English version English version

sklep z grami, gry rpg, gry planszowe, role-playing, role playing, karciane, karcianki

» wyszukiwanie zaawansowane

Funko poziom

Newsletter

Zapisz się! Informacje o nowościach będziesz dostawać na e-mail! Tylko świeżutkie informacje ;-)

Zapisuję się!
dlaczego warto?

Katalog gier

Centrum Prezentowe Centrum Prezentowe Gry planszowe i towarzyskie Gry planszowe i towarzyskie Łamigłówki Łamigłówki Gry RPG po polsku Gry RPG po polsku Gry RPG po angielsku Gry RPG po angielsku Karcianki kolekcjonerskie Karcianki kolekcjonerskie Gry figurkowe i bitewne Gry figurkowe i bitewne Dla dzieci Dla dzieci Książki i czasopisma Książki i czasopisma Funko - POP! Funko - POP! Akcesoria Akcesoria Promocje Promocje

Sklep w Gdańsku

REBEL - CH Metropolia
poziom -1, przy wyjściu z SKM
ul. Jana Kilińskiego 4
80-452 Gdańsk
tel. 510 804 049

Godziny otwarcia:
09:00 - 21:00 (pon. - sobota)
10:00 - 20:00 (niedziela)

Rebel Times

Numer 146 / Listopad 2019

pobierz
Kategoria planszowa gra roku
Szkoły grają!

Szkoły Grają!

Poniżej znajduje się lista jednostek budżetowych, które biorą udział w naszej akcji. Wszystkie promują gry planszowe wśród dzieci i młodzieży, robią to aktywnie i zależy im na kolejnych grach, które mogą prezentować. 

 

Jeśli na liście nie widzicie "swojej" szkoły lub placówki, którą chcesz wesprzeć, a wiesz że przydałyby im się planszówki, skontaktuj się z nimi i daj im znać o naszej akcji!

Wybierz placówkę, którą chcesz wspierać.

[ 084 ] Banino, Zespół Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej (www)

[ 013 ] Bogatynia, Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika

Jesteśmy szkołą publiczną. Staramy się szerzyć ideę spędzania czasu wolnego przy grach planszowych.

[ 072 ] Braniewo, Szkoła Filialna w Szylenach (www)

Jesteśmy niewielką wiejską szkołą z dużymi chęciami. Zakładamy właśnie Szkolne Kółko Planszówkowe, jednak nie mamy funduszy na zakup gier. Stąd nasza prośba o wsparcie:)

[ 110 ] Brodnica, Szkoła Podstawowa im. gen. J. Wybickiego w Manieczkach (www)

Nasze dzieci uwielbiają gry planszowe, czekając na odwóz spędzają w świetlicy po kilka godzin. Czas umilają wówczas gry, dlatego serdecznie PROSIMY O WSPARCIE :-)

[ 032 ] Brzeg, Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. św. Tomasza z Akwinu

Uczy dzieci myślenia i tworzenia strategii działania. Wszyscy uczą się grać w szachy a dwa razy w tygodniu są rozgrywane zawody gier planszowych. Uwielbiamy gry logiczne, strategiczne.

[ 094 ] Brzeg, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 8 przy Zespole Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi

Mamy swego bakcyla. Są to gry planszowe którymi pasjonuje się zarówno 6-latek jak i 16-latek, bo relaksują, kształcą, doskonalą i rozwijają. Najlepszy sposób nauczania poprzez zabawę.

[ 004 ] Bytom, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika

W naszej szkole działa SKGP Planszopernik. Prowadzimy zajęcia z uczniami: klas I-VI, gimnazjum, z rodzicami, działamy w DPSie w Bytomiu oraz z harcerzami z Lublińca. Wszystko w ramach wolontariatu..

[ 117 ] Bytom, Szkoła Podstawowa nr 5 im. Poli Maciejowskiej w Bytomiu

Szkolny Klub Gier Planszowych działa w Szkole Podstawowej nr 5 w Bytomiu od października 2018 roku. Na zajęcia uczęszczają uczniowie klas IV-VIII.

[ 034 ] Cedynia, Gimnazjum im. Mieszka I (www)

Gry zyskują coraz większą popularność w naszej szkole. Uczniowie bardzo chętnie grają w gry karciane, kooperacyjne, przygodowe. Dziękujemy za wsparcie.

[ 049 ] Chorzów, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej (www)

"Graczowisko" odbywa się raz w tygodniu

[ 031 ] Chorzów, Zespół Szkół Sportowych nr 2

Spotykamy się 2 razy w tygodniu. Lubimy grać w planszówki.

[ 005 ] Chorzów, Szkoła Podstawowa nr 15

W naszej szkole podstawowej wszyscy lubią gry planszowe.Gramy w klasach i w świetlicy uczniowie i pracownicy Od zerówki grają dzieci nawet kiedy słonko świeci.

[ 104 ] Ciechanowiec, Szkoła Podstawowa

Jesteśmy niewielką szkołą na Podlasiu. Zależy nam bardzo na tym, aby nasi uczniowie przyjemnie i miło spędzali wolny czas w naszej szkole.

[ 090 ] Cieszyn, Zespół Szkół Technicznych im. płk. Gwidona Langera (www)

Zachęcamy uczniów do wspólnego spędzania wolnego czasu przy grach planszowych.Chcemy, by oderwali się na chwilę od komórek i docenili przyjemność, jaką daje przebywanie z drugim człowiekiem.

[ 082 ] Cisna, Zespół Szkół

Gry planszowe wykorzystujemy na zajęciach rewalidacyjnych, świetlicowych i korekcyjno-kompensacyjnych.

[ 036 ] Dąbrowa Górnicza, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego (www)

W gry planszowe nasi uczniowie grają głównie na świetlicy szkolnej. W szkole funkcjonuje Koło Scrabble. Na języku polskim wykorzystujemy Story Cubes (a chcielibyśmy też Dixit ;-))

[ 093 ] Dąbrowa Tarnowska, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika (www)

W szkole funkcjonuje Grupa Planszowa.

[ 044 ] Elbląg, Szkoła Podstawowa nr 11 im. Kornela Makuszyńskiego (www)

W naszej szkole prężnie działa Arka Gier SP11 - Szkolne Koło Gier bez Prądu, gdzie nauczyciele wspólnie z uczniami uczą i bawią się przy planszy. Organizujemy też od 2016 r. Mistrzostwa Elbląga Szkół w Timeline i inne turnieje.

[ 121 ] Garbów, Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Garbowie

Od tego roku w szkole funkcjonuje Klub Gier Planszowych. W rozgrywkach uczestniczą dzieci z klas I- III oraz wolontariusze z klas IV-VIII. Niestety cierpimy na brak nowych gier.

[ 125 ] Gdańsk, ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 W GDAŃSKU

W bibliotece IX LO w Gdańsku grupa fascynatów gier planszowych założyła klub. Na przerwach ( i nie tylko) zamiast telefonów bierzemy planszówki i... odpoczywając, ćwiczymy umysły.

[ 100 ] Gdańsk, Szkoła Podstawowa nr 3 w ZSO 7 w Gdańsku (www)

W SP nr 3 pokazujemy, że zabawa to również nauka. Stosujemy gry podczas zajęć socjoterapii, świetlicy, zajęć pozalekcyjnych, ale też w trakcie zwykłych a jednocześnie niezwykłych lekcji.

[ 106 ] Gdańsk, Szkoła Podstawowa nr 42 (www)

W czytelni naszej szkoły znajduje się kącik gier dla uczniów. Czytelnia pełni zarazem funkcję świetlicy dla uczniów klas starszych.

[ 010 ] Gdańsk, Szkoła Podstawowa Nr 5 - Koło Miłośników Gier Planszowych

Od dwóch lat w Szkole Podstawowej nr 5 w Gdańsku działa Koło Miłośników Gier Planszowych. Dzięki ofiarności firmy Rebel dzieci mogą spędzać soboty grając w szkole w gry planszowe.

[ 043 ] Gdańsk, Akademickie Liceum Ogólnokształcące "Lingwista" (www)

Koło planszówek w ALO cieszy się ogromnym powodzeniem uczniów oraz ich rodzeństwo i znajomych. Niestety ciągle brakuje nam nowości i gier na więcej niż 5 osób. Dziękujemy za wsparcie!

[ 092 ] Gdańsk, Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 5 (www)

Jesteśmy szkołą, w której gry planszowe cieszą się coraz większym powodzeniem u starszych i młodszych. Liczymy na wsparcie w rozwijaniu wspólnej pasji!

[ 062 ] Gdańsk, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

Jesteśmy pierwszym w Gdańsku Zespołem Szkolno-Przedszkolnym. W ramach zajęć dodatkowych w naszej placówce odbywają się "popołudnia z grami planszowymi".

[ 065 ] Gdańsk, Gimnazjum nr 11 im. Obrońców Westerplatte

W naszej szkole promujemy alternatywne formy spędzania czasu i zachęcamy do grania w gry planszowe. Działa u nas Kółko Miłośników Gier Planszowych.

[ 023 ] Gdańsk, Przedszkole Nr 48 (www)

Propagując ideę integracji, staramy się aby dzieci uczyły się być samodzielne, tolerancyjne i twórcze. Pomóż nam dzielić się z dziećmi pasją jaką są gry planszowe!

[ 057 ] Gdynia, Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Obrońców Kępy Oksywskiej i Szkolnego Schroniska Młodzieżowego (www)

wszelkiego rodzaju gry planszowe

[ 127 ] Gdynia, Szkoła Podstawowa nr 26 im.Żolnierzy AK (www)

Gry planszowe wykorzystywane są w naszej szkole w świetlicy, bibliotece, na dużych przerwach oraz zajęciach pozalekcyjnych. Serdecznie zachęcamy do głosowania na naszą szkołę :-).

[ 037 ] Gliwice, Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Króla Jana III Sobieskiego (www)

Szkoła Podstawowa w Gliwcach jak większość jednostek budżetowych nie posiada środków na wszelkie gadżety dla dzieci. Planszówki z pewnością to coś co dzieci powinny poznać PRZED wejściem w dorosłość.

[ 045 ] Głowczyce, Gminny Ośrodek Kultury (www)

Posiadamy obecnie kolekcję 50 gier, które są udostępniane dzieciom i młodzieży.

[ 011 ] Gorzów Wielkopolski, Biblioteka Pedagogiczna WOM

Organizujemy zajęcia, podczas których dzieci grając w gry, uczą się przez zabawę. Od IX-XII 2015 grało u nas 139 uczniów. Bardzo chcemy rozszerzyć naszą ofertę edukacyjną.

[ 083 ] Gostyń, Szkoła Podstawowa nr 5 im ks. Fr. Olejniczaka (www)

Nasza szkoła od kilku lat stawia na gry planszowe jako dodatkowy element edukacyjny. Dziś posiadamy Szkolny Klub Gier Planszowych prowadzony przez miłośnika i propagatora gier w naszym rejonie.

[ 003 ] Gryfino, Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej

Przy Szkole Podstawowej Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej działa Koło Gier Planszowych, które działa w dwóch grupach - uczniowie klas IV-VI oraz absolwenci (wiek gimnazjalny).

[ 059 ] Jedlnia Letnisko, Gminna Biblioteka Publiczna (www)

Gminna Publiczna Biblioteka starająca się oferować ludziom coraz nowsze rozwiazania technologiczne (wypozyczenia przez internet itp) oraz rozrywkowe (spotkania autorskie, wernisaze, gry planszowe itp)

[ 016 ] Kalwaria Zebrzydowska, Dom Pomocy Społecznej Zakonu Bonifratów w Zebrzydowicach

Panowie uwielbiają spędzać czas na graniu w proste, nie wymagające wielkiego wysiłku intelektualnego gry. Mogą to być gry planszowe tradycyjne, edukacyjne lub ruchowe czy plenerowe.

[ 008 ] Kalwaria Zebrzydowska, Zespół Szkół nr 8 w Stanisławiu Dolnym

Jesteśmy niedużą wiejską szkołą. Działa tutaj świetlica, cztery drużyny harcerskie. Często korzystamy podczas zajęć z gier, aby się bawić, integrować, rozwijać wyobraźnię, poszerzać wiedzę.

[ 115 ] Katowice, Szkoła Podstawowa Nr 32 w ZSP Nr 2 w Katowicach

W naszej szkole działa Szkolny Klub Gier "Planszowy Mak", gdzie prowadzimy zajęcia z dziećmi, tłumaczymy zasady, organizujemy spotkania rodzinne, itp.

[ 048 ] Kędzierzyn - Koźle, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 11 (www)

W naszej szkole rozpoczynamy nową przygodę i zakładamy Świetlicowe Kółko Gier Planszowych,a tym samym kompletujemy nową bazę gier. Za wszelką pomoc z góry dziękujemy :)

[ 101 ] Klebark Wielki, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Klebarku Wielkim (www)

Nasze przedszkolniaki są bardzo zainteresowane grami planszowymi. Niestety nie mają ich zbyt dużo, dlatego też poszukuję wszelkich źródeł, aby powiększyć ich zbiór i umożliwić im niesamowitą zabawę.

[ ] Koszalin, Szkoła Podstawowa nr 9 im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie (www)

Klub istnieje od czerwca 2019 roku. Celem jest propagowanie wśród dzieci i młodzieży nowoczesnych gier planszowych oraz kreatywnego spędzania czasu. Klub prowadzi dwóch nauczycieli ze szkoły.

[ 114 ] Kowale, Szkoła Podstawowa w Kowalach (www)

SP w Kowalach to nowo-otwarta innowacyjna placówka. Nasze koło gier planszowych chce pokazać dzieciom i rodzicom, że można się świetnie bawić, uczyć i spędzać razem czas grając w planszówki.

[ 063 ] Kraków, Zespół Szkół w Rząsce (www)

Koło Gier Planszowych działa w świetlicy gimnazjum. Propagujemy gry planszowe jako aktywną formę spędzania czasu wolnego. Wesprzyj akcję Szkoły Grają.

[ 058 ] Kraków, Szkoła Podstawowa nr 62 im. kmdr por. F. Dąbrowskiego (www)

Od kilku lat w naszej szkole dzieci poznają gry strategiczne i coraz lepiej radzą sobie z ich rozumieniem, stosowaniem strategii, ale przede wszystkim mają świetną zabawę.

[ 122 ] Kraków, Katolicka Szkoła Podstawowa im. Joanny Beretty Molli (www)

Uczniowie Naszej szkoły uwielbiają spędzać czas rozgrywając turnieje planszówkowe. Chętnie rozpracowują nowe gry, by wkrótce stać się ich mistrzami!

[ 051 ] Kraków, Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5 (www)

W nowym roku szkolnym w klasach III szkoły podstawowej będzie realizowana innowacja pedagogiczna "Graj z głową - gry planszowe jako metoda wspierająca rozwój ucznia"

[ 091 ] Kraków, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 6 im. Jana Pawła II (www)

W szkole działa Klub "Planszaki z Niecałej". Prowadzimy "Ligę Gier Planszowych" i zajęcia "Nauczyciele Kontra Uczniowie". Organizujemy turnieje gier i świetnie się bawimy!

[ 040 ] Krasne, Gminny Ośrodek Kultury w Malawie

Jesteśmy placówką do której uczęszczają dzieci w różnym wieku. Prowadzimy zajęcia plastyczne oraz świetlicowe na których gramy w gr planszowe.

[ 041 ] Krasne, Zespół Szkół w Malawie

W naszej placówce zapanowała PLANSZÓWKOMANIA. Koło miłośników gier planszowych ciągle się poszerza. Do pełni szczęścia brakuje kolejnych, nowych gier, może dzięki Rebel uda się spełnić marzenia…

[ 054 ] Krasnosielc, Gminny Ośrodek Kultury

GOK w Krasnosielcu prowadzi zajęcia- gramy w gry planszowe oraz wypożyczalnię gier planszowych. Wybierając GOK pomożesz nam zdobywać nowe gry dla naszych "graczy".

[ 039 ] Lubartów, Szkoła Podstawowa im. Ziemi Lubartowskiej (www)

Nasi uczniowie uwielbiają grać w gry planszowe:)

[ 055 ] Lublin, II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego (www)

Klub Miłośników Gier Planszowych w lubelskim Zamoyu działa od kilku lat. Spotykamy się raz w tygodniu po lekcjach. Póki co korzystamy z gier udostępnianych nam przez naszego opiekuna.

[ 080 ] Lublin, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5

U nas szkole odbywa się szkolny turniej Rummikuba, Byliśmy na Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół w Sztumie.W planach mamy turniej dla gimnazjów z Lublina i okolic.

[ 002 ] Łódź, VI Liceum Ogólnokształcące im. J.Lelewela

W szkole działa Szkolny Klub Przedsiębiorczości, na zajęciach tego klubu wykorzystywane są wszelkie gry ekonomiczne. Poprzez element grywalizacji uczniowie poznają podstawowe pojęcia ekonomiczne.

[ 050 ] Malbork, Szkoła Podstawowa nr 8 im. Mikołaja Kopernika (www)

W naszej szkole działa koło gier planszowych. Dzieci mogą grać w czasie przerw w czytelni szkolnej. Jesteśmy planszówkowo zakręceni!

[ 120 ] Marki, Biblioteka Szkolna Zespołu Szkół nr 2 im. prymasa Tysiąclecia w Markach (www)

Biblioteka szkolna mieści się we wspólnym pomieszczeniu z biblioteką publczną, z usług korzystają nie tylko dzieci uczące się w szkole, ale i okoliczni mieszkańcy.

[ 081 ] Nadma, Szkoła Podstawowa im. Prymasa Tysiąclecia (www)

Witamy!Naszym problemem jest brak sali dla świetlicy.Mimo tego dzieci grają w planszówki.Chcielibyśmy prosić o grę Dixit oraz inne gry na spostrzegaw,logicz myśle i integracyjne.

[ 056 ] Michałowice, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II (www)

Nasze granie uczy tego czego szkoła nie potrafi - MYŚLENIA, KTÓRE MA SENS, WYCIĄGANIA WNIOSKÓW ZE SWOICH BŁĘDÓW i ZDROWEJ RYWALIZACJI WEDŁUG WCZEŚNIEJ USTALONYCH ZASAD.

[ 124 ] Milicz, Zespół Szkół im. T. Kościuszki (www)

Jesteśmy szkolną bibliotek, która chciałaby odciągnąć młodzież od smartfonów, a jednocześnie poprzez gry planszowe rozwijać kompetencje społeczne

[ 098 ] Mińsk Maz., Szkoła Podstawowa im. Rodziny Sażyńskich w Starej Niedziałce (www)

W bibliotece szkolnej w tym roku zaczyna raczkować gralnia. Idea przyciągnąć czytelników do biblioteki, wzbudzić zainteresowanie planszówkami. Mamy kilka gier, dlatego prosimy o pomoc i wsparcie.

[ 060 ] Mochowo, Publiczne Gimnazjum im. gen. Edwarda Żółtowskiego (www)

Od roku działa Koło miłośników gier logicznych, planszowych i słownych w ramach którego organizujemy turnieje i rozgrywki w rożne gry karciane czy planszowe. Dziękujemy za każde wsparcie.

[ 038 ] Mrozy, Gminna Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II (www)

https://www.facebook.com/BibliotekaMrozy/

[ 047 ] Myslachowice, Szkoła Podsawowa (www)

Jestesmy niewielka 7-oddzialowa szkoła wiejska, licząca 123 uczniów. W naszej szkole działa Klub Gier Planszowych dla klas 4 i 5. W przyszłym roku szkolnym będziemy dążyć do poszerzenia zbioru gier .

[ 112 ] Nowa Sól, Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Nowej Soli (www)

W szkole działa Klub Gier Planszowych "Graczyn" - otwarty na środowisko lokalne - grają z nami uczniowie szkoły, ale także młodsi i starsi pasjonaci planszówek z miasta i okolic.

[ 068 ] Nowogród Bobrzański, Szkoła Podstawowa Im. Janusza Koczaka (www)

Klub "Borsuk i Bób" to szkolny klub łączący pokolenia od najmłodszych do najstarszych i uczący wzajemnego współdziałania w kwestii organizacji wolnego czasu w sposób alternatywny.

[ 025 ] Nysa, Świetlica przy Parafii oo. franciszkanów pw. św. Elżbiety Węgierskiej

Jako bracia mniejsi franciszkanie prowadzimy przy Parafii spotkania i zajęcia z dziećmi i młodzieżą.

[ 107 ] Olsztyn, Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Ryszarda Knosały w Olsztynie (www)

Chcielibyśmy móc pokazać dzieciom ciekawą formę spędzania wolnego czasu, która byłaby alternatywa dla gier komputerowych i na smarfonach.

[ 109 ] Olsztyn, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego (www)

Planszogranie Dwójki - Klub Gier Planszowych, tu przy jednym stole spotykają się dzieci i rodzice, uczniowie i nauczyciele, by wspólnie przeżyć przygodę.

[ 035 ] Opole Lubelskie, Opolskie Centrum Kultury

Klub gier w OCK skupia młodzież z gimnazjów i szkół średnich. Ma on charakter otwarty, każdy chętny znajdzie u nas miejsce. Planszówki to nasza pasja. Z góry dziękujemy za wsparcie! :)

[ 076 ] Ostrów Wielkopolski, Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mieszka I (www)

Jeśli można się uczyć poprzez zabawę, to tylko dzięki planszówkom. Koło Gier Planszowych w SP5 sprowadza uśmiech na dziecięce twarze!

[ 123 ] Pasłęk, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 PASŁĘK

Jesteśmy szkołą, która rozpoczyna swoją przygodę z grami planszowymi. Razem spędzamy czas, rozwijamy się, współpracujemy a także uczymy zdrowej rywalizacji. Dziękujemy za każde wsparcie!!!

[ 085 ] Pruszków, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im.ks. Jana Twardowskiego (www)

W naszym ośrodku uczą się i mieszkają dzieci i młodzież niepełnosprawna intelektualnie. Gry planszowe pomagają doskonalić ich koncentrację, uwagę i myślenie logiczne.

[ 089 ] Piekoszów, Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego (www)

Grając budujemy relacje i radośnie spędzamy czas! Nie zapomnij wesprzeć nas;-)

[ 027 ] Pielgrzymowice, Publiczne Gimnazjum nr 3

Gimnazjum w Pielgrzymowicach to niewielka, wiejska szkoła, która ma już "planszówkowe" tradycje. Kilka razy w roku organizujemy Planszomanię - noc z grami planszowymi dla naszych uczniów.

[ 129 ] Piława Dolna, Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego ul. Główna 50 58-241 Piława Dolna woj. dolnośląskie (www)

W szkole istnieje kółko gier planszowych, uczniowie lubią grać- spędzają przy planszówkach także przerwy:) Powodzeniem cieszą się więc wszystkie krótkie gry jak Dooble, Na końcu języka, Rzuć hasło.

[ 019 ] Poznań, Koło Gier przy Zespole Szkół Licealno Technicznych

Koło Gier Planszowych, multimedialnych i RPG przy Zespole Szkół Licealno Technicznych w Poznaniu. Wszystkim bardzo dziękujemy za wsparcie i zapraszamy do nas na wspólne granie :)

[ 119 ] Poznań, Szkoła Podstawowa nr 88 im Poznańskich Koziołków (www)

W szkole odbywają sie spotkania rodzinne przy grach. Planujemy DZIEŃ GIER PLANSZOWYCH w terminie maj/czerwiec 2019.

[ 118 ] Poznań, Publiczna Bezpłatna Szkoła Cogito (www)

Jestem nauczycielem języka polskiego i prowadzę zajęcia pt. Planszografia. Podczas tych zajęć gramy, inspirujemy się i próbujemy tworzyć własne gry planszowe i karciane.

[ 052 ] Poznań, Zespół Szkół nr 108 przy Specjalistycznym ZOZ nad Matką i Dzieckiem

Jesteśmy szkołą szpitalną,która zapewnia chorym dzieciom zajęcia wychowawcze i przedszkolne na 6 oddziałach szpitalnych. Celem naszej pracy jest zniwelowanie stresu związanego z chorobą dziecka.

[ 069 ] Pruszcz Gdański, Zespół Szkół nr 4 im. I. J. Paderewskiego

W szkole od niedawna działa klub gier planszowych.Gramy raz w tygodniu.

[ 088 ] Przeźmierowo, Szkoła Podstawowa im. A. Fiedlera w Przeźmierowie (www)

Od 5 lat działa u nas koło nowoczesnych gier planszowych. Organizujemy Planszówkomanie dla uczniów z rodzinami. Realizujemy innowację pedagogiczną "Gry planszowe w nabywaniu kompetencji kluczowych".

[ 070 ] Puławy, Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (www)

Lepiej, żeby grali w planszówki, niż rozrabiali...

[ 024 ] Radwan, Gimnazjum im. Kard. Stefana Wyszyńskiego- Prymasa Tysiąclecia (www)

W szkole działa Grupa Planszowa.

[ 096 ] Radziszów, Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Radziszowie (www)

Dzieci uczęszczające do naszej placówki uwielbiają gry i każda nowa wzbudza wiele radości. Wykorzystywane są na zajęciach świetlicowych, korekcyjno-kompensacyjnych oraz rozwijających zainteresowania.

[ 097 ] Radzymin, Przedszkole nr 2 (www)

W naszym przedszkolu otwieramy Klub gier planszowym. Liczymy na wsparcie i pomoc w doposażeniu naszej placówki. Dziękujemy i pozdrawiamy.

[ 009 ] Rawicz, Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka

Jesteśmy Szkołą Podstawową, gry wykorzystujemy w świetlicy szkolnej do nauki i zabawy.

[ 077 ] Ruda Śląska, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1

Szkolny Klub Gier "Grajfka" funkcjonuje w Centrum Medialnym. Organizujemy wieczory gier, turnieje, a także wykorzystujemy gry w czasie zajęć lekcyjnych, jesteśmy entuzjastami gamifikacji w edukacji.

[ 067 ] Rumia, Zespół Szkół Ogólnokształcących, Szkoła Podstawowa nr 9

Liceum Ogólnokształcące i Szkoła Podstwowa

[ 007 ] Rydzyna, Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Kaczkowie z siedzibą w Rojęczynie

Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Kaczkowie z siedzibą w Rojęczynie to mała, wiejska szkoła w województwie wielkopolskim. W tym roku szkolnym „zarażamy” bakcylem gier planszowych!

[ 001 ] Ryjewo, Zespół Szkół

Zespół składa się z I-III, IV-VI SP oraz I-III Gimnazjum. Uczniowie na każdym poziomie chętnie uczestniczą w kole z grami. GRY SA SUPER!

[ 099 ] Sicienko, Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego (www)

Uczniowie chętnie grają, więc dlaczego ich nie wesprzeć? Radość i uśmiech dziecka podczas gier - bezcenne! Prosimy o wsparcie.

[ 113 ] Siepraw, Zespół Placówek Oświatowych w Sieprawiu

"Proszę paaniiii... a będziemy dziś grać?" Praca na świetlicy w naszej szkole to raj dla planszomaniaka :)

[ 042 ] Sławków, Zespół Szkół im. Jana Pawła II (www)

Wyposażamy bibliotekę szkolną w gry planszowe. Mamy już 22 tytuły ale to wciąż mało:)

[ 078 ] Somonino, Zespół Szkół

W szkole funkcjonuje klub gier planszowych ZAGRAJ ZE MNĄ. Cieszy się wielkim zainteresowaniem wśród dzieci i inspiruje do aktywnego spędzania czasu wolnego w rodzinach, oczywiście z planszówkami.

[ 102 ] Sopot, SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 11 DLA UCZNIÓW PRZEWLEKLE CHORYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH RUCHOWO W SOPOCIE

Szkoła jest placówką przyszpitalną. Powodzenie u dzieci mają gry proste do rozegrania i dające dużo radości. Zapewniamy, że nie pozwolimy aby nowe gry leżały na półce.

[ 020 ] Sopot, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 9

W naszej szkole gry planszowe cieszą się ogromnym powodzeniem. Nauczyciele dostosowują niektóre gry do nauki języka angielskiego a uczniowie świetnie się przy tym bawią.

[ 028 ] Starogard Gdański, Osiedlowy Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej "Kociewie" (www)

ODK wraz z dwiema Świetlicami działa na rzecz dzieci, młodzieży i osób dorosłych w Starogardzie Gdańskim - jako placówka spółdzielcza. Gramy regularnie w planszówkii!

[ 033 ] Strzyżowice, Gminny Ośrodek Kultury Gminy Psary (www)

Idąc z duchem czasu, wzbogaciliśmy ofertę i z dumą dołączyliśmy do grona miłośników gier. To świetna forma spędzania czasu. Dołącz do nas i dorzuć małego punkcika do naszego planszówkowego kącika.

[ 071 ] Susz, Suski Ośrodek Kultury - SKAMA (www)

W naszym Domu Kultury, prowadzimy Klub gier planszowych, dzieciaki aktywnie uczestniczą i są zafascynowane grami :)

[ 030 ] Sztum, Szkoła Podstawowa Nr 2, Klub Gier Planszowych Pionkolandia (www)

Misją klubu jest edukacja i promocja nowoczesnych gier planszowych wśród dzieci, młodzież i osób dorosłych.

[ 064 ] Świątki, Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II

W szkole planszówki wykorzystujemy na zajęciach świetlicowych, wyrównawczych i specjalistycznych (rewalidacja, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne).

[ 126 ] Świdwin, Świetlica Wiejska

W Świetlicy dzieci spotykają się by wspólnie spędzić czas, poszerzać swoje umiejętności i zainteresowania. Prowadzimy zajęcia tak, by dzieci mogły rozwijać się w sposób swobodny i przyjazny dla nich.

[ 087 ] Święta Katarzyna, Przedszkole Publiczne "Układanka" w Świętej Katarzynie (www)

W Przedszkolu Publicznym w Świętej Katarzynie mieści się Przedszkolny Klub Gier Planszowych.

[ 017 ] Tłuszcz, Zespół Szkół im. ks. Jana Twardowskiego w Stryjkach

"Nadzieja uczy czekać pomalutku"-tak pisał Nasz patron ks. Jan Twardowski. Dzieci z naszej szkoły również będą czekały z wielką nadzieją na wsparcie i ofiarność.

[ 103 ] Toruń, Szkoła Podstawowa nr 7 w Toruniu (www)

Uczniowie SP nr w Toruniu uwielbiają grać w planszówki - zarówno najmłodsi, jak i najstarsi. Wszelkiego rodzaju gry planszowe będą mile widziane wśród uczniów naszej szkoły.

[ 006 ] Tychy, Zespół Szkół nr 4 im. J Groszkowskiego

Gry logiczne, łamigłówki i typu RPG pozwalają rozwijać wyobraźnię, kreatywność i umiejętności logicznego myślenia. Chcemy pozyskać tego typu gry, aby urozmaicić ofertę szkoły.

[ 095 ] Tychy, II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. C. K. Norwida (www)

Nasz klub powstał w 2012 roku. Zaczynaliśmy od prostych gier, z których ulubioną był "Świat Dysku: Ankh Morpork". Od tamtego czasu wiele się zmieniło i gramy w wiele różnych gier!

[ 075 ] Wadowice, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II (www)

Uczniowie szkoły pokochali planszówki - grają podczas przerw w bibliotece szkolnej oraz podczas spotkań Klubu Gier Planszowych. Co roku organizowane są turnieje (także szachowe).

[ 014 ] Warszawa, Niepubliczna Polsko-Francuska Szkoła "La Fontaine"

Jesteśmy niepubliczną szkołą o profilu polsko-francuskim w Warszawie.

[ 128 ] Warszawa, Szkoła Podstawowa nr 77 im. Wandy Zieleńczyk (www)

Jesteśmy niewielką szkołą położoną na obrzeżach Puszczy Kampinowskiej. Mamy początkujący klub planszówkowy na świetlicy i chcielibyśmy go rozwinąć.

[ 029 ] Warszawa, Wawerskie Centrum Kultury Zgrany Wawer (www)

Spotkania odbywają się zarówno w Wawerskim Centrum Kultury, jak i w partnerskich placówkach (m.in. szpitale, szkoły i biblioteki). To też klub gier, w którym raz w tygodniu spotykają się uczniowie.

[ 079 ] Warszawa, Autorskie Liceum Ogólnokształcące nr 42. (www)

Autorskie Liceum Ogólnokształcące nr 42.Nasza szkoła to wyśmienita kadra, możliwość udziału w zajęciach pozalekcyjnych służących poszerzeniu wiedzy i zainteresowań ucznia.

[ 116 ] Wejherowo, Szkoła Podstawowa nr 8 w Wejherowie (www)

Gry planszowe rozwijają spostrzegawczość, uczą planowania, ćwiczą koncentrację, dlatego pomagają nam w pracy z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

[ 061 ] Wieruszów, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. W.S. Reymonta

Prowadzimy wiele zajęć dla dzieci, przede wszystkim w okresie wakacji i ferii zimowych, gdzie gry planszowe sa ulubionym zajęciem uczestników.

[ 066 ] Władysławów, Szkoła Podstawowa w Chylinie

Dzieci z naszej szkoły nie siedzą tylko przy komputerach lecz spotykają się w szkole na zajęciach pozalekcyjnych i gają w swoich grupach rówieśniczych, rozwijają logiczne myślenie.

[ 108 ] Wrocław, Szkoła Podstawowa nr 43 z Oddziałami Integracyjnymi im.Jana Kaczmarka (www)

W naszej szkole działa Koło Gier Planszowych, które stale powiększa swoje zasoby tak, by zachęcić dzieci i młodzież do sięgania po planszówki zamiast telefonów.

[ 111 ] Wrocław, Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi AMIGO (www)

Jesteśmy małą szkoła, w której uczą się dzieciaki z autyzmem, zespołem Aspergera, niedosłuchem itp. Prowadzimy klasy terapeutyczne, które pozwalają dzieciakom na rozwijanie skrzydeł i ... gramy :)

[ 053 ] Zabłudów, Szkoła Podstawowa im. Franciszka Karpińskiego (www)

Szkolne koło gier liczy 20 osób. Dzieci pochodzą z małego miasteczka i wiosek gdzie zajęcia prowadzone w szkole są jedyną formą rozrywki i możliwością spotkania się z grami planszowymi

[ 073 ] Zaklików, Zespół Szkół ogólnokształcących Świetlica Szkolna (www)

Zaklików to urokliwe miasteczko w woj. podkarpackim. Jesteśmy świetlicą szkolną, gdzie dzieci mogą mile spędzić czas przed lekcjami i po ich zakończeniu.Dziękujemy za wsparcie.

[ 012 ] Zgierz, Szkoła Podstawowa nr 5

Naszą szkołę wybierzcie i dzieci nasze ucieszcie ! :)

[ 086 ] Zielona Góra, Zespół Edukacyjny Nr 1 im. Jeana de La Fontaine`a (www)

Uczniowie naszej szkoły zakochani są w "planszówkach", aby móc rozwijać ich pasję niezbędne jest zakup coraz to nowych gier.

[ 015 ] Żory, Zespół Szkół Specjalnych im. Matki Teresy z Kalkuty w Żorach, Klub Gier Planszowych Zgrywusy

W Klubie grają nasi uczniowie,rodzice i n-le. Gramy w Rummikuba, szykujemy turniej . Gramy również w Pociągi, Cattanu, Dixit, różne karcianki i kościanki.

[ 105 ] Żyrardów, Szkoła Podstawowa nr7 im. Henryka Sienkiewicza w Żyrardowie

Szkoła to miejsce w którym dzieci często spędzają większość dnia,zatem dajmy im szanse na to,aby poza nauką był to dobry czas na świetlicy i zajęciach dodatkowych.

Nie ma na tej liście szkoły, którą chciałbyś wesprzeć?
Daj znać swojej szkole, że może wziąć udział w akcji "Szkoły Grają!", przesyłając jej adres strony internetowej: https://www.rebel.pl/go/SzkolyGraja i zapraszając do rejestracji w akcji!

Twój koszyk:


Twój koszyk jest pusty.

Masz pytania?

Jesteśmy na Gadu-Gadu:

12886439 (Aleksandra)

27211 (Artur)

40259215 (Michał)

Możesz też do nas napisać: sklep@rebel.pl
reklamacje@rebel.pl
lub zadzwonić do Biura Obsługi Klienta:
tel. 58 728 49 31,
508 247 667
(godz. 10-16)
Odwiedź nas: Facebook YouTube

Akceptujemy płatności

Przyjmujemy karty VISA, MasterCard oraz szybkie przelewy mTransfer, Płacę z Inteligo, Nordea, Przelew24, MultiTransfer
oraz płatność przy odbiorze.

Monster Manual