Komentarze do produktu: Słowo Stworki


Bananinho [ dodano: 10.01.2019 ]
Gorąco polecam produkt !
0
kreatywa.net [ dodano: 18.06.2016 ]
Zawsze kochałam grę w państwa-miasta i jej nowoczesna wersja bardzo do mnie przemawia. Uwielbiam gry językowe, a SłowoStworki uznaję za jedną z najciekawszych w tej kategorii. Dobra dla wszystkich, niezależnie od wieku i płci, łącząca ze sobą elementy nauki i rozrywki. Możliwość dodania własnych kategorii - genialny pomysł, znacznie urozmaicający grę. Polecam!
0
Pisarz
M_zdrojek [ dodano: 02.12.2015 ]
W porządku gra imprezowa. Krótka i szybka. Niby powinna, wobec tego, być tylko przerywnikiem, ale równie dobrze można w nią zagrać 5 razy z rzędu. Jak wymyślimy ciekawe kategorie (jest 10 pustych kart kategorii, wymyśl sobie sam) to gra będzie jeszcze ciekawsza. Grałem zarówno z rówieśnikami (23-25 lat), jak i z mamą, która stwierdziła, że gra jest super i sama rozdawała karty do następnej rozgrywki.
Z tej serii Egmontu mam jeszcze "Co słychać na farmie?" i porównując te dwie gry to "Słowostworki" (dla mnie) wygrywają. Przyjmą się chyba w każdym gronie. Natomiast pierwsza z ww. gier może spotkać się z reakcją typu: o matko, co oni robią, przecież mają po x lat. Więc Słowostworki to propozycja bardziej uniwersalna.
Dla mnie 5/5.
0
L.I.Z.ak
Mobitz [ dodano: 09.10.2015 ]
Edukacyjna gra dla dzieci. Dla dorosłych raczej nie polecam.
0
Łowca
Mactronius [ dodano: 24.09.2015 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Bardzo fajna gra, w którą można pograć z najmłodszymi, którzy dopiero uczą się literek. Ale także dla tych trochę bardziej dorosłych wprowadzając swoje własne zasady i kategorię.
0
Krzysiekkk [ dodano: 10.12.2014 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Taka edukacyjna zabawa w wymyślanie słów według określonego "kodu".
0
RELO [ dodano: 14.11.2014 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Gra karciana dla rodziny z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym. W grze losujemy kartę z literą oraz kategorię do której mamy ułożyć słowa rozpoczynające się wylosowaną literą.
Rozgrywka zaznajamia dzieci z alfabetem, kształtem liter. Ćwiczy wyobraźnię, zdolność tworzenia słów na wybraną literę.
Ta karcianka może być wstępem do gry w Państwa i miasta,. w które dawniej grywano w szkołach podstawowych.
Dodatkowym atutem jest możliwość dopisania/wymyślenia własnych kategorii na załączonych czystych kartach.
0
jelenn [ dodano: 30.08.2014 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Gra jest banalna i urocza w swojej prostocie, można pograć zarówno z dziećmi jak i dorosłymi, stanowi dobry przerywnik od bardziej wymagających gier.
0
Szczęściarz
Ankoz [ dodano: 04.07.2014 ]
Mniejsza i tańsza wersja Słowo Stworów - dla amatorów krzyżówek - idealna pozycja
1
Maciej Jesionowski [ dodano: 18.07.2013 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Słowo Stworki to rzeczywiście uproszczona wersja Słowo Stworów. "Dużą" edycję polubiłem, jednakże oba warianty zasad dostarczone do pudełka mi się nie spodobały. Gra w wariancie prostym była za prosta, a w wariancie normalnym zaczynała udawać grę, jaką nie jest.

Stąd przy każdej rozgrywce (jak i tłumaczeniu zasad gry innym osobom podczas imprez) modyfikowałem nieco zasady opierając się na tym co ludzie sądzili o grze.

Tutaj mamy natomiast proste zasady, które można modyfikować. Nic więcej. Ale niczego więcej nie spodziewałem się po grze za tak niską cenę. Naprawdę fajna sprawa!
5
dodaj swój komentarz
© 2003-2019 REBEL.pl
sklep@rebel.pl