Komentarze do produktu: Korsar

Szykuj się do bitwy, korsarzu!


Pionier
Nloriel [ dodano: 19.09.2018 ]
Oceniam produkt na: 3 - w porządku, bez rewelacji
Dość prosta i szybka gra, w sam raz na Dzień Mówienia po Piracku (to jest - dzisiaj!).
0
Arizonna [ dodano: 11.04.2017 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Dobra, nieskomplikowana gierka idealna do zabrania w podróż, pogrania w rodzinnym gronie, niedługa. Z serii "jak zrobić coś z niczego" bardzo dobrze to twórcy wyszło, chwalę i powracam do Korsara, gdy zależy mi na krótkiej partyjce przy śniadaniu we dwoje bądź z rodziną :)
0
Gwiazda
Rarianna - Immi [ dodano: 04.01.2017 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Bardzo fajna gra, ale mogliśmy się tego spodziewać skoro jest sygnowana rangą Knizi. Istotna losowość, bardzo prosta mechanika (dobierz lub zagraj, tyle). Wygrywa ten, kto na koniec ma najwiecej punktiw w galeonach.

Pudelko male, ale z wypelnieniem dbajacym, by karty sie nie rzucalyw srodku a przez to niszczyly.
Polecam, za taka cene - swietna gra.
1
Poliglota
Maxio1982 [ dodano: 08.03.2016 ]
3/5 OCENA " Korsar " - to gra prosta, dynamiczna, a jedna partia, nawet w pełnym ośmioosobowym składzie, nie powinna trwać więcej niż pół godziny. Elementy oraz samo pudełko gry są bardzo wytrzymałe. Proste zasady świetnie dopasowują się do krótkich rozgrywek w Korsar. Jednak brak tu i klimatu i emocji. Regrywalność moim zdaniem słaba, tak samo jak ilustracje na kartach. Dla mnie średnia gra.
0
Skryba
Neoptolemos [ dodano: 05.10.2015 ]
Korsar nie jest grą klimatyczną, wielce oryginalną ani fenomenalnie wydaną (chociaż, przyznam, wystarczająco porządnie). Warto jednak mieć to małe pudełko w kolekcji, ponieważ oferuje bardzo ciekawą, a rzadko wykorzystywaną opcję grania drużynowego. Nie polecam kupować Korsara dla grona mniejszego niż 4 graczy, za to bardzo polecam, jeżeli lubimy zagrać w 6 lub 8 osób w coś nie-do-końca imprezowego. Najczęściej przez mnie wyciągana (choć nie jedyna dobra) gra z serii Trefl Joker Line :)
2
Krystian [ dodano: 04.10.2015 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
To jest trochę zbyt prosta gra, ale za to podoba się za klimat oraz możliwość grania w parach. Rozegrałem naprawdę sporo partii i zaczyna się powoli nudzić, lecz pierwsze wrażenie to zauroczenie. Daję 5 z powodu tego pierwszego wrażenia. Nawet bardzo dobra gra.
1
Mistrz Gry
Falcon [ dodano: 10.06.2015 ]
Plus za cenę, rozgrywka taka sobie, młodsi gracze szybko odeszli od stołu i chcieli zagrać w coś innego , ocena 3/5
1
Tost [ dodano: 06.04.2015 ]
Bardzo, bardzo prosta karcianka, we dwóch taka sobie a we trzech już lepiej. Przy niskiej cenie (kupiłem z duzym rabatem nie powiem gdzie) jet ok
0
Wojtolino [ dodano: 10.12.2014 ]
Szału nie robi. Klimatu nie ma w ogóle, to bzdura, że to coś o piratach itp. To po prostu kalkulowanie, kiedy który kolor zagrać, a kiedy zagrać galeon. Dość fajne w wariancie drużynowym, ale to taka gra na raz. Nie polecam kupować, ale jak już jakoś Wam w ręce wpadnie, to można w to od czasu do czasu zagrać.
Swoją drogą zagraliśmy w to raz ze znajomymi tuż po "Pan tu nie stał" - ten sam autor, a mechanika łudząco podobna (tyle, że towary do sklepów trafiają same, a tu galeony wykładają gracze).
0
Poszukiwacz
Robert74 [ dodano: 04.10.2014 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Fajna, szybka karcianka. Proste, intuicyjne zasady, dobrze działająca mechanika. Dobry przerywnik między cięższymi tytułami.
2
Informator
Pizystrat [ dodano: 21.08.2014 ]
Któraś już z kolei reedycja klasycznej gry. To wydanie ma zdecydowanie najładniejszą szatę graficzną, która jest idealnym kompromisem pomiędzy przesadnie karykaturalną wersją pierwotną "Loot", a przesadnie realistyczną edycją niemiecką. Dzięki temu styl wizualny w końcu nie będzie nikogo zniechęcał do rozgrywki. :)
1
KrzysiekKK [ dodano: 23.07.2014 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Prosta gierka karciana -j gra się albo indywidualnie, albo w dwu osobowych zespołach -j zdobywamy galeony/punkty przewagą kart/użytych statków korsarzy.
1
Patrycja [ dodano: 10.07.2014 ]
Obowiązkowa pozycja dla fanów pirackich gier! :) Obrazki nie są złe, choć według mnie mogłyby być ładniejsze. Karty są starannie wykonane z matowego, lekko chropowatego, wzmacnianego papieru. Rozgrywka toczy się prosto, szybko, dynamicznie - po piracku. :) Zdecydowanie lepiej grać w więcej osób. Gra w 100% warta swojej ceny. W dołączonej instrukcji znajdują się króciutkie biografie piratów i admirała, którzy pojawiają się na Kartach Bohatera, jak również zwięzłe opisy rodzajów statków, które pojawiają się na kartach.
3
dodaj swój komentarz
© 2003-2020 REBEL.pl
sklep@rebel.pl