Komentarze do produktu: Księstwo


Robert [ dodano: 29.12.2017 ]
Wydaje mi się, że gra jest mocno niedoceniona. Mimo oszczędnych form daje sporo możliwości zarządzania tytułowym księstwem. Gra nie pozwala dokładnie zaplanować całej rozrywki już na początku, więc trudno się zgodzić z przewidywalnością rozgrywki. Z drugiej strony pula różnych katy nie jest duża więc losowość nie jest nadmierna.
Gra jest raczej sztuką wyboru, którą z dobrych opcji użyć.

W księstwo grywamy z dziećmi, którym gra się podoba.
0
Poliglota
Maxio1982 [ dodano: 14.12.2016 ]
OCENA 3/5 : " Księstwo " - to niezły tytuł, choć w ciemno nie polecam kupować. Choć gra jest ładnie wydana i ma fajny mechanizm zarządzania kartami, zgniatają ją minusy jakie w niej występują. Po pierwsze mało innowacyjna, po drugie zauważyłem błędnie wydrukowaną jedną z kart celów, a po trzecie instrukcja jest niepełna. Zniechęca również losowość tej gry. Pewnie znajdzie się jeszcze parę "wad" ale to mi wystarcza na wystawienie opinii. Produkt słaby.
0
Niagara [ dodano: 17.03.2016 ]
Gra fajna, ale bardzo mało możliwości przeszkadzania innym graczom. Tylko podkradanie kart :p Zasady nie skomplikowane, po pierwszej fazie już wszyscy łapią :)
0
Gustawowski [ dodano: 18.12.2012 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Bardzo ciekawa gra. Dobre wykonanie i intensywnie wciągająca, choć jest drobny niedosyt. Brakuje pewnego elementu, może większego poziomu komplikacji, gdyż po kilku rozgrywkach staje się banalnie prosta i dość przewidywalna. Nie psuje to jednak radości z kolejnych rozegrań.
0
dodaj swój komentarz
© 2003-2019 REBEL.pl
sklep@rebel.pl