3
dodaj swój komentarz
© 2003-2019 REBEL.pl
sklep@rebel.pl