Komentarze do produktu: Story Cubes: Podróże

9 kości, 54 obrazy, nieskończona ilość opowieści


Łowca
Vanisz [ dodano: 13.05.2019 ]
Bardzo prosta gra. Polecam szczególnie osobom z wyobraźnią, które są w stanie zbudować ciekawe historie z losowych elementów.
0
Voitekbob [ dodano: 19.04.2019 ]
Wspaniała gra rodzinna. Szczególnie polecam podczas wyjazdów wakacyjnych.
0
Poliglota
Augustinus85 [ dodano: 10.12.2017 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Bawiłem się nimi świetnie i polecam każdemu. Pozwalają odblokować się w pisaniu, napisać pierwsze zdanie. Są także świetne dla zwykłej zabawy, szczególnie z dziećmi.
1
KCywek [ dodano: 12.11.2017 ]
Fajna gra dla dzieci choc mnie nie porwala
2
Maycia [ dodano: 09.10.2017 ]
Fajny dodatek do super gry rozwijającej wyobraźnię. Dodatkowe kostki bardzo fajnie urozmaicają opowieści
1
Tomassus [ dodano: 23.05.2017 ]
Świetna gra dla dzieciaków!
0
Pisarz
Nayia [ dodano: 24.08.2016 ]
Kupione samej sobie na urodziny - bardzo dobry pomysł. Gra zrobiła furorę na Sylwestrze, gdzie, gdy zmęczyliśmy się już wszystkim innym, rzuciliśmy się w wir wymyślania historii. Gra bardzo przypadła do gustu mojemu młodszemu bratu, który zawsze miał problem z dobieraniem słów i wymyślaniem opowieści, a przy Story Cubes usta mu się niemal nie zamykają i praktycznie niemożliwym jest zakończyć rozgrywkę, bo co chwila prosi o kolejny rzut.
Największą zaletą gry jest możliwość wymyślania własnych zasad i zastosowań. Mając pokaźny zestaw kości można ich używać do pomocy przy planowaniu i grze w RPG, tworzeniu postaci do tychże, wymyślaniu fabuły krótkich opowiadań czy wielu, wielu innych. Podróże są moim zdaniem najlepszą z podstawek, dlatego zdecydowałam się właśnie na nie, ale dopiero dodatkowe kości i mnogość wyboru kości do rzutu czyni zabawę naprawdę ciekawą. Jedna z nielicznych gier, gdzie nie szkoda mi pieniędzy na kolejne dodatki :)
2
Mariusz [ dodano: 02.05.2016 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Obowiązkowa rzecz w domu z dziećmi szkolno-przedszkolnymi. U nas świetnie sprawdziły się jako pomoc dydaktyczna podczas nauki poprawnego składania zdań i ćwiczeń logopedycznych. Kostki zakupione parę lat temu i mimo bardzo częstego używania nic złego się z nimi nie dzieje. Świetna jakość!
1
Marzyciel
Pedagogiczna [ dodano: 05.02.2016 ]
Story "Podróże" wraz z podstawowym zestawem wykorzystujemy w naszej bibliotece na zajęciach dla dzieci. Rozwijają wyobraźnię i kreatywność oraz są świetną pomocą do tworzenia fabularnych opowiadań.
2
Marzyciel
Anna [ dodano: 23.12.2015 ]
Kolejny zestaw 9 kostek od Story Cubes, zdecydowanie lepszy do samodzielnej gry niż Akcje, a i świetnie sprawdza się jako podstawka. Nowe fajne obrazki dające duże możliwości do popisu wyobraźni.
3
Łowca
Mactronius [ dodano: 24.09.2015 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Kto grał w Story Qubes ten wie, że ta seria dostarcza dużo możliwości. Zarówno w podzieleniu się ciekawymi historiami, jak i trochę bardziej zaawansowanych rzeczach, jak prowadzenie szkoleń/retrospekcji czy sesji RPG
1
Marzyciel
Bienko [ dodano: 06.08.2015 ]
Gra jest rozszerzeniem Story Cubes, ale może też stanowić samodzielną grę. Można ją wykorzystywać w wielu sytuacjach: zabawiając dzieci, prowadząc terapię czy też zabawiając znajomych na imprezie. Rozwija wyobraźnię, pobudza kreatywność, przypomina, na czym polega tworzenie ciekawych historii. Polecam, choć koszt 9 kostek może się wydawać spory.
2
Naczo_M [ dodano: 09.07.2015 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Podróże z pewnością urozmaicają rozgrywkę - i to jak! Dla dzieciaków idealne a i kilku starszych graczy jest zachwyconych (choć początkowo nieco skrępowanych).
Osobiście polecam zakup od razu 2-3 pełnych pakietów (z 9 kośćmi) - zabawa jest lepsza i bardziej zróżnicowana ;)
2
Zolwo [ dodano: 30.06.2015 ]
Gra bardzo fajna do zabawy z dziećmi. Pozwala rozwijać wyobraźnię i spędzić czas ze swoimi pociechami. Gra składa się z samych kostek, tak więc samemu można wymyślać zasady dostosowane to poziomu dziecka.
0
Miłośnik
Xdelco [ dodano: 21.06.2015 ]
Idealne na prezent.
Gra dla całej rodziny/paczki przyjaciół.
Serdecznie polecam! Piątka z plusem!
0
Informator
Wazka [ dodano: 15.06.2015 ]
Super sprawa :) zwłaszcza jako gra na wakacyjny wyjazd ;)
0
Miejscowy
MHDRmlekoo [ dodano: 17.05.2015 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Kostki bardzo dobrej jakości zapewniają masę zabawy ze znajomymi :) Gra się naprawdę świetnie.
0
Msdraziel [ dodano: 29.01.2015 ]
Bardzo ciekawy dodatek trzech nowych kości. Nowe historie, dłuższe i bardziej zróżnicowane. Jak ktoś lubi takie gry to dodatek mu się spodoba na 100%
1
Poliglota
Augustinus85 [ dodano: 07.01.2015 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Piękna wykonanie. Obrazki są wygrawerowane, więc nie trzeba się martwić,że zejdą z kostek. Gra bardzo pobudza kreatywność.Polecam!
1
Rafał [ dodano: 22.08.2014 ]
Obrazki na kostkach są równie zróżnicowane, jak w części pomarańczowej. Dzięki temu można zagrać samymi "zielonymi" - jedyna granica to granica wyobraźni. ;)
1
Pionier
Legioner [ dodano: 06.08.2014 ]
Doskonałe rozszerzenie. Gra nie ma właściwie limitu w ilości możliwych opowieści i świetnie rozwija dzieci. (i dorosłych - szczególnie pod wpływem :)
5
Verdun [ dodano: 26.07.2014 ]
Otrzymałam w prezencie powyższy zestaw i już liczyłam ile "okazji" potrzebuję by zakupić resztę. Gra się świetnie zarówno z dziećmi (wzbogaca umiejętność opowiadania) jak i "młodymi dorosłymi", a nawet mama wyraziła chęć spróbowania.
Trzeba pamiętać jedynie o tym. by grono "sztywnych ścisłowców" nie przeważało w grupie, bo spowalnia to rozgrywkę :)
1
Człowiek o wielu twarzach
Maciej Skierka [ dodano: 14.07.2014 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Story Cubes - i podróże, i inne rodzaje - to z mojej perspektywy świetna pomoc dydaktyczna w nauce języka. Dokładne wykorzystanie zostaje już inwencji nauczyciela, ale kostki z tematycznymi obrazkami umożliwiają przeprowadzenie dużej ilości zabaw i gier.
2
Szczęściarz
Tyrkin [ dodano: 11.07.2014 ]
Następne duże rozszerzenie do Story Cubes :) dla fanów tej gry im więcej kości tym lepiej :) podoba mi sie, ze mając wszystkie 3 duże dodatki można połasić sie na opowiedzenie trylogii rodem z Władcy Pierścieni :) Jak zwykle wykonanie na 5+ :)
1
Miejscowy
Babek98 [ dodano: 31.05.2014 ]
Serdecznie polecam, bardzo świetny produkt i jeszcze lepsza osbsluga w Rebelu :)
2
Tomasz Czana [ dodano: 15.10.2013 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Super dodatek do podstawki. Świetne grafiki, dobra różnordoność. Jeden z moich ulubionych dodatków.
2
Hubert [ dodano: 30.06.2013 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Prosta, mała gra, mogąca dostarczyć dużo zabawy i śmiechu. Dla młodszych - dobry element edukacyjny, dla starszych - na rozluźnienie i ćwiczenie mózgu. W każdym wieku może dostarczyć dużo śmiechu. Bardzo poręczne opakowanie i świetnie nada się do plecaka. W swojej klasie - zasłużona 5
3
Ela [ dodano: 04.04.2013 ]
Ciekawe rozszerzenie dla Story Cubes. Dobrze się gra zarówno w komplecie, jak i solo - gra rozwija kreatywność, wyobraźnię i jest absolutnie niepowtarzalna. Sprawdzi się na imprezie, jako gra koopoeracyjna (każdy dostaje jedną kostkę i dokłada swoje trzy grosze do historyjki zaczętej przez kogoś innego), a także jako gra dla jednej - dwóch osób.
Doskonała zabawka!
2
Łowca
Ania [ dodano: 25.03.2013 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Same plusy:
- małe, poręczne opakowanie, mieści się w kieszeni.
- ładnie wykonane kostki
- rozwija wyobraźnię
- dla nieskończonej ilości graczy, można grać drużynowo (szczególnie całym zestawem 3 wersji)
- świetna zabawa w towarzystwie znajomych jak i na rodzinnych "spędach"

Połączenie wszystkich 3 wersji daje szalone długie opowieści - takiej kreatywności jeszcze nie widziałam :)
6
Marcin [ dodano: 09.02.2013 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Ciekawa forma rozrywki dla dorosłych z odrobiną dystansu i świetna zabawa dla dzieci rozwijająca wyobraźnię i umiejętność narreacji. Wielkim plusem jest jej niewielki kieszonkowy rozmiar oraz proste zasady, ktróre sam możesz dowolnie modyfikować, urozmaicać. Nie bez znaczenia jest również niewysoka cena. Dostępny dodatek pozwala zwiększyć istotnie liczbę wariantów opowieści.
3
Bożyszcze
MG [ dodano: 28.01.2013 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Godny dodatek rozszerzający zestaw podstawowy, chociaż nie widzę żadnych powodów, żeby nie mógł stanowić samodzielnej gry. O ile zestaw podstawowy zawiera obrazki ogólne, różnotematyczne, ten zestaw skupia się na podróżach i rzeczach z tym związanych. Nieco trudniejszy dla małych dzieci, ale jest to też dobra okazja, żeby dzieci się czegoś nowego dowiedziały podczas zabawy. Polecam.
4
liar [ dodano: 28.12.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
świetna, pomysłowa, estetyczna i malutka. można zabrać w kieszeń w dowolne miejsce. możliwości mnóstwo i dla każdego wieku. znakomita!
2
KorNat [ dodano: 03.12.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Świetna gierka do piwka:p
2
Magister
Paweł Menio [ dodano: 26.09.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Więcej tego samego, czyli świetna gra imprezowa i nie tylko! Polecam! Świetnie sprawdza się na imprezach, posiadówkach czy innych spotkaniach. Niewielkie rozmiary sprawiają, że można zawsze mieć ją przy sobie a w połaczeniu z pozostałymi częściami daje praktycznie nieograniczone możliwości!
1
Katarzyna Trukawka [ dodano: 11.09.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Nic tylko kupować! super fajna zabawa
1
Michał Górski [ dodano: 03.07.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Świetna gra szczególnie w towarzystwie dobrych znajomych. ładne kostki i solidnie wykonane pudełko, ponadto mała, co pozwala zabrać ją praktycznie zawsze i wszędzie ze sobą. Jak ktoś ma ochotę, można połączyć kostki wszystkich 3 części i wtedy to jest szaleństwo!
1
Marcini [ dodano: 10.06.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Przy trzech zestawach zabawa jest jeszcze lepsza i wymagająca. Nie pozostaje nic innego jak polecić zakup całego kompletu.
1
Poliglota
Agnieszka [ dodano: 28.05.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Jak dla mnie komplet równie udany co podstawowe (pierwsze) Story Cubes, zdecydowanie lepszy od Actions. Robi się bardziej baśniowo i podróżniczo :)
3
Łukasz Jastrzębski [ dodano: 15.05.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Mam wszystkie trzy komplety. Ciężko powiedzieć, który jest najlepszy. Prawdziwa zabawa zaczyna się, gdy wymieszasz wszystkie i próbujesz ułożyć bardzo długą (bo składającą się aż z 27 kostek) historyjkę. Gorąco polecam każdemu lubiącemu niezobowiązujące gry imprezowe.
1
Pawel Staniszewski [ dodano: 05.04.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
świetna gra! dostarcza wiele zabawy podczas spotkań ze znajomymi przy piwku, podczas zabaw z dzieckiem(w moim przypadku z synkiem). sprawdza się znakomicie jako inspiracja do wymyślania bajek gdy wyobraźnia rodzica zawodzi!
polecam!!!
0
dodaj swój komentarz
© 2003-2019 REBEL.pl
sklep@rebel.pl